Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(סקר אנונימי) האם אתם במינוס בחשבון עובר ושב שלכם ?

stum
שימו לב! השרשור הזה בן 1292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

(סקר אנונימי) האם אתם במינוס בחשבון עובר ושב שלכם ?  

147 הצבעות

1. 1. האם את/ה נמצא ב"מינוס" בחשבון העובר-ושב שלך בבנק ?

• כן, חשבון הבנק שלי נמצא במינוס כבר די הרבה זמן.
      10
    • כן, חשבון הבנק שלי נמצא במינוס מידי פעם.
      13
    • לא, חשבון הבנק שלי בפלוס כל הזמן.
      124

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, SchnitzelLova כתב:

אם אתה צוחק זה לא מצחיק ואם אתה רציני אז עצוב מאוד.

רציני מאוד.

זה גם לא צריך לבוא אחד במקום השני.

חוץ מזה, מדובר על מחזה ששרד 2500 שנה כן? 

ובסך הכול מדובר על מחזה של שעה וחצי כן?

וריביות היא דוגמא כשמלמדים על פוקנציות מעריכיות.

אל תיהיה שלילי שניצל, אל תיהיה כמו שאר אוהבי השניצלים חסרי עמוד השדרה, תרחיב טיפה אופקים, תקרא את את הסדרה, תקרא גם את האודיסאה והאיליאדה, יצירות קלאסיות קצרות, עם המון תוכן והמון מסר והמון עיניין.

גם סלואורייד ומתנגדי האנטיגונה האחרים.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נכון ל 17.11.20 לשעה 11:25, מסתבר שעשרות מגולשי העוף יעדיפו לשקר בסקר אנונימי שאין לו באמת שום השפעה...

• מצחיק 4

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים לא אוהבים להודות/מעדיפים להדחיק/אין להם שמץ של מושג. תשמע, פגשתי אנשים שלא יודעים איך להיכנס לאתר של הבנק שלהם. אמיתי לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 36 דקות, David32 כתב:

רציני מאוד.

זה גם לא צריך לבוא אחד במקום השני.

חוץ מזה, מדובר על מחזה ששרד 2500 שנה כן? 

ובסך הכול מדובר על מחזה של שעה וחצי כן?

וריביות היא דוגמא כשמלמדים על פוקנציות מעריכיות.

אל תיהיה שלילי שניצל, אל תיהיה כמו שאר אוהבי השניצלים חסרי עמוד השדרה, תרחיב טיפה אופקים, תקרא את את הסדרה, תקרא גם את האודיסאה והאיליאדה, יצירות קלאסיות קצרות, עם המון תוכן והמון מסר והמון עיניין.

גם סלואורייד ומתנגדי האנטיגונה האחרים.

לא מתנגד לכלום. בכלל לא למדתי בבית ספר על אנטיגונה הזה. מעבר לזה, אפילו על פונקציות מעריכיות לא למדתי כי עשיתי רק 4 יח"ל מתמטיקה. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

מי זאת אוסנת מארק? חשוב גם לדעת מי זו?

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

אפשר תקציר מנהלים למי שעדיין לא בגיל של להתעניין בפוליטיקה?

טרי מהבוקר.

https://www.ynet.co.il/news/article/H1QlhbZ5w#autoplay

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מוכר לי הנושא, מהן פונקציות מעריכיות? X בחזקת N?

ב 39 שנים האחרונות הייתי במינוס פחות פעמים ממספר האצבעות בכף היד, אבל אני לא דוגמה מייצגת (תמני+הייטק😁).

דה פאקטו ביה"ס הוא לא הרבה יותר מבייביסיטר. את הדברים החשובים באמת כמו מושגים פיננסיים, חישובים, חוקים ותקנות שימושיים אני מנסה ללמד את הילדה בעצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

A בחזקת X 

כן

וכול מיני כאלה.

לא ידעתי שזה חומר של רק חמש יחידות.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, SlowRide כתב:

מי זאת אוסנת מארק? חשוב גם לדעת מי זו?

אם לא תדע אתה עלול בטעות להתקרב אליה.

הרבה דברים שאנחנו לומדים בבית הספר ונראים לא חשובים הם למעשה הרחבת אופקים וחשיפה לתחומים שבאופן טבעי אולי לא היינו נחשפים אליהם אבל שיכולים לתרום לנו בעקיפין.

אם לא ילמדו את אנטיגונה אתה תכיר פחות את התרבות היוונית של אותה התקופה, אם לא תלמד שירת ימי הביניים לא תבין מה שמר עלינו כעם במשך 200 שנות הגלות ואם לא תלמד היסטוריה לא תדע לזהות עליית היטלר חדש.

נכון שעם הדברים האלה לא תרויח יותר ולא תלך עם זה למכולת אבל יש דברים שמתפתחים בכל אדם כמו ערכים ותפיסות עולם ושם ככל שתדע יותר ותיחשף יותר תוכל לגבש את עצמך בצורה יותר טובה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, David32 כתב:

לא ידעתי שזה חומר של רק חמש יחידות.

למדתי את זה ב4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Night Driver כתב:

אם לא תדע אתה עלול בטעות להתקרב אליה.

לא נראית לי כמו אחת שמסוגלת להיות ההיטלר הבא.

אם כבר, אלה שעומדים מאחורי ההפגנות נגד ביבי יותר מסוכנים נראה לי

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חס וחלילה היטלר הבא אבל לא יצור שהייתי רוצה לפגוש.

מי שעומד מאחורי ההפגנות לא מעניין (יכול להיות שהוא מסוכן ויכול להיות שלא. אין לי מושג מי זה) כי המפגינים הם אנשים פרטיים שבאים למחות מרצונם ועל פי תפיסתם.

• רעיון גרוע 1
  • מעניין 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קראתי את הכותרת בקישור. לא הייתי מתקרב אליה גם בלי מגבלה של 2 מטר, אבל בשביל זה לא הייתי צריך לקרוא את אנטיגונה. מצד שני, אם לא היו מלמדים אותי בבית מה המשמעות של הלוואה וחובות סביר להניח שהייתי היום במצב כלכלי לא משהו.

בעצם, ככל שאני חושב על זה, רוב מה שלמדתי בבית הספר לא נתן לי כלום חוץ מנקודות בתעודת בגרות שאיתה אפשר להתקבל ללימודי תואר. שיט, אפילו לקרוא ולכתוב למדתי בבית לפני כיתה א'.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, Night Driver כתב:

מי שעומד מאחורי ההפגנות לא מעניין (יכול להיות שהוא מסוכן ויכול להיות שלא. אין לי מושג מי זה) כי המפגינים הם אנשים פרטיים שבאים למחות מרצונם ועל פי תפיסתם.

גם אלה שבאו להתגייס לNSDAP או דאע"ש, עשו את זה מרצונם ולפי תפיסתם.

החוכמה זה למצוא דרכים להכניס את התפיסות והרצונות האלה לראשים של אותם אנשים פרטיים.

אם כבר, מתי יש את הקרקע הפוריה לעליית ההיטלר הבא, זה עכשיו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, EliC25 כתב:

למדתי את זה ב4

זה לוג ואנטי לוג, עכשיו אני נזכר. פונקציות דעיכה מעריכית מפיזיקה.

ציטוט

נכון שעם הדברים האלה לא תרויח יותר ולא תלך עם זה למכולת אבל יש דברים שמתפתחים בכל אדם כמו ערכים ותפיסות עולם ושם ככל שתדע יותר ותיחשף יותר תוכל לגבש את עצמך בצורה יותר טובה.

מה היום אתה זוכר ממה שלמדת בתיכון? היו לך חוויות מעצבות שם? אני זוכר רק את המקצועות ה"טכניים" (פיזיקה, מתמטיקה, אלקטרוניקה וכו') בלבד. באופן אישי, אני לא יכול לזכור אפילו דבר אחד שהקנה לי ערכים בתיכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, SchnitzelLova כתב:

אם אתה צוחק זה לא מצחיק ואם אתה רציני אז עצוב מאוד. לקשקושים האלה אין מקום במערכת החינוך המודרנית בטח ובטח לא על חשבון כלים מעשיים למאה ה-21

אתה מזכיר לי את התותחן מ"מלחמת העולמות" תקרא את זה שוב (אחרי שתגמור עם אדיפוס).

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...