Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התמודדות בתאונה קלה עם חברת ליסינג

שימו לב! השרשור הזה בן 1254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הרכב שלהם נפגע, הפגוש נפגע הראיתי את התמונה של הפגיעה לפחח שאני מכיר אמר לי 500 ש"ח בלי צביעה על תיקון

הרכב של העבודה, כנראה תפעולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפה לקצת ניפוח עלויות. בכל זאת, כנראה שההגיני יהיה לשלם מכיסך.

מציע לך להודיע לסוכן הביטוח - אבל בלי לתבוע. כך יהיה בחברה רישום מעודכן של הארוע, בלי לפגוע בך, ואז, אם בעל הרכב הנפגע ינפח את העלויות במידה מוגזמת תוכל להפעיל את הפוליסה. בינתיים הכן לך קצת כסף בשחבון הבנק ואם הדרישה לא תהיה מוגזמת שלם לבעל הרכב ודרוש מכתב כי אין לו תביעות נוספות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוב לודאי שחברת הליסינג.

כאמור, דבר עם סוכן הביטוח שיתרך אותך. במצבים דומים הוצאתי מכתב לסוכן הביטוח, הודעתי על הארוע אבל לא תבעתי את הפוליסה.

הדרישה מחברת הליסינג יכולה להגיע גם בעוד כמה חודשים. בינתיים שתה מים והרגע, וחזור לכאן אם וכאשר יגיע מכתב הדרישה. אם לרכב שלך אין נזק (ומציע לך להראות אותו לפחח שלך, אם טרם עשית זאת) כנראה יהיה מדובר בסכום שלא יהיה כדאי לתבוע מהביטוח. אבל, לך תדע. 

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אמור להתנהל מול חברת הליסינג, מה בדיוק הנזק? יש חוזים בחברות מסוימות שבהן דברים מסוימים נופלים תחת "בלאי סביר" ולא מחייבים עליהם בכלל.

אלדן עשו לי את זה פעמיים עם הרכבים הקודמים שלי, באו הסתכלו, אמרו זה בלאי סביר ושלחו אישור על כך לקצין הרכב שלי בשביל התיעוד.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש הוא הפוגע

הנפגע זה רכב ליסינג

אם הפחח שלך אמר לך 500 ש"ח הדרישה מצד הליסינג תהיה באלפי ש"ח..

מקס מה הקשר בין התאונה כאן לבין ההודעה שלך?

מה בדיוק הנזק? יש חוזים בחברות מסוימות שבהן דברים מסוימים נופלים תחת "בלאי סביר" ולא מחייבים עליהם בכלל.

אלדן עשו לי את זה פעמיים עם הרכבים הקודמים שלי, באו הסתכלו, אמרו זה בלאי סביר ושלחו אישור על כך לקצין הרכב שלי בשביל התיעוד.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקשר הוא שאני הייתי הנהג ברכב הנפגע ששייך לחברת ליסינג.

פעמיים טרחתי והבאתי להם פרטים של הנהג הפוגע (פות"ש במקרה שלנו, פעם אחת זה אפילו הצריך ללכת להגיש תלונה במשטרה כדי לקבל את הפרטים) והם קבעו שזה "בלאי סביר" ולא יצרו בכלל קשר עם הפוגע.

ולכן שאלתי מה בדיוק הנזק, יש?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם הנהג, הוא הלך לבדוק עצמאית עם פחח ואמר צריך להחליף בעלות 2000 ש"ח

לפחח שאני דיברתי הראתי רק תמונה ככה שמן הסתם ההשערה שלו היא לא הכי מדויקת

כנראה אאלץ להיפרד מסכום של 2000 שקל. השאלה מה עדיף לסגור את זה עכשיו עם הנהג או לערב את חברת הביטוח והליסינג ולשלם את הסכום הזה עוד כמה חודשים עם סיכוי מועט שזה יהיה "בלאי סביר" 

מה שנפגע זה הפגוש שבצד אחד יצא קצת מהמקום.

IMG-20201020-WA0005.jpg.03d569b3e616402e85760f12a1ab1bc1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתן לדקישה של חברת הליסינג, היא בעלת הרכב והנהג אינו צד בהתדיינות הזו.

אם הדרישה תהיה 2000 ש"ח אל תערב את הביטוח - קאוב לודאי שההשתתפות העצמית ואבדן הה"ת יעלו לך יותר.

רק עניין קטן - הגישה שלי מבוססת על מצב בו אינך מתקן נזק לרכב שלך. אם צריך לתקן אותו עליך להכניס את עלות התיקון לשיקול הפעלת הביטטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל עדיין אני צריך לתת לו את פרטי הביטוח שלי ?

נשאל אחרת: מה סדר הפעולות שלי עכשיו

עריכה אחרונה על ידי עדי-אל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתת לנהג את הפרטים שלך? הוא רשם את מספר הרישוי של הרכב? אתה מסודר. 

עכשיו תן לחברת הליסינג לעבוד. כאשר תקבל מהם דרישה נחשוב שוב. אבל כדאי שתודיע לסוכן או חברת הביטוח שלך, בלי לתבוע את הפוליסה, כדי שאם בתאום תקפוץ דרישה ל-6000 ש"ח תוכך פשוט להעביר אותה לחברת הביטוח ולתת לה להתמודד. גם חברת הביטוח שלך לא לא תרצה לשלם בעודף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו רק את המספר פלאפון שלי

אז אני צריך להביא לו  1. מס' רכב 2.צילום של תעודת ביטוח חובה

הודעתי לסוכנת שלי על התאונה

לחכות...

וזהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לדעתי לא יעבור כבלאי סביר בליסינג.

בכל מקרה להמתין, תבוא דרישה אז תבוא, לא תבוא אז לא תבוא.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...