Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנקדוטה קצרה על מכסה מנוע שמסרב להיפתח ומקצועיות המוסכים בארץ

Fraysa
שימו לב! השרשור הזה בן 1256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מוסך פחחות #3: לא נדיר בארצנו. בהמון תחומים. למדתי לא להתעצבן מהם. לאחל להם כל טוב ולהמשיך הלאה.

מוסכי פחחות #2 ו-1: לא. זו לא בדיוק העבודה שלהם. העבודה שלהם זה לעשות מה שהם יודעים. לא לקחת סיכון עם רכב לא זול ולשבור לו משהו שיעלה פי כמה וכמה ממה שהלקוח הממוצע חושב שעבודה של פתיחת מכסה מנוע אמורה לעלות.

כמו שיש הרבה חאפרים בצד הנותן שירות יש הרבה מאוד לקוחות קשים שיודעים יותר טוב בצד השני.

אני לא מצדד באף אחד אבל בהחלט יכול להבין מישהו שלא לוקח עבודה כזו.

לא יכול להבין בעל מקצוע שאומר "לא" לפני שהוא בכלל בודק אבל זה כבר סיפור אחר.

• רעיון טוב! 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Audi-T כתב:

איך תיסע ככה ללא נעילת המכסה מנוע?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לפני הנסיעה לרון, אחזיר את הברגים ואת הנעילה בהידוק של 80% (נסיעה של רבע שעה) וכשאגיע אליו נפרק שוב כדי להרכיב את החלק החדש.

Just now, אורח לרגע כתב:

מוסך פחחות #3: לא נדיר בארצנו. בהמון תחומים. למדתי לא להתעצבן מהם. לאחל להם כל טוב ולהמשיך הלאה.

מוסכי פחחות #2 ו-1: לא. זו לא בדיוק העבודה שלהם. העבודה שלהם זה לעשות מה שהם יודעים. לא לקחת סיכון עם רכב לא זול ולשבור לו משהו שיעלה פי כמה וכמה ממה שהלקוח הממוצע חושב שעבודה של פתיחת מכסה מנוע אמורה לעלות.

כמו שיש הרבה חאפרים בצד הנותן שירות יש הרבה מאוד לקוחות קשים שיודעים יותר טוב בצד השני.

אני לא מצדד באף אחד אבל בהחלט יכול להבין מישהו שלא לוקח עבודה כזו.

לא יכול להבין בעל מקצוע שאומר "לא" לפני שהוא בכלל בודק אבל זה כבר סיפור אחר.

אני לא חושב שמכסה מנוע שמסרב להיפתח זו עבודה מורכבת כל כך, ואני בטוח שזה קורה לכל רכב שמגיע לאחר תאונה בפרונט. נכון שאז הם יכולים "להתעלל" יותר

ברכב משום שהחלקים הרוסים גם כך, אבל הם אמורים לדעת כיצד זה עובד. לי יש אפס ניסיון בפחחות והצלחתי לעשות את זה בחצי שעה - מה הסיבה שבעל מקצוע

שעובד עשרות שנים לא ידע? 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה לשרוט את מכסה המנוע או לשבור את הגריל אם עובדים בזהירות ומפעילים מחשבה.

לשאלתך, הייתי מוכן לשלם עד 300 ש"ח לעבודה כזו בהנחה שהייתה מתבצעת בשיטה שאני ביצעתי אותה.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למוסכי הפחחות אין לא זמן ולא רצון להתעסק ב"שטויות" כאלו, מוסך היבואן לדעתי כן היה צריך לפתור לך את הבעיה ולא להפנות הלאה

• אהבתי 1

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, זה שמוסך היבואן אמר שהוא לא מטפל בזה זה ביזיון. אני מצפה ממוסך מורשה יבואן שיקבל כל סוג של תקלה ולא משנה מה היא, גם אם זה אומר עבודה חיצונית בכלל. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, mh53 כתב:

למוסכי הפחחות אין לא זמן ולא רצון להתעסק ב"שטויות" כאלו, מוסך היבואן לדעתי כן היה צריך לפתור לך את הבעיה ולא להפנות הלאה

לפני 24 דקות, ch2856 כתב:

שמע, זה שמוסך היבואן אמר שהוא לא מטפל בזה זה ביזיון. אני מצפה ממוסך מורשה יבואן שיקבל כל סוג של תקלה ולא משנה מה היא, גם אם זה אומר עבודה חיצונית בכלל. 

מסכים לגמרי. הם אמרו שזו תקלה שהם מעולם לא ראו ושהם לא מטפלים בדברים מהסוג הזה ושהפתרון שלי צריך להיות אצל פחח (למוסך הספציפי שהייתי אין מחלקת פחחות).

עריכה: מוסיף משהו שדי מיותר לציין, אך שלושת מוסכי הפחחות שהייתי אצלם הם בעלי ניסיון של עשרות שנים ובין המומלצים בחיפושים בגוגל.

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נער הייתי וגם זקנתי, ולצערי הרמה המקצועית של רוב המוסכים והפחחים בהם נתקלתי נמוכה ובקשה לטפל בתקלה בה לא נתקלו עד כה כמעט תמיד תיתקל בגישה שלילית. פה ושם יש צדיק אחד או שניים לרפואה.

• אהבתי 1

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר המון חיפושים, לפתע הופיע סרטון של בחור אחד שמצא שיטה מעט מאתגרת יותר אך שאינה גורמת לנזק כלל. בעצם נדרש לשים חלק קשיח
בין מכסה המנוע לגריל כדי ליצור מעט רווח ובכך לאפשר גישה לברגים של המנעול עצמו (שיושב על המכסה מתחת) ולשחרר אותם בזהירות עם מפתח 10 מ"מ.

אפשר קישור לסרטון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, David@M כתב:

לאחר המון חיפושים, לפתע הופיע סרטון של בחור אחד שמצא שיטה מעט מאתגרת יותר אך שאינה גורמת לנזק כלל. בעצם נדרש לשים חלק קשיח
בין מכסה המנוע לגריל כדי ליצור מעט רווח ובכך לאפשר גישה לברגים של המנעול עצמו (שיושב על המכסה מתחת) ולשחרר אותם בזהירות עם מפתח 10 מ"מ.

אפשר קישור לסרטון?

בבקשה:

הסרטון פורסם לפני חודשיים. מעבר לכך לא מצאתי אף סרטון שמראה את שיטה דומה לזו. כל שאר הסרטונים כללו הריסה של הגריל כדי לגשת לשם. 

• אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, אני לא מתחבר לרוח הכללית.לגיטימי לחלוטין למוסך כללי שהוא עסק פרטי, לסרב לבצע עבודה עם פוטנציאל גבוה לנזק.

בעצמך כתבת שרוב האנשים שוברים את הגריל. ולהראות סרטון למוסכניק מה לעשות, זה בכלל מתכון לפיצוץ 😀

לעומת זאת המוסך המרכזי, אמור לדעת לטפל בכל תקלה ברכב.

עריכה אחרונה על ידי teyal
  • אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בהכרח מסכים איתך, משום שלא מדובר בתקלה כל כך מורכבת וברכב כל כך מורכב. אם הייתי נכנס אליהם עם למבורגיני ססטו-אלמנטו עם מכסה מנוע עשוי קרבון שמסרב להיפתח - ניחא. אבל זה גולף, רכב סופר פופולרי ותקלה שהיא יחסית שכיחה (ממה שראיתי באינטרנט). בלי קשר, אני בטוח שפחח ראה אלפי רכבים עם תקלה דומה לאחר תאונה וכדומה. 

יש הבדל בין לא לרצות לקחת עבודה כדי לא לגרום נזק לבין לא לנסות ואפילו לא להסתכל מה קרה או לפחות להבין מה קרה. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך זה עסק כלכלי, כל אדם בר דעת לא רוצה להכניס ראש בריא למיטה חולה, גם אם הוא יבקש 300 שקל לשיטתך, הסיכון הוא הרבה יותר גבוה, אז למה לו?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...