Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בגולף 8 שנת 2020

garicho
שימו לב! השרשור הזה בן 1193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 6 דקות, pasat04 כתב:

איזה כיף, תתחדש, נשמע כמו אחלה קניה.

בצילום מהפרוספקט, בפוסט הראשון, הצבע כהה. בצילום של הרכב הוא נראה יותר בהיר, ויפה. אשמח לראות תמונה באור יום, לא בשמש.

תודה, אנסה לצלם כמה תמונות באור יום - עד כמה שיש פה אור יום בסוף נובמבר... :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש

גם במאזדה 3 (גם הנוכחית וגם הקודמת) רוב הגרסאות הגיעו עם הנעה ללא מפתח (ספורט, קומפורט) ומעט גם עם כניסה ללא מפתח (ספיריט, פרימיום)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, אוטו מהמם! יהיה מעניין לראות את ה-MK8 במציאות בתור בעלים של MK7.

לגבי התקנות בדיעבד - מצלמת רוורס אתה יכול להתקין (נדרשת החלפה של ידית תא המטען (הסמל עצמו),

העברת הצמה לקדמת הרכב למערכת המולטימדיה וקידוד המודול החדש והמודול של מערכת המולטימדיה).

אתה יכול להתרשם מתהליך שביצעתי בארונה של אחי כאן, מדובר בתהליך דומה:

לגבי כניסה ללא מפתח - זה אפשרי אבל סופר מורכב. זה Retrofit ברמה מאוד גבוהה וגם אם מישהו שם יצליח

לעשות לך את זה, זה כנראה יהיה לפתיחה של הדלתות בלבד ללא הנעה, כך שתצטרך להוציא את המפתח

ככה או ככה מהכיס.

סע בדרכים טובות! 

עריכה אחרונה על ידי Fraysa
  • רעיון טוב! 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-"התקנה בדיעבד" אני מניח שהוא התכוון לבדוק בסוכנות אם עדיין אפשר איכשהו לעשות התקנת יבואן רשמית, לא להתקין לבד. זה רכב בן יום, בערך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, Coresh כתב:

ב-"התקנה בדיעבד" אני מניח שהוא התכוון לבדוק בסוכנות אם עדיין אפשר איכשהו לעשות התקנת יבואן רשמית, לא להתקין לבד. זה רכב בן יום, בערך..

לא יודע למה הוא התכוון אבל מה שכתבת לא אפשרי. התקנות יבואן רק בפס הייצור.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David@M כתב:

פיספסתם משהו, יש לו הנעה ללא מפתח, רק חסר הכניסה...

בידיוק, יש לי הנעה ללא מפתח, רק הכניסה היא עם לחיצה על המפתח.

קראתי שבגולף החדשה יש דברים שאפשר להתקין עם שידרוג בדיעבד. אם יהיה אי אפשר, אז אי אפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, garicho כתב:

אפל קאר פליי אלחוטי זה בהחלט דבר מעולה

אשמח אם תוכל להרחיב בנושא זה, יש טענות שהחיבור לא יציב במיוחד בניווטים בוויז האם זה נכון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, אלי55 כתב:

אשמח אם תוכל להרחיב בנושא זה, יש טענות שהחיבור לא יציב במיוחד בניווטים בוויז האם זה נכון ?

בינתיים לא נסעתי הרבה, אז קשה לי להגיד אם יש או אין בעיות. אבל הוא מתחבר באופן חלק ומציג וויז בצורה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, garicho כתב:

בינתיים לא נסעתי הרבה, אז קשה לי להגיד אם יש או אין בעיות. אבל הוא מתחבר באופן חלק ומציג וויז בצורה מעולה.

תודה, אשמח אם תוכל לבדוק את הנושא לעומק ולדווח פה כי זה אחד הפיצ'רים שאני הכי מחכה להם.

בנוסף מעניין אותי התפקוד של מערכת ההיברידית קלה בעיר והאם זה משפר את חווית ה DSG7 בתנועה מזדחלת,

שזו נקודת תורפה ידועה שאולי סוף סוף הצליחו לתקן מה שאמור גם לעזור הרבה בעמידות המצמדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, garicho כתב:

שלום לכולם!

אז קיבלנו את הרכב לפני כמה ימים. לקח שבוע יותר בגלל תקופת הקורונה. התהליך הוא שהרכב מגיע לסוכנות, אתה מקבל את המסמכים של הרכב, הולך למשרד הרישוי המקומי, רושם את הרכב, ומקבל לוחיות רישוי, חוזר לסוכנות עם הלוחיות, מעביר את התשלום על הרכב, ונוסע. בגלל שמשרד הרישוי עובד חצי כח בתקופת הקורונה, זה לקח כמה ימים ולא במקום. בנוסף, מכיוון שלקחנו חלק בהלוואה, הבנק לקח עוד יומיים עד שהעביר את הכסף לסוכנות.

ואוו הרכב נראה מדהים!

לא יאמן שב90 אלף ש"ח קנית רכב שבארץ לא ירד מה130 וזה גם עוד ברמת אבזור נמוכה עם התקנות מקומיות שהורסות לך חלקים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, garicho כתב:

תודה רבה! האמת, חלק מזה זה באשמתי. הפירוט של הרכב היה בפולנית, וחשבתי שהנעה ללא מפתח זה גם כניסה ללא מפתח. אז מסתבר שלא, זה שתי אופציות נפרדות. זה מה שקורה כשלא קוראים כמו שצריך. נראה אם אפשר להתקין את זה בדיעבד.

זה לא אשמתך בכלל אלא של היצרנים הגרמניים שלאורך כל ההיסטוריה שלהם חוסכים באביזרים סטנדרטיים פשוטים -או שהם תמיד בתשלום. הפעם נכנסתי לרכוש גולף חדשה מהיבואן בשנות ה - 90, ראיתי שאין אביזרים ממש סטנדרטיים שבכל רכב אחר היה אותם, פשוט יצאתי משם.

בלי קשר הרכב נראה משגע עם צבע שאני בתור חובב צבע לבן מובהק, הייתי מאמץ בכיף.

תיהנה וסע רגוע. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש , מהממת. שנית, לא הייתי מתחיל ברכב חדש לגמרי לפרק את כל הפלסטיקה בשביל רטרופיט כזה או אחר. כניסה נוחה , זה לפרק דלתות ופלסטיקה של הרצפה כדי להעביר חוטים , אותו הדבר עם מצלמה. זה אף פעם לא חוזר להיות אותו הדבר ויתחילו קרקושים וחבל. תהנה איך שזה וזה ממש לא נורא

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

• אהבתי 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...