Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בגולף 8 שנת 2020

garicho
שימו לב! השרשור הזה בן 1221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 17 שעות, yogev20 כתב:

תתחדש, צבע משגע. (אהבתי)

לפני 11 שעות, Ragnar כתב:

איזה צבע! שיחוק

תתחדש :) 

לפני 10 שעות, Arteko כתב:

ואוו הרכב נראה מדהים!

לפני 8 שעות, Mike808 כתב:

הצבע יפייפה! באמת משעשע קצת עניין האבזור.

תהרגו אותי אם מתמונות חשוכות כאלו אפשר להתרשם מהצבע!

אני מפקשש משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני ממש אוהב את כל גווני הבטון האלה וגם בחושך רואים שמדובר בצבע מיוחד.

חוץ מזה הגוון הזה או דומה לו רץ על כל מיני דגמים של VAG כמה שנים ויצא לי לראות אותו גם במציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Coresh כתב:

ב-"התקנה בדיעבד" אני מניח שהוא התכוון לבדוק בסוכנות אם עדיין אפשר איכשהו לעשות התקנת יבואן רשמית, לא להתקין לבד. זה רכב בן יום, בערך..

כפי שציין @shugiflex, אלו דברים שקורים רק בפס הייצור. יש מספר סוכניות בארצות הברית ש"זורמות" עם הלקוחות

ועושות רטרופיט לדברים סטנדרטיים כנראה כי הם הבינו שזה שוק חזק מאוד. שמעתי על מקרים שאפילו מתקינים

מצלמות רוורס מקוריות.

לפני שעתיים, 98civic כתב:

קודם כל תתחדש , מהממת. שנית, לא הייתי מתחיל ברכב חדש לגמרי לפרק את כל הפלסטיקה בשביל רטרופיט כזה או אחר. כניסה נוחה , זה לפרק דלתות ופלסטיקה של הרצפה כדי להעביר חוטים , אותו הדבר עם מצלמה. זה אף פעם לא חוזר להיות אותו הדבר ויתחילו קרקושים וחבל. תהנה איך שזה וזה ממש לא נורא

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

לגבי הכניסה הנוחה אתה צודק - זה כמעט בלתי אפשרי. לגבי המצלמה - אני חושב שאתה קצת מגזים.

אם הולכים לעשות רטרופיט אצל בן אדם עם ידיים טובות, זה שונה לגמרי מ"מתקין" של מוביליי כזה או אחר.

התקנת מצלמת רוורס לא כוללת כל כך הרבה פירוקים כמו שאתה חושב, ומשום שמדובר ברכב חדש הדבר

הינו קל יותר משום שהפלסטיקה עדיין גמישה מאוד. התקנתי עשרות מצלמות על רכבי אאודי ופולקסווגן חדשים.

• אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, מיץ פטל כתב:

תהרגו אותי אם מתמונות חשוכות כאלו אפשר להתרשם מהצבע!

אני מפקשש משהו?

יש לו שם תמונה שהוא עומד ליד אוטו לבן אז אתה יכול לראות את ההבדל פחות או יותר, בכללי זה צבע שמכירים אז יודעים איך זה נראה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כמה בקשות, מצרף עוד 2 תמונות של הרכב באור יום (יחסית). לגבי הנעילה - נראה. יש אופציה לפתוח ולנעול את הרכב דרך האפליקציה של פולקסווגן. אולי אגדיר איזשהו סקריפט עם RFID ליד הרכב.

Car4.png

1723676077_Car5.png

• אהבתי 8
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני מתלהב  מצבע שהוא לא לבן/שנהב. 

אחד הצבעים המדהימים שראיתי, תענוג לעיניים. מתאר לעצמי אין הרכב ייראה אחרי כמה נגיעות של QD בשטיפות. 

תעשה ציפוי איכותי מעל הרכב שישמר הצבע כמו שהוא, וכמובן שטוף לבד לא במכוני שטיפה. (זה ניתן ללמידה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, yogev20 כתב:

תעשה ציפוי איכותי מעל הרכב שישמר הצבע כמו שהוא, וכמובן שטוף לבד לא במכוני שטיפה. (זה ניתן ללמידה)

אבדוק את זה. לגבי שטיפה, ברוב התחנות דלק פה יש עמדות לשטיפה ידנית, עם שואב אבק, צינור מים וכאלה. אתה מגיע, משלם קצת ומקבל כמה דקות של זה וכמה דקות של זה. הבנתי שזה לא יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק זה, שטיפה באופן עצמאי. תשקיע כמה גרושים (באמת לא הרבה) על שמפו (מחזיק שנה) מטליות לניגוב

למד גם איך לנגב/לייבש נכון כדי לא ליצור סווירלים (כל המידע בדיטיילינג) ותיהנה מרכב עם מראה שמור, גם לאחר כמה שנים טובות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@garicho ראשית - תתחדש! :)  לא אמרתי בהודעה הראשונה שלי

לגביי זה:

לפני 18 שעות, אלי55 כתב:

בנוסף מעניין אותי התפקוד של מערכת ההיברידית קלה בעיר והאם זה משפר את חווית ה DSG7 בתנועה מזדחלת,

שזו נקודת תורפה ידועה שאולי סוף סוף הצליחו לתקן מה שאמור גם לעזור הרבה בעמידות המצמדים.

מעניין גם אותי, היות ואותו מנוע אמור להיות גם בסיאט לאון החדשה.

יצא לך אולי להתרשם כבר מה-mHEV?

עריכה אחרונה על ידי Coresh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אז כמה תובנות ומסקנות אחרי שימוש של שלושה שבועות.

1. נסעתי קצת מעל 500 קילומטר, ונכנסתי לתדלק פעם ראשונה אתמול. כרגע נראה שהצריכה 1:12-13, אבל נסיעה רק בעיר בתנאי חורף.

2. למי ששאל לגבי mhev, לא מורגש בכלל. בכלל, הרכב מאוד שקט בנסיעה, אפילו עם צמיגי חורף. ועל כבישים שבורים שאפילו מעצ היו מתביישים אם היו באחזקתם.

3. אפל קאר פליי אלחוטי ומשטח טעינה זה אחד הדברים היותר יעילים שיש. הרבה יותר נוח מכבל זרוק באוטו. בנסיעות קצרות אני אפילו לא מוציא את הטלפון מהכיס והכל מתחבר ועובד אוטומטית.

4. מסך גדול זה מאסט, ובהחלט מאוד נוח.

5. מסך בלוח מחוונים - ממש לא מאסט. סתם נחמד.

6. כל כך הרבה דברים שאו שלא יעילים או שהטכנולוגיה עוד לא שם (לפחות בוולקסווגן) - שליטה קולית, מחוות תנועה - לא משתמשים בכלל.

7. מיזוג שנשלט ממסך - לא מפריע בכלל. במיוחד שהאוטו יודע לשמור יפה מאוד על טמפרטורה, ומתי להפשיר את השמשה הקדמית.

8. מחסור במצלמת רוורס, לא קריטי בכלל. חיישנים מקוריים עובדים מעולה.

9 מחסור בכניסה ללא מפתח, מצד שני, בהחלט מורגשת. לפעמים זה ממש מעצבן. אבל אפשר להתרגל.

10. דברים שלא חשבתי שאעריך כשגרתי בארץ - חימום מושבים והגה זה מעולה. במיוחד מכיוון שזה מחמם אותך אבל לא מרדים כמו אוויר חם שנושב עליך מהמזגן.

11. האוטו בהחלט נוח להטענה. העברנו בו לא מעט דברים בשבועות האחרונים, ויש לא מעט מקום, במיוחד אם משכיבים את המושבים האחוריים.

12. דברים שנכנסו למכוניות בשנים האחרונות ומרגישים קפיצת דרך לעומת 5-10 שנים אחורה - תאורת לד, קרוז קונטרול אוטונומי, כל מערכות הבטיחות והסיוע למיניהן. במיוחד התאורה. פשוט וואו. באיזורים פחות עירוניים (איזורי תעשיה בלילה וכאלה) פשוט הבדל של יום ולילה לעומת תאורה רגילה.

F1A60BE7-9A16-45BD-AB81-344367446839.thumb.jpeg.f7735a49d595dbd649fb0ba6c9b52789.jpeg2C42D966-2B74-47D2-AC27-1A0D0BC29F43.thumb.jpeg.f0cb4e61ef8f18163eec6b944d4f0c17.jpeg9C65C0B5-BDEA-424B-A691-02126AD7F8EA.thumb.jpeg.99d22c9cd58b3756c899ce89c6aaa750.jpeg

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...