Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בנאדם הזוי צולם מתעלל בכלב. המשטרה לא טיפלה אז אזרחים טיפלו

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אז מה המטרה סביב החץ ומה הטענה שלך?

שלחתי אותך לקרוא על שיטת עבודה אחת הנהוגה בתעשייה שגורמת סבל שלא לצורך מאכל. שוב, אם אתה פוטר את זה בטענה שמדובר במדע בדיוני, זכותך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 174
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 3 דקות, SlowRide כתב:

אז מה המטרה סביב החץ ומה הטענה שלך?

הנקודה היא שאם אתה קודם תניח, ואז תשאל שאלה מתאימה להנחה שלך, אתה תקבל תשובה ש"תוכיח" את ההנחה שלך.

על הדרך אתה תחסוך מעצמך היחשפות למידע שמפריך את הטענה שלך או לא מסתדר איתה.

בדיוק, אבל בדיוק, כמו לשאול את גוגל האם אובמה הוא חייזר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם יש לך מידע שמפריך את הטענה שתעשיית הביצים בישראל משמידה אפרוחים, שתף אותי. ככה אני אהנה יותר מהחביתה שלי בבוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמעלה את הטענה צריך להוכיח אותה, לא הצד השני אתה יודע :)

והסקת המסקנה (תעשיית הביצים משמידה אפרוחים) לפני השאלה (שכן אתה מחפש "מיון אפרוחים" ולכן קודם כל הנחת = זרקת את החץ) ואז אתה מקבל את התוצאות שמתאימות לחיפוש שלך (=Confirmation Bias, הטיית אישור, ציירת את המטרה מסביב לחץ).

זה לא אומר שהמסקנה הסופית שלך לא נכונה, אלא שאם היא נכונה, זה בטעות, כי הדרך לא נכונה.

כמו מי שבשאלה במתמטיקה מגיע לתשובה הנכונה אבל הדרך לא.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אוי נו, הבנת בדיוק מה הטענה שלי גם אם צורת הניסוח היתה קצת עילגת :)

נדמה לי שקראתי איפשהו שניסו לפתח חומר שצובע את הביצים של הזכרים כדי שידעו להבדיל בניהם לפני שהם בוקעים בשביל למנוע את ההשמדה (ולחסוך כסף). חתיכת השקעה בשביל משהו שלא קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, SlowRide כתב:

אוי נו, הבנת בדיוק מה הטענה שלי גם אם צורת הניסוח היתה קצת עילגת :)

נדמה לי שקראתי איפשהו שניסו לפתח חומר שצובע את הביצים של הזכרים כדי שידעו להבדיל בניהם לפני שהם בוקעים בשביל למנוע את ההשמדה (ולחסוך כסף). חתיכת השקעה בשביל משהו שלא קיים.

הבנתי את הטענה, ולצורך העניין אני גם מסכים עם המסקנה הסופית שלך, רק הדרך בין הטענה למסקנה כולה טעות אחת גדולה.

הפעם למרות שהדרך לא נכונה, הגעת למסקנה נכונה, זה לא תמיד נכון.

מצד שני אם הדרך נכונה תמיד תגיע למסקנה הנכונה.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Transporter כתב:

נתקלתי בזה ואם זה נכון זה עצוב

אתה מופתע?

ברור לי שהייתה פה כוונה לפרסום עצמי, זאת הייתה המטרה האמיתית, הכלב היה רק האמצעי.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה בזה אופציה לפגישה עם ראש העיר, כתבות במהדורות החדשות המרכזיות ועוקבים נוספים, תאמינו לי שהוא היה בחוד החנית...

הבעיה היא שעיסוק יום יומי במצוקת בעלי חיים הוא פחות סקסי, פחות מפרסם ופחות "גיבורי".

הרבה יותר רלוונטי לעזור לכלב אחד שכל המדינה תשמע עליו, מאשר לעזור למאות כלבים בשנה שהיו מומתים אם לא היו עוזרים להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להביא אותו לראש העיר ועוד להראות את זה בטלויזיה זאת טעות לדעתי, אתה רק מעודד עוד אנשים לקחת את החוק לידיים.

היום זה "מגניב" ו"צודק" כי מדובר בשני מפורסמים שעזרו לכלב שהתעללו בו, מחר השכן יפרוץ לך הביתה עם אקדח שלוף כי הוא שמע את הילד בוכה או סתם כי אתה מפריע לו לשנ"צ.

אי אפשר לתת לזה לגיטימציה כי מקרים כאלו זה עוד צעד בדרך לאנרכיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, HybridBoy כתב:

אתה מופתע?

ברור לי שהייתה פה כוונה לפרסום עצמי, זאת הייתה המטרה האמיתית, הכלב היה רק האמצעי.

קודם כל אני מאמין שהוא אוהב כלבים

אבל כן, ברור שמי שמתעד את כל הצעדים האלה (ולא רק בשביל החקירה במשטרה למקרה ותהיה)

עושה את זה בשביל הלייקים

חבל מאוד, במיוחד התגובה שלו אליה

לפני 39 דקות, HybridBoy כתב:

להביא אותו לראש העיר ועוד להראות את זה בטלויזיה זאת טעות לדעתי, אתה רק מעודד עוד אנשים לקחת את החוק לידיים.

היום זה "מגניב" ו"צודק" כי מדובר בשני מפורסמים שעזרו לכלב שהתעללו בו, מחר השכן יפרוץ לך הביתה עם אקדח שלוף כי הוא שמע את הילד בוכה או סתם כי אתה מפריע לו לשנ"צ.

אי אפשר לתת לזה לגיטימציה כי מקרים כאלו זה עוד צעד בדרך לאנרכיה.

זה מה שאמרתי פה מההתחלה

ובכלל

אנשים יחליטו לפתוח קבוצות של אזרחים שעושים צדק עם מי שפגע באישתו, עקף אישה בכביש וקילל אותה, מעליב את השרה מירי גרב ועוד

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

כמו כל תגובה מהסוג הזה זה או צל"ש או טר"ש.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שכל דבר לוקחים לצד הקיצוני ביותר. 

שיודעים שיש אישה מוכה  ואפשר לעזור, תעזרו. שמכים ילד מוגבל סתם ככה, תתערבו גם עם תלכלכו את הידיים.

שמתעללים בבעלי חיים סתם להנאה, תתערבו במידת הזהירות. (גם לדבר זו התערבות)

שמנסים לשדוד קשישה, רצוי וחובה להתערב. שיש מלחמת סכינים ואקדחים בין חבורת פושעים -תברחו.

מעט פרופורציות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין פשע שמתבצע בזמן אמת לבין פשע שכבר קרה ואתה בתור אזרח מגיע "לטפל" בפושע.

ברור שאם מישהו יכה כלב מול העיניים שלי אז אעשה עם זה משהו, משטרה, תיעוד וכו..

אבל אם אראה סרטון מלפני שבוע של השכן מכה את הילדים שלו אז לא אפרוץ לו הביתה ואחטוף את הילדים.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...