Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בנאדם הזוי צולם מתעלל בכלב. המשטרה לא טיפלה אז אזרחים טיפלו

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בודדים הם המקרים של טורפים בטבע שהורגים סתם. רובם צדים לשם אוכל וקיים יום יומי

או מרחב מחייה שבו הם יכולים להרוג כל מי שפולש לשטח שלהם, או במאבק על אוכל. (עדיין לשם מחייה)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 174
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 13 דקות, ניקו פ. כתב:

איפה כתבתי שאנחנו בגותהם? 

או שהגענו לאן שהוא? 

הדוגמה היא הראשונה שעלתה לי לראש. לא הקדשתי לזה יותר מדי מחשבה. לא חסרות דוגמאות שליליות לאמירה שלי, כולל כאלו שהייתי חלק מהן. 

מודה שאני מתקשה להבין מה אתה רוצה לומר.

לא אתה כתבת שאנחנו בגותהם, אבל השתמשתי בציטוט שלך ובדוגמה שלך ובדרך התייחסתי לאנשים אחרים פה בשרשור.

הנקודה היא שההנחה ש"אסור לקחת את החוק לידיים" ו"רק למורשים" וכו' לא תמיד נכונות. גם ה"מורשים" טועים לפעמים, וגם האזרחים צודקים לפעמים.

ובגדול עדיף מצב שבו האזרחים לוקחים את החוק לידיים, על פני מצב שבו אף אחד לא שומר על החוק ויש אנרכיה.

לפני 4 דקות, David32 כתב:

אז מה, הדיון התמידי על צמחונות/טבעונות?

"דיון" על גבול השיח חירשים.

ליאור יש לך מלא טעויות, אבל בעלי חיים בהחלט הורגים סתם, גם משיעמום.

בכלליות העולם החי... די אכזר.

[https://www.reddit.com/r/natureismetal/]

העולם החי אכן דיי אכזר, אבל אל תחשוב שאתה יודע מה עובר בראש של בעל החיים שהרג.

אתה פשוט מניח שזה משיעמום, זה לא בהכרח המצב, זה יכול להיות טעות בחישוב של זיהוי איום, פירוש לא נכון לתנועה שהחיה השנייה עשתה או אפילו (אפילו) אימון בציד.

לפני 5 דקות, SlowRide כתב:

הבעיה היא לא בהריגה לצורך מאכל אלא בהתעללות לשם התעללות שעוברות החיות בתעשייה עד שמגיע הזמן להרוג אותן. 

אישית אני לא חושב שלא לצרוך בשר זה מה שימנע את זה. 

מסכים לחלוטין, אבל מה הקשר בין זה ובין ההמבורגר? אולי ההמבורגר שלי בא מפרה שאף אחד לא התעלל בה?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Be roo כתב:

גם אם יש כאן אגו, לסרטון יש אפקט נוסף, למען יראו וייראו, שאנשים ידעו שיכולים למצוא אותם, ושזה שהמשטרה לא עושה דבר לא אומר שהם יצאו נקיים.

וגם  למען משטרת ישראל, שיראו את התוצאות של אוזלת היד שלהם כלפי בריוני השגרה.

סוף סוף תגובה מדויקת,המטרה היא כמובן להראות למתעללים שאין להם שום דרך לברוח ושבסוף ימצאו אותם,שאם הם מתעללים שיחשבו פעמיים שיחכו להם 200 אנשים מחוץ לבית.

מישל לא עושה את זה סתם,הוא רוצה לחשוף כל מתעלל ושכולם יכירו את הפנים שלו.וכמובן כדי להעביר את הצעת החוק על מתעללים בבע"ח,

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

הנקודה היא שההנחה ש"אסור לקחת את החוק לידיים" ו"רק למורשים" וכו' לא תמיד נכונות. גם ה"מורשים" טועים לפעמים, וגם האזרחים צודקים לפעמים.

אוקיי, סבבה.

שוב, איך זה קשור אליי? 

אני לא כתבתי שום דבר שסותר את מה שאתה אומר בציטוט שלעיל.

ואם לא התכוונת אליי, אז ציטטת אותי אבל לא תייגת אף אחד אחר. מבין למה אני מניח שאתה כותב אליי?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין למה הנחת שאני כותב אליך, אבל לא התכוונתי שהפנייה דווקא אליך, פשוט אין כזה תיוג של @everyone

השתמשתי במה שכתבת כדי להעביר את הנקודה לכולם

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, miatanc כתב:

שאם הם מתעללים שיחשבו פעמיים שיחכו להם 200 אנשים מחוץ לבית.

זה לא יקרה, ברגע ההתעללות המתעלל לא חושב על זה שזה לא בסדר או שיענישו אותו, זה לא ימנע התעללויות, אבל בדיעבד, אחרי המקרה, יהיה נחמד אם הוא יחשוב על הרגע שמישל ידפוק להם בדלת...

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, pooh-bear כתב:

זה לא שאני בעד התעללות בכלב, כן? פשוט היח"צ שהכלב הזה קיבל כשבאותו יום נשחטות אלפי חיות (רק בארץ), מה זה אם לא צביעות?

זה כמו לומר :

זה לא שאני בעד עישון,כן ?! פשוט העליהום שהמעשן הזה קיבל כשעישן בחוץ כשבאותו יום יש זיהום פי מליון גדול יותר בחיפה מהמפעלים .מה זה אם לא צביעות ?!

עריכה אחרונה על ידי MOTIOZ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, pooh-bear כתב:

זה לא שאני בעד התעללות בכלב, כן? פשוט היח"צ שהכלב הזה קיבל כשבאותו יום נשחטות אלפי חיות (רק בארץ), מה זה אם לא צביעות?

העולם לא מקום סטרילי ואף חיה בטבע לא מתה מזקנה אלא נטרפת בחיים. בתעשיית המזון לפחות המוות מהיר ועם סבל מצומצם.

יש הבדל עצום בין מספר שניות של סבל בסיום החיים למטרת תזונה לבין התעללות לשם התעללות והמשך חיים בפחד. אם היה עושה מהכלב צלי היה פחות מפריע לי.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

מסכים לחלוטין, אבל מה הקשר בין זה ובין ההמבורגר? אולי ההמבורגר שלי בא מפרה שאף אחד לא התעלל בה?

מאד מאד אופטימי ואפילו די תלוש מהמציאות, אלא אם אתה יודע בוודאות מאיפה הגיע הבשר.

מעבר ל"סתם" התעללות פה ושם של העובדים שמשעמם להם, שיטת העבודה מחורבנת לגמרי כי מתייחסים לחיות כחומר גלם במפעל. משמידים אפרוחים זכרים, מפרידים עגל מהפרה ברגע שהוא נולד ועוד כל מיני דברים שגורמים סבל מיותר לחיות רק בשביל למקסם יעילות.

• רעיון טוב! 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, miatanc כתב:

מישל לא עושה את זה סתם,הוא רוצה לחשוף כל מתעלל ושכולם יכירו את הפנים שלו.וכמובן כדי להעביר את הצעת החוק על מתעללים בבע"ח,

שלא תחשוב שאת מר מישל מניע משהו שהוא לא פרסום.

ישנם אנשים ששוכבים על הגדר יום יום למען רווחת בעלי חיים ולא גוזרים על זה קופון של עוקבים באינסטגרם/מפגש עם ראש העיר/ראיונות בטלויזיה על טוב ליבו של הבחור.

עריכה: מסייג ואומר שטוב שהנושא עלה לסדר היום הציבורי, אבל זה מקרה אחד מתוך עשרות כל יום והאמת היא- שלאף אחד לא אכפת מספיק. ברגע שהנושא יעבור מסדר היום הציבורי אתה תראה שגם אושיות הרשת למיניהם ישכחו פתאום את השליחות הקדושה של הצלת בעלי החיים.

עריכה אחרונה על ידי Shay_u
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאמר הזה מסביר בדיוק למה אסור לתת יד למקרים כאלה

אפילו שברור לכולם שהתעללות בבעלי חיים זה דבר פסול שאסור שיעבור לסדר היום לא משנה כמה המשטרה עסוקה. 

https://www.mako.co.il/video-blogs-specials/Article-cbb5e570bc20571027.htm?utm_source=Facebook&utm_medium=MakoPage&utm_campaign=OngoingActivity&partner=facebook&fbclid=IwAR1-QlPdhYtwzA8xrli3fxHNlHNnnDNxp82WcFdoZUz7D6uqwsmmDIsU9vg

לפני 7 שעות, shugiflex כתב:

הם לקחו סיכון כשהלכו לביתו של המתעלל - לפחות על אומץ הלב אני מעריך אותם.

איזה סיכון הם לקחו בדיוק, כשהלכו 600 איש לבית של בנאדם סמרטוט שהרביץ לכלב ? בוא נשמור על פרופורציות, זה עדיין לא נסראללה ולא דון קורלאונה ואין לו כפתור שהוא לוחץ עליו ויוצאים מוקשים מהאדמה ומפוצצים את כל מי שבדלת

זה לא ניסים אלפרון שנכנס עם כמה חברים לקלקיליה כדי לחלץ את הסוס שלו. זה סיכון.

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • אהבתי 1
  • רעיון גרוע 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תור דעה חד צדדי שמסלף את המציאות בדיוק כמו תורי דעה שמדברים על כך שמחבלים הרוגים הם "קורבנות מסכנים של השלום" ושפלסטינית שדקרה חייל ונורתה סה"כ רצתה לחתוך סלט. האדם שכתב את הכתבה הזאת פשוט "הוזה" ודמיין הרבה דברים וניסה להגיש אותם כמציאות לכותבים בצורת כתיבה רהוטה.

כמה נקודות בולטות מהכתבה:
"כשהם מחזיקים אדם בכוח ומאיימים על חייו" - אף אחד לא החזיק אותו בכוח או אפילו נגע בו ולא איים על חייו 
"הם פרצו לביתו של אדם" - לא הם לא פרצו הוא פתח להם את הדלת והם עמדו במתפח הדלת.
" שהאלימות הציבורית תביא רק עוד אלימות ותפורר את החברה שלנו מבפנים" - מה? עכשיו הוא מנסה להציג נבואה שלו למה שיקרה בעתיד אם נעשה כך בתור עובדה ש"ברור לכולנו שזה יקרה"?
"אבל אם אנחנו לא רוצים לחיות בג'ונגל אלים, אנחנו לא יכולים לעודד את האלימות של כנופיות הצדק האלו." - שוב פרשנות מותעת אין כנופיות צדק יש מאות אזרחים שנשבר להם מחוסר המעש של מערכת אכיפת החוק בטיפול באלימות והם באו לדרוש צדק.

------------------------------------
בקצרה מה שיש לנו כאן זה כותב תור שחושב שהאירוע היה יוזמה של "כנופיית צדק" ולא צריך להיעשות והיה צריך לתת למשטרה לטפל בעניין אחרת אנחנו כחברה נהפוך לאנרכיה אלימה. מה שיש לנו בפועל זה מקרה שהמשטרה לא טיפלה בו ומאות אזרחים שנמאס להם מאוזלת היד של המערכת באו לדרוש צדק זאת לא אנרכיה אלימה זאת דרישה של הציבור לטפל באלימות ואם הציבור לא יקום לדרוש צדק המערכת תמשיך להזניח טיפול באלימות ואנחנו נהפוך לאנרכיה אלימה שבה "חמומי מוח דורסים סבתות שמבעות דעה נגד ביבי כי הם יודעים שהמרערכת חסרת שיניים".

אגב לצומת ליבך אנחנו כבר הופכים לחברה כזאת שבה האכזריים והאלימים והנוכלים חוגגים וניסינו כבר כחברה לפעול במישור החוקי אבל מערכת המשפט מסרבת לשתף פעולה לכן המצב מסלים ואלימות (במיוחד כלפי חסרי ישע) דווקה הופכת לנפוצה יותר ואםאנחנו כןם רוצים למגר אותה השלב הבא במדרגה יהיה לדרוש צדק בצורה אסרטיבית יותר.

ממליץ לך לעבור על התגובות לאותה כתבה בפייסבוק:

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, SlowRide כתב:

מאד מאד אופטימי ואפילו די תלוש מהמציאות, אלא אם אתה יודע בוודאות מאיפה הגיע הבשר.

מעבר ל"סתם" התעללות פה ושם של העובדים שמשעמם להם, שיטת העבודה מחורבנת לגמרי כי מתייחסים לחיות כחומר גלם במפעל. משמידים אפרוחים זכרים, מפרידים עגל מהפרה ברגע שהוא נולד ועוד כל מיני דברים שגורמים סבל מיותר לחיות רק בשביל למקסם יעילות.

אני אדם אופטימי מטבעי.

אתה פשוט מניח שבכל בית גידול ובכל משחטה ההתעללות היא הסטנדרט, אם זה היה המצב, הרי שהעבודה של טל גלבוע וחבריה הייתה קלה בהרבה לא?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

להיות אופטימי זה טוב אבל צריך גם להכיר במציאות. הדברים האלה הם שיטות עבודה במשחטות הגדולות, לא "מעידות" של כל מיני עובדים סוררים פה ושם. אמנם זה לא מה שיגרום לי לוותר על אכילת בשר אבל אלו עובדות שאי אפשר להכחיש.

מי זה טל גלבוע?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...