Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בנאדם הזוי צולם מתעלל בכלב. המשטרה לא טיפלה אז אזרחים טיפלו

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התעללות היא הסטנדרט.
עובדים בתעשייה נדרשים לעבוד מהר כדי לעשות את העבודה ולספק יעילות תפוקתית אחרת מה שהם מוכרים יעלה X% יותר יקר ממה שהמתחרה מוכר והם יפשטו רגל.

איסוף תרנגולים לארגזים בצורה שלא תפגע בהם לוקחת זמן לזרוק אותם לתוך הארגז ולסגור אותו באלימות תוך כדי שאתה שובר עצמות לתרנגולות מהירה יותר ותפוקתית יותר.
לדחוף ולשכנע פרה ללכת במסדרון גם לוקח זמן לחשמל אותה בשוקר ולדקות אותה עם שיפוד מהיר יותר.

אף אחד מאיתנו לא ילך לסופר ויקנה עוף "ללא התעללות" ב80 ש"ח כאשר לידו יש עוף "רגיל" ב25 ש"ח.

דוגמה מושלמת היא ביצי חופש לא קיים עוד בסופרים הגדולים... כי אף אחד לא מוכן לשלם על כך שלא יתעללו בתרנגולת המסכנה ומי שמוכן להקריב ולשלם מכיסו על ביצי חופש כנראה עושה כבר את המעבר ומפסיק להשתמש בביצים כלל.

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 174
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 13 דקות, SlowRide כתב:

להיות אופטימי זה טוב אבל צריך גם להכיר במציאות. הדברים האלה הם שיטות עבודה במשחטות הגדולות, לא "מעידות" של כל מיני עובדים סוררים פה ושם. אמנם זה לא מה שיגרום לי לוותר על אכילת בשר אבל אלו עובדות שאי אפשר להכחיש.

מי זה טל גלבוע?

שוב, אם אלה שיטות העבודה, לא היו צריכים להחדיר עובד Undercover שיתעד.  וזה לא היה קורה אחת לכמה שנים אלא כל שבוע.

טל גלבוע זו היא, פעילה טבעונית ואיזה יועצת של ביבי בין היתר בנושאי התעללות בבעלי חיים.

לפני 10 דקות, Gavrik כתב:

התעללות היא הסטנדרט.
עובדים בתעשייה נדרשים לעבוד מהר כדי לעשות את העבודה ולספק יעילות תפוקתית אחרת מה שהם מוכרים יעלה X% יותר יקר ממה שהמתחרה מוכר והם יפשטו רגל.

איסוף תרנגולים לארגזים בצורה שלא תפגע בהם לוקחת זמן לזרוק אותם לתוך הארגז ולסגור אותו באלימות תוך כדי שאתה שובר עצמות לתרנגולות מהירה יותר ותפוקתית יותר.
לדחוף ולשכנע פרה ללכת במסדרון גם לוקח זמן לחשמל אותה בשוקר ולדקות אותה עם שיפוד מהיר יותר.

אף אחד מאיתנו לא ילך לסופר ויקנה עוף "ללא התעללות" ב80 ש"ח כאשר לידו יש עוף "רגיל" ב25 ש"ח.

דוגמה מושלמת היא ביצי חופש לא קיים עוד בסופרים הגדולים... כי אף אחד לא מוכן לשלם על כך שלא יתעללו בתרנגולת המסכנה ומי שמוכן להקריב ולשלם מכיסו על ביצי חופש כנראה עושה כבר את המעבר ומפסיק להשתמש בביצים כלל.

קודם כל לא קונים עוף (או בשר) בסופר. קונים מקצב.

וכן המחיר הוא לא אותו מחיר, אבל האיכות לא אותה איכות.

אני בהחלט מוכן (ומשלם בפועל) לשלם יותר עבור איכות גבוהה יותר (שהיא גם יחס ראוי יותר לבעל החיים)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Transporter כתב:

איזה סיכון הם לקחו בדיוק, כשהלכו 600 איש לבית של בנאדם סמרטוט שהרביץ לכלב ? בוא נשמור על פרופורציות, זה עדיין לא נסראללה ולא דון קורלאונה ואין לו כפתור שהוא לוחץ עליו ויוצאים מוקשים מהאדמה ומפוצצים את כל מי שבדלת

לקחו סיכון להסתבך עם רשויות החוק.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה אתה חושב שלא היו צריכים להחדיר עובד UNDERVCOVER אם זה היה נפוץ?
זה עובד מאחורי דלתות סגורות וחומות פעילים להגנת בעלי חיים לא מורשים להיכנס ולצלם וגם הצעה לשים מצלמות על חשבון אותם ארגונים במקומות הללו נפגשה בהתנגדות חריפה.
לשים עובד UNDERCOVER במקומות כאלו עולה המון המון כסף...

תגיד לי פעם שאלת את הקצב מאיפו מגיע הבשר ואם התעללות בבעל החיים הזה? אני מניח שלא וגם אם כן אתה כנראה נמצא בסגמנט מאוד מזערי אתה משלם על הבשר אצל הקצב יותר כי הוא טרי יותר ואתה חושב שהוא איכותי יותר ולא כי בעל החיים לא עבר התעללות (שזה אתה גם לא יודע לכן זה לא הגיוני להציג את זה בתור עובדה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

דווקא ביצי חופש יש בסופרים גדולים, לפחות פה באזור המרכז זה עולה פי 2 מביצים רגילות, שהיו יכולות להיות הרבה יותר זולות אם לא היה עליהם פיקוח מחירים אבל זה כבר סטיה מהנושא. אני יכול לומר שאם היה בשר שהוא בוודאות נטול התעללות ועולה קצת יותר אז בטוח הייתי קונה. כמובן לא עוף ב80 שקל במקום 25 אבל בכיף הייתי משלם 40.

כמו שכבר אמרתי, ההתעללות מובנית בשיטת היצור ולא צריך "שתול" במשחטה כדי להוכיח מה שידוע וזמין לכל באינטרנט ואני לא מתכוון לאתרים חסרי פרופורציה כמו "אנונימוס" שמשווים את זה לשואה. ממיינים אפרוחים להשמדה כי אין מה לעשות עם זכרים. מזרזים את הבקר עם שוקרים חשמליים כי זמן זה כסף. מפרידים עגלים בלידה מהפרות כדי לא לזהם את העטינים. הכל שיקולים קרים של עלות תועלת, לכאורה כלום לא נעשה סתם כדי להתעלל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Gavrik כתב:

לא הבנתי למה אתה חושב שלא היו צריכים להחדיר עובד UNDERVCOVER אם זה היה נפוץ?
זה עובד מאחורי דלתות סגורות וחומות פעילים להגנת בעלי חיים לא מורשים להיכנס ולצלם וגם הצעה לשים מצלמות על חשבון אותם ארגונים במקומות הללו נפגשה בהתנגדות חריפה.
לשים עובד UNDERCOVER במקומות כאלו עולה המון המון כסף...

כי במקומות האלה יש מספיק עובדים בכל השרשרת, וכל פושע מתחיל יודע שככל שמעגל הידיעה גדול יותר, יש יותר סיכוי שמישהו יתפלפ ויספר.

לפני שעה, Gavrik כתב:

תגיד לי פעם שאלת את הקצב מאיפו מגיע הבשר ואם התעללות בבעל החיים הזה? אני מניח שלא וגם אם כן אתה כנראה נמצא בסגמנט מאוד מזערי אתה משלם על הבשר אצל הקצב יותר כי הוא טרי יותר ואתה חושב שהוא איכותי יותר ולא כי בעל החיים לא עבר התעללות (שזה אתה גם לא יודע לכן זה לא הגיוני להציג את זה בתור עובדה)

הקצב בעצמו אומר, יש טרי מיובא, לא יודע מה עובר בדרך, יש טרי ישראלי מרמת הגולן משהו, עולה קצת יותר, אבל לטענתו היחס טוב והפרות רועות באחו.

להגיד לך שאפשר לקחת את זה לבנק? לא, אבל אם לי הוצגו שתי האופציות ובחרתי באחת מהן, אז עשיתי כדי לתמוך ביחס טוב יותר.

לפני 6 דקות, SlowRide כתב:

לכאורה כלום לא נעשה סתם כדי להתעלל.

או, עכשיו אנחנו מגיעים לעניין.

כלומר לכל הדברים הללו לכאורה יש תפקיד כלשהו בתעשייה.

להבדיל מהתעללות לשם ההתעללות.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לכאורה זה לא לשם התעללות, אבל לא הכרחי. זה פחות יעיל למפעל, אבל שוב, לא הכרחי. זה עדיין לא התעללות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי איפה כל אחד שם את הגבול שלו, זה אינדיבידואלי.

התעללות לשם התעללות זה ברור, זה קו אדום (כמעט) לכולם, לכן זה מה שהחוק אוסר.

מעבר לזה כל אחד שם את הקו האדום שלו במקום אחר, אחד יאכל רק פירות שנפלו מהעץ ולא יקטוף אפילו, אצל השני לא נורא אם העופות יסבלו בשביל עוף ב-9.90 לקילו.

ולכן בתור אדם עם כסף, יש לך את החופש להחליט במי לבחור בהתאם לתפיסות העולם שלך.

סתם לדוגמה אתה רוצה שהעופות יסבלו פחות ומוכן לשלם יותר מ-25 שקל לקילו, וגם 40 לקילו, אבל לא 80, זה הקו האדום שלך.

לי נניח אין בעיה לשלם גם 80 שקל לקילו עוף, לאחד אחר גם 25 שקל זה יקר ולא אכפת לו כמה העופות יסבלו.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

או שכן אכפת לו ופשוט הוא לא יכול להרשות לעצמו. זה שהחוק אוסר התעללות אחת ומתיר התעללות אחרת לא ממש מעניין את החיה שסובלת סבל מיותר. הרי אם היית רוכש בעצמך פרה מחוואי ושוחט בעצמך היה נחסך ממנה המון סבל מיותר כי לא היו מתייחסים אליה כמוצר כשהיא עדיין בחיים. וכן, זה אינדיבידואלי לחלוטין. יש מי שלראות שחיטה מעורר אצלו תאבון ויש מי שיקיא. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה, זה עדיין מייצר גבול במקום כלשהו.

אצל אחד הגבול לא מתחשב במחיר ואצל השני כן.

את החיה גם לא מעניין אם היא נטרפת בטבע, זה לא שיקול.

אוסרים התעללות לשם התעללות, ומשם הכל בידיים שלך כאזרח בעל ממון, אם יהיה ביקוש לפרה שחיה חיים טובים (וואגיו?) יהיה מי שיענה על הביקוש.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, m3x7r3m3 כתב:

כי במקומות האלה יש מספיק עובדים בכל השרשרת, וכל פושע מתחיל יודע שככל שמעגל הידיעה גדול יותר, יש יותר סיכוי שמישהו יתפלפ ויספר.

.
כולם יודעים... אבל עד שהצילומים לא מגיעים בכמויות לציבור הרחב לאף אחד לא אכפת וגם אז זה נגמר בכתבת תחקיר של חצי שעה ולא משפיע אפילו במקצת על אחוזי מכירת הבשר של אותו מותג שמעביר את בעלי החיים גיהנום.

לפני 20 דקות, m3x7r3m3 כתב:

זה תלוי איפה כל אחד שם את הגבול שלו, זה אינדיבידואלי.

התעללות לשם התעללות זה ברור, זה קו אדום (כמעט) לכולם, לכן זה מה שהחוק אוסר.

מעבר לזה כל אחד שם את הקו האדום שלו במקום אחר, אחד יאכל רק פירות שנפלו מהעץ ולא יקטוף אפילו, אצל השני לא נורא אם העופות יסבלו בשביל עוף ב-9.90 לקילו.

ולכן בתור אדם עם כסף, יש לך את החופש להחליט במי לבחור בהתאם לתפיסות העולם שלך.

כאשר צוות עובדים נדרש להתעלל בבעל חיים כדי לזרז את פס היצור זה כבר הופך לנורמטיבי והם מתרגלים לזה אז מה ההבדל בין לתקוע לפרה בעין שיפוד בהפסקה בשביל הצחוקים? גם ככה מתעללים בה ומחר ישחטו אותה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Gavrik כתב:

כולם יודעים... אבל עד שהצילומים לא מגיעים בכמויות לציבור הרחב לאף אחד לא אכפת וגם אז זה נגמר בכתבת תחקיר של חצי שעה ולא משפיע אפילו במקצת על אחוזי מכירת הבשר של אותו מותג שמעביר את בעלי החיים גיהנום.

אז אולי המסקנה היא שהקו האדום של רוב הציבור נמצא מעבר לזה?

לרוב הציבור (או חלק מספיק גדול ממנו) זה בסדר כל עוד מחיר הבשר נמוך, כנראה זו המסקנה הנכונה.

לפני 1 דקה, Gavrik כתב:

כאשר צוות עובדים נדרש להתעלל בבעל חיים כדי לזרז את פס היצור זה כבר הופך לנורמטיבי והם מתרגלים לזה אז מה ההבדל בין לתקוע לפרה בעין שיפוד בהפסקה בשביל הצחוקים? גם ככה מתעללים בה ומחר ישחטו אותה?

או שלא, ורוב בני האדם מבחינים מה זה התעללות לשם התעללות.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 2 דקות, m3x7r3m3 כתב:

את החיה גם לא מעניין אם היא נטרפת בטבע, זה לא שיקול.

אנחנו לא מדברים על ההריגה אלא על מה קורה בדרך לשם. חוץ מזה שמדובר על חיות מבויתות ומהונדסות לצרכי מאכל ולא חיות בר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיות מבויתות לא נטרפות ע"י חיות מבויתות או חיות בר?

ומה אכפת לחיה מה היא עברה כשהיא מתה בסוף?

לנו אכפת מה היא עברה, אבל לחיה?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה, לכלב אכפת שמתעללים בו אבל לפרה לא? לא משנה שבסוף אחד אוכלים ואת השני לא. באותו רגע הפרה סובלת רק בשביל למקסם רווחים ולא בשביל לשמש מזון לבני אדם.

חיות מבויתות שמגודלות לצרכי מאכל נטרפות ע"י בני אדם...

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...