Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לספק את הייצר?

קילומטראווירי
שימו לב! השרשור הזה בן 1276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה יכול להתנדב בעמותות שמחלקות מזון לנזקקים או עמותות המעניקות סיוע רםואי.

אני מתנדב ב"עזר מציון", יש קבוצת Whatsapp ובה מפרסמים בקשות שונות. איסוף תרופות מבית מרקחת והעברתן למי שזקוק חתרופות, העברת ציוד רפואי והסעת בני משםחה או חולים לבית חולים.

בנוסף תזכה כמובן לסייע לאנשים הזקוקים לעזרה

עריכה אחרונה על ידי mottis
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 7
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, פבל כתב:

אני אומר אפילו יותר מזה, אני גם. בשנים האחרונות אני גר ליד כביש ראשי שעוברים בו מדי יום "מיטב בנינו" עם אגזוזים מבית מומחי נפיחות בינלאומיים כך זה נראה, ואני מתעב כל אחד ואחד מהם שעובר לי ליד האוזן, בכביש ישר, במה שנשמע כמו 1000 קמ"ש בהילוך ראשון. 

הדבר הכי עצוב שזה טוסטוסים או עגלות אחרות שעושות 0 ל-100 ב-32 דקות, אבל העיקר פילטר פתוח. המון רעש בלי ביצועים. נוצר מצב מפגר שחצי דקה שלמה נוסע רכב או טוסטוס ב800000000000000 סל"ד ועובר בזמן הזה 16 מטרים. מה שנקרא, פיזדצ על העץ.

• מצחיק 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעתיים, SlowRide כתב:

תמיד אפשר להגיד שאתה מעביר אותם לסבתא שתשמור עליהם כי אתה צריך לעבוד למחרת. 

אסור בשום אופן להעביר ילדים לסבתא. לא יודע מה שוטרים אומרים על זה, אבל אחד המטרות בסגר היא למנוע מפגש בין דורי של אנשים שלא גרים באותו בית.

חוץ מזה, מי שרוצה לצאת לנהוג לעולם רוצה לנסוע לבד. בין היתר, כדי לברוח מהילדים.

לפני כשעה, ST12345 כתב:

הסגר סוגר על כולנו. רוג'ר ווטרס עוכר ישראל כתב לפני הרבה שנים ( ביצוע מומלץ מההופעה Pulse)  ...

Breathe, breathe in the air

כולנו צריכים לנשום קצת

אחלה שיר. הוא אמנם נכתב על ידי עוכר ישראל ווטרס, אבל בהופעה בשנת 1994 שנשמעת בPulse הוא לא המבצע כי הוא כבר מזמן לא היה בלהקה. הביצוע שם הוא של גילמור, שתרם הרבה גם למוזיקה בגירסה המקורית.

לשאלת פות"ש, מבין אותך לגמרי. אני חושב שהסגר חשוב אבל אם אתה רק נוהג, ולא יוצא מהרכב, אתה לא פוגע במטרות הסגר. אני לא רוצה להמליץ לתחמן בתירוצים, אבל יש לי אישור מעבר לכל מטרה אז אני לא בעמדה לדבר. עדיין אני משתדל לעקוף מקומות שיש מחסומים כי אני לא אוהב את הסיטואציה של התישאול.

בזמן האחרון כשאני מרגיש צורך לצאת ואין סיבה אמיתי אני יוצא לרכיבה על אופניים. אף אחד לא מציק לך.

עריכה אחרונה על ידי amosbmw

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 27 דקות, amosbmw כתב:

אסור בשום אופן להעביר ילדים לסבתא. לא יודע מה שוטרים אומרים על זה, אבל אחד המטרות בסגר היא למנוע מפגש בין דורי של אנשים שלא גרים באותו בית

חלק מהדברים שמותרים בהנחיות של הסגר זה להעביר קטין להשגחת מבוגר כשההורה עובד חיוני. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קבוצות וואצפ ייעודיות להסעת חולים או קרובי חולים לבתי הרפואה.

פנה לעזר מציון בישובך.

אני מספק בדרך זו את יצר הנהיגה שלי.

בסגר הראשון לקחתי מישהו ממודיעין ללניאדו בנתניה. אח''כ המשכתי לבדי לנהריה וחזרה.

• רעיון טוב! 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, פבל כתב:

למה אתם פה? אתם מוזמנים ללכת לכל אחד מהפורומים/קבוצות פייסבוק/עמודי תגובות במאקו ולדבר שם על כל נושא ולהתנשא על תחביבים של אנשים. 

שואל את עצמי את אותה שאלה על כמה משתמשים שיושבים פה בפורום כבר תקופה ארוכה מאד ומכוניות (cars באנגלית למי שלא הבין למה זה שם הפורום) לא מעניינות אותם.
ספורט מוטורי - לא.
מכונאות רכב - לא.
מכוניות ספורט - לא.
נהיגה ורזיה - גם לא.
אז למה? מה רע באבא פגום, אמהות מבשלות ביחד או כל פורום אחר שיחבר אותכם לתחביבים שלכם? הרי מהתחביב הזה אתם סולדים.

• אהבתי 4
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, shellcase כתב:

שואל את עצמי את אותה שאלה על כמה משתמשים שיושבים פה בפורום כבר תקופה ארוכה מאד ומכוניות (cars באנגלית למי שלא הבין למה זה שם הפורום) לא מעניינות אותם.
ספורט מוטורי - לא.
מכונאות רכב - לא.
מכוניות ספורט - לא.
נהיגה ורזיה - גם לא.
אז למה? מה רע באבא פגום, אמהות מבשלות ביחד או כל פורום אחר שיחבר אותכם לתחביבים שלכם? הרי מהתחביב הזה אתם סולדים.

יש פה קהילה של אנשים טובים שאנשים רוצים להמשיך להיות חלק ממנה גם אם המכנה המשותף העיקרי לכאורה אבד.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבד זה יחסי,אני באתי בגלל הרכב,תחביב משמעותי בחיים שלי והייתי אומר אפילו חלק מהאופי.

לאחרונה מוצא את עצמי יותר באוף טופיק בדיונים שם.

פעם ראשונה בחיים אתה שומע אנשים חווים דעה בלי שמישהו ביקש מהם?

טבעי שיהיו כאלה גם במרחב האינטרנטי.

עריכה אחרונה על ידי Potato
  • רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, amosbmw כתב:

אחלה שיר. הוא אמנם נכתב על ידי עוכר ישראל ווטרס, אבל בהופעה בשנת 1994 שנשמעת בPulse הוא לא המבצע כי הוא כבר מזמן לא היה בלהקה. הביצוע שם הוא של גילמור, שתרם הרבה גם למוזיקה בגירסה המקורית.

באווירת כיפור: כתבתי במפורש "כתב את המילים"...והוספתי שבעצם הביצוע המועדף עלי הוא זה מפולס ולא מדארק סייד...למרות שגם בדארק סייד הקול של דוד הוא המוביל.

האמת שהייתי בהופעה שלו (העוכר) כאן בלטרון לפני 15 שנה ויימח שמו עדיין נותן show.

עריכה אחרונה על ידי ST12345

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, farkash7 כתב:

תקשיב פאבל אתה מנהל גדול והכל אבל עם כל הכבוד אתה לא יכול לרקוד פה על שתי חתונות.
או שאתה סובייטי או שאתה אשכנטוז כחוש ולבנבן. אין גם וגם! אין באמצע!

נראה אותם דוקרים סובייטי.

כשנחזור לקיים את המפגשים, תבוא פעם ותראה איך אני מצליח לרקוד יופי על שתי החתונות האלה, זאת ועוד - תוך שאני לא יודע לרקוד בכלל! 

• מצחיק 3

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכנה המשותף אבד? יש אנשים שלא היו חלק מאותו מכנה משותף. אף אחד לא מונע מהם להיות פעילים באוף טופיק, או לחלק עצות לחיים (לעתים רבות חבל שלא מפריעים להם אבל היי, אנשים מבוגרים וזה). השאלה היא למה אותם האנשים, אשר התחום המוטורי מהם והלאה, מוצאים לנכון להטיף לאנשים שהתחביב שלהם, שכפי הנראה די משמעותי בחייהם, בפורום שסובב את התחום הזה. נשגב מבינתי.

יש מספיק תחומים בחיים שאני לא מתחבר אליהם. נחש מה - אני לא נכנס למקומות שהוקמו למענם ואומר להם שאני לא מתחבר אליהם, או שהם טועים. עניין של נימוס בסיסי.

בול!

יש פה כמה קבועים שכבר ברור כשמש שמכונית עבורם זה להגיע מA לB ותו לא, ומעולם לא הבנתי מה הם עושים פה, ומדוע הם כלכך פעילים.
באווירת כיפור: כתבתי במפורש "כתב את המילים"...והוספתי שבעצם הביצוע המועדף עלי הוא זה מפולס ולא מדארק סייד...למרות שגם בדארק סייד הקול של דוד הוא המוביל.
האמת שהייתי בהופעה שלו (העוכר) כאן בלטרון לפני 15 שנה ויימח שמו עדיין נותן show.

15 שנה זה הרבה זמן כך שלא בטוח שמה שידע לעשות אז הוא עדיין מסוגל לעשות היום, אבל אישית אני גם לא הייתי מסוגל היום להנות מהופעה שלו.

בכל מקרה סטינו מהנושא... [emoji4]
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, tinoki כתב:

יש קבוצות וואצפ ייעודיות להסעת חולים או קרובי חולים לבתי הרפואה.

פנה לעזר מציון בישובך.

אני מספק בדרך זו את יצר הנהיגה שלי.

בסגר הראשון לקחתי מישהו ממודיעין ללניאדו בנתניה. אח''כ המשכתי לבדי לנהריה וחזרה.

אני כבר רואה את הכותרות, "מאות חולים הובהלו במהלך הסגר לבתי חולים במכוניות ספורט במהירויות מופרזות על-ידי צעירים פוחזים שלא יכלו להישאר בבית". 

כל נהגי האמבולנס בישראל (שבאמת לפעמים מפתיעים אותי בכמה לאט אפשר לנסוע כשיש לך מישהו שממש צריך להגיע לבי"ח בבגאז') יפוטרו תוך חודש. 

• מצחיק 3
  • מעניין 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...