Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות מול מוסך מרכזי הונדה (״מאיר״) אופנועים.

Guymito
שימו לב! השרשור הזה בן 1320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

רציתי להתייעץ איתכם לגבי סוגיה מול המוסך המרכזי של הונדה (רחוב שבח בתל אביב).

לפני כשנה בדיוק קניתי קטנוע מסוג הונדה פורזה 300,

האופנוע באחריות יצרן כשנתיים ללא הגבלת ק״מ ומד האוץ׳ מראה כרגע 9700 ק״מ, מכיוון שעברה שנה הכנסתי את האופנוע לטיפול 12k (אותו קיבלתי בחינם עם רכישת האופנוע) , הגעתי היום בבוקר והשארתי את האופנוע במוסך, לאחר כשעתיים התקשרו אליי מהמוסך ואמרו לי שיש בעיה במייסבי הגה ושהם ממליצים להחליף צמיג קידמי שאלתי מה עלות הנזק וביקשו 1100 ש״ח עבור המייסבים (אני מזכיר שהאופנוע באחריות) ועוד כ400 שח בעבור צמיג.

אמרתי להם שהאופנוע באחריות ואני לא מבין למה עליי לשלם סכום כזה, לאחר דין ודברים אמרו לי שיחליפו לי את המייסבים במסגרת האחריות ועל הצמיג עליי לשלם (לגיטימי מכיוון שאני יודע שצמיג הוא חלק עם בלאי), לאחר בירורים החלטתי לקנות צמיג במקום אחר ולא במוסך הונדה, באותו רגע שאמרתי להם זאת הם אמרו שהם לא מחליפים את המייסבי הגה במסגרת האחריות ושהם שולחים ״נקודה אדומה״ למשרד התחבורה בגלל הצמיג ושהאופנוע מורד מהכביש - בעצם אונסים אותי לקנות דרכם את הצמיג.

כרגע האופנוע אצלם והם מסרבים לשחרר לי אותו.

מה גם שנשמע לי מאוד לא תקין שהם העמידו את החלפת המייסבים במסגרת האחריות עם התניה לכך שאקנה מהם צמיג.

פשוט שירות מביך,

איך הייתם ממליצים לי לפעול?

תודה.

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון* הזמנתי משטרה כדי לשחרר את האופנוע מהמוסך, הגיע שוטר ואילץ אותם לתת לי את המפתחות ולשחרר אותי לשלום(מקווה שלא עשו נזק לכלי כאות של נקמה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, rotemb כתב:

בס"ד
מה זה???
בחייך תעדכן אם תהיה התקדמות רלוונטית.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שלום,

עדכנתי שרק לאחר שהזמנתי משטרה והשוטר אילץ את המוסך למסור לי את המפתח, נסעתי לשלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, FoxLight כתב:

ומה תעשה עכשיו עם התיקון שבמשגרת האחריות?

הם טענו בפניי ובפני השוטר שהגיע שהמייסבי הגה הוחלפו, אם אני מאמין להם? לא.

מה שבטוח שהם הפסידו אחלה לקוח ושלא אחזור לשם לעולם.

• מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנה למחלקת השירות של מאיר ותשתף בפורומים השונים של קהילת האופנועים.
אם מה שאתה כותב נכון - מנהל המוסך צריך לעוף. זה אשכרה נסיון הונאה.

• רעיון טוב! 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...