Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה על שירותי משלוחים אונליין

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 1271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בנושא ערגליות, אני זוכר אותה מהילדות כ-highlight של השבוע(לרוב היינו אוכלים ממתקים בעיקר בסופ"ש)

לפני שנה או משהו כזה טעמתי והטעם אחר והרבה פחות טעים. הפסקתי מיידית כדי לשמור על הזיכרון הטוב שלי מהערגליות

טורטית למשל עומדת יפה במבחן הזמן

ובנוגע לטעם - ברור שרק שוקולד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, nglancer כתב:

או שתשתה לא עלינו, מים מהברז.

הוא פשוט ציין שיש לו ניילוני שתייה קרועים, אז הנחתי שהוא מזמין שישיות מים. לא שופט.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים עשיתי התערבות עם חבר שחושב שאני סתם קונה במקומות יקרים

נכנסנו לאתרים של שופרסל רמי לוי ינות ינות ביתן ועוד איזה רשת 

הזמנו שתיה, גבינות, ירקות, מילאי , ממתקים וכו׳ (הכל חוץ מבשר שאני ממילא לא קונה שם)

הבדל של כמה שקלים בחשבון הסופי

באחד מילקי עולה 2.90 ובשני 2.80

לא יותר מדי. לא משהו שהייתי נוסע יותר רחוק בשבילו

שימו לב שלשופרסל יש כל מיני סוגי סניפים (דיל ולא דיל או משהו כזה) הדיל הוא הכי זול וזה המחירים שאתם מקבלים באתר.

הגיוני שמאחרים מדי פעם. מדובר בבני אדם.

הגיוני גם שהניילון של השתיה יהיה פתוח: גם שאני סוחב שתיה לפעמים זה נקרא כי כל המי עדן, עין גדי וכו׳ זה זבל של אריזה שנקרע בשניה. אז נקרא הניילון מה קרה? 

אם אתה גר בבית בלי מעלית והשליח עולה עם זה במדרגות ונקרא, מה הוא אשם ? איזה נזק נגרם לך בדיוק מזה שהשקית של הבקבוקים קצת נקרעה?

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור המחירים בשופרסל מורכב - יש דיל אקסטרא שזה מתוג בהסנים הגולים והמוזלים. העניין הוא שיש לא מעט מבצעים בהם סניפים שכונתיים משווים מחירים לסניםי הדיסקאונט. 

בקניות לאדם בודד או זוג ההבדלים לא גדולים, כך שכדאיות השקעת מאמץ לחפש סניף זול מוטלת בספק. כשמדובר במפחה או בקניה תקופתית גדולה זה סיפור אחר.

בכל מקרה - אשתי מחלקת את הקניות בין שופרסל דיל אקסטרא (מבחר גדול) לרמי לוי (זול).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 15.9.2020 בשעה 23:25, avizaz כתב:

פטל - צריך להיות סדיר אבל קשה למצוא כי או שנחטף מהמדף או שאין מודעות לסופר להזמין את זה והם מביאים רק כשעמיל אסם דוחף להם במבצע, אע"פ שביקשתי מספר פעמים והשארתי מכתבים.

כמה אתה מוכן להגיע לראש העין בשביל ערגליות פטל?

IMG_20201026_122746_crop.thumb.jpg.4e57eedea47735285428cef31b30cea4.jpg

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פצצת קלוריות בדמות ערגליות
בריא לנפש

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk