Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

כאשר מטילים מגבלות וחוקים לא הגיוניים + אווירת שכונה הרגילה שיש במדינה שלנו + תחושה שיש שווים יותר (חברי כנסת, חרדים) ושווים פחות אז לא מפתיע שאנשים לוקחים את החוק לידיים. כפי שכתבתי אתמול כל מה שצריך זה כמה אלפי עצמאיים יגידו שהם לא מצייתים לצו סגירה וזהו התחלת לאבד שליטה במדינה. 
השאלה אם זה משהו שאנחנו כאזרחים רוצים/צריכים כרגע להיגרר אליו (חוץ מטרנספורטר, שיושב במגדל המבוצר שלו וכנראה חושב שיהיה מצחיק לראות מלמעלה אספסוף משתולל ברחובות).
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, halperin96 כתב:

@Transporter כל החברים שלך עוזבים....

IMG_20200708_084029.jpg

אני מחכה לגרוט(אה)ו 

הוא לפחות מספיק חכם כדי לסתום תפה ולא להופיע אחרי שהבין כמה הוא לא מעניין אף אחד

לפני 4 דקות, Blaz00r כתב:
לפני 10 דקות, ChemGuy85 כתב:
כאשר מטילים מגבלות וחוקים לא הגיוניים + אווירת שכונה הרגילה שיש במדינה שלנו + תחושה שיש שווים יותר (חברי כנסת, חרדים) ושווים פחות אז לא מפתיע שאנשים לוקחים את החוק לידיים. כפי שכתבתי אתמול כל מה שצריך זה כמה אלפי עצמאיים יגידו שהם לא מצייתים לצו סגירה וזהו התחלת לאבד שליטה במדינה. 

השאלה אם זה משהו שאנחנו כאזרחים רוצים/צריכים כרגע להיגרר אליו (חוץ מטרנספורטר, שיושב במגדל המבוצר שלו וכנראה חושב שיהיה מצחיק לראות מלמעלה אספסוף משתולל ברחובות).

אנחנו מאוד רוצים

כבר בימים האחרונים קבלתי פניות מלקוחות שרוצים לקיים אירוע של 100-150 איש נגד הנחיות

לצערי כרגע אני לא מכיר מקומות שעושים את זה, אבל יש דיבור על זה שבאוגוסט בעלי מקומות כאלה או אחרים יצאו לתקשורת ויודיעו שהם פותחים

תחת מתווה שלהם

לפני 5 דקות, ChemGuy85 כתב:

עוד צעד בדרך לקריסת מערך הבדיקות:

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5761227,00.html

בגלל העומס: משרד הבריאות צפוי לצמצם את מספר בדיקות הקורונה

כדי להקל על העומס במעבדות: במשרד הבריאות צפויים להפסיק את בדיקות הקורונה לחולים אסימפטומטיים ולצמצם בסמכות רופאי המשפחה למתן הפניה לבדיקה. בנוסף, במקום לעשות בדיקת אימות נוספת לחולה שנראה כי הבריא מקורונה, במשרד הבריאות שוקלים להשאיר את המבריאים בסגר של בין שבועיים לחודש

איזה  כיף

עכשיו גם אם יהיו פחות הדבקות יוכלו לספר לנו שזה בגלל שעושים פחות בדיקות 

לפני 1 שעה, SlowRide כתב:

ממה שאני יודע יש עכשיו תור ענק לכל מכשיר ואחרי שאתה מסיים בא איזה סיני ומנגב את המכשיר באלכוג'ל בשביל הבא בתור. בריכה אין.

נראה לי שאני מבטל את המנוי או מנסה להקפיא אותו.

אתה בטח מבין כמוני שזה לא  באמת הקפדה על הנחיות

אבל מישהו למעלה מתחיל להבין שאין מענה כלכלי לעסקים

אנשים הולכים לאיבוד והם צעד אחד לפני הפיכת הרחובות

לפני 1 שעה, Blaz00r כתב:

אין ל"ידיעה" הזאת שום מקור רשמי ככה שנכון לכרגע הם שקרנים גדולים.
(תפסיק להאמין לכל דבר שאתה קורא בפייסבוק)

מה זה אין מקור?

רשת ספייס פרסמה בעמוד הרשמי שלה שהם פותחים את השערים

בין אם מותר\אסור\התקבלה\לא התקבלה החלטה

הם הודיעו ללקוחות שלהם להגיע והם פותחים.

הבעלים של הרשת צעק על ביבי אתמול בפגישה

לפני 51 דקות, יבגניפ כתב:

בטמקא מאשימים את סדקצי בכך שהכשילה את הגוף שהיה אמור לבלום את הגל השני.

מדינת שכונה.

וביבי יבחר גם עוד לעשר קדנציות, לפחות אם יצא זכאי מהמשפט. צאו מהסרט. תנו לזה עוד קצת זמן, ובליכוד יעבירו תדריך רשמי שקורונה זו המצאה של הסמולנים במטרה להפיל את שלטון הימין.

היא מהיום הראשון ועד היום האחרון ששמעתי אותה

לא נתנה פתרון לשום דבר

רק סגר

במילים אחרות: לא יודע איך להתמודד אבל תסגרו את המדינה וככה יהיו פחות הדבקות

מבחינתה אפשר להיות  בסגר ממרץ עד היום

נאחל לה להגיע למצב של האנשים שמתראיינים כל ערב ולא יודעים מה לעשות עם החיים שלהם

אולי ככה היא תתחיל לההבין

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אני די נהנה לצפות ב-dumpster fire בשם מדינת ישראל וכיצד כל הרשויות במדינה הזאת החל ממס הכנסה, משרד הבריאות ועד הכנסת פשוט נכשלות טוטאלית בביצוע העבודה שלהם ברמה הבסיסית ביותר. באמת שמגיע לנו הרבה יותר מהחדלי אישים שמנהלים כאן את המערכות. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, Transporter כתב:

הבעלים של הרשת צעק על ביבי אתמול בפגישה

יש רק אחת שיכולה להזיז את ביבי בצעקות.

One ring to rule them all.

לפני 5 דקות, ChemGuy85 כתב:

תשמעו לפעמים צריך לקבל כאפה מאוד חזקה בשביל שדברים ישתנו

🤣🤣🤣

מה אתה חי בסרט הא? 

זה מה יש וזה מה שיהיה פה בשנים הקרובות.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטארט אפ ניישן, מדינת ה-״סמוך עלי יהיה בסדר״. 

https://www.washingtonpost.com/world/middlle_east/why-israel-is-seeing-a-coronavirus-spike-after-initially-crushing-the-outbreak/2020/07/07/dd141158-bfbc-11ea-8908-68a2b9eae9e0_story.html

An Israeli official with knowledge of the pandemic response said government researchers have traced the bulk of new infections to a single category of activity: public gatherings, particularly weddings. The official said a huge spike in weddings — some 2,092 between June 15 and June 25 — proved the

events to be covid-19 incubators

.

“You have people coming from all over the county,” said the official, who spoke on the condition of anonymity because of the political sensitivity of the matter. “They hug each other; they sing, they dance. That’s the ultimate opportunity to infect people.”

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, korola כתב:

לא הבנתי ... תסביר.. 

בנתיים מה שקורה זה קריסה מלאה של מערך החקירות האפידמיולוגיות, 

לדעתי השב"כ בכוונה מבלבל את הציבור על מנת שיורידו אותו מהתפקיד הזה.

אין כבר הכנסה אפקטיבית של אנשים לבידוד. 

מערך הבדיקות לא מסוגל לבצע בדיקות בקצב הדרוש, ובתכלס אין לו שום ערך. 

חוץ מלספק את ייצר הסקרנות של כולנו , אין כבר שום ערך לביצוע הבדיקות.

ואם יש מישהו שחושב שיש ערך , אז שיסביר

לפני 52 דקות, ChemGuy85 כתב:

עוד צעד בדרך לקריסת מערך הבדיקות:

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5761227,00.html

בגלל העומס: משרד הבריאות צפוי לצמצם את מספר בדיקות הקורונה

כדי להקל על העומס במעבדות: במשרד הבריאות צפויים להפסיק את בדיקות הקורונה לחולים אסימפטומטיים ולצמצם בסמכות רופאי המשפחה למתן הפניה לבדיקה. בנוסף, במקום לעשות בדיקת אימות נוספת לחולה שנראה כי הבריא מקורונה, במשרד הבריאות שוקלים להשאיר את המבריאים בסגר של בין שבועיים לחודש

מה באמת הערך של מערך הבדיקות והחקירות האפידמיולוגיות?  

אנסה להסביר איך אני רואה את הדברים:

בהתמודדות עם הקורונה יש 2 חזיתות:

1) טיפול בחולים על מנת להקטין את אחוזי התמותה 

2) קטיעת שרשרת ההדבקה על מנת להקטין את כמות החולים שמגיעים, או לפחות לווסת אותם שיגיעו בקצב מוקטן יותר. 

לגבי 1, שמגיע חולה לבית החולים צריך לבדוק אותו לקורונה על מנת לדעת איפה לאשפז אותו, ואיזה טיפול לתת לו, לכן יש חשיבות לבדוק חולים עם תסמינים,

על מנת לטייב את הטיפול , בדיקות של סתם אנשים בלי תסמינים , או שכאלה שחושבים שהיו במגע עם חולה קורונה ורוצים לנקות את עצמם על מנת לצאת שוב לבלות, אין לזה ערך מבחינת טיפול בחולים עצמם .

לגבי 2 ,  בדיקות מהירות לכל מי שחושש שהיה במגע עם חולה זה חשוב , חשוב למצוא מיד מי חולה ומי לא, להודיע מיד לכל מי שהיה במגע אם אותו חולה על מנת שיכנס לבידוד ויפסיק להדביק אחרים . 
הבעיה שמבחינה מספרית זה לא אפשרי בכלל,  גם שהיו 300 חולים ביום, אנשים קיבלו את התשובה רק אחרי שבוע מהמגע שלהם, בנתיים המגעים שלהם לא היו צריכים להיות בבידוד, ולכן הם המשיכו להסתובב ופטנצאלית להדביק אחרים. 

ולכן במצב של מעל 1000 מאובחנים חדשים ביום , אין סיכוי לשום מערך בדיקות וחקירות להצליח לקטוע מספיק שרשרות.

ולכן .. הערך היחיד שנשאר למערך הבדיקות הוא , מערכת לבידור המונים. סוג של מדד כלכלי לאוכלוסיה של תראו איך אתם מתנהגים,

סוג של בידור לתקשורת בכל מהדורת חדשות.

מערך הבדיקות הוא חשוב בתחומי נישה - כמו מטפלים בבתי אבות, צוותים רפואיים .

אולי קופאיות בסופר.. אבל סתם לאוכלוסייה הכללית???   

במצב היום כל אחד צריך להתנהג כאילו הוא חולה ועלול להדביק אחרים, רק ככה ניתן יהיה להאט את ההדבקות,  כל מה שאנחנו רוצים זה לעבור את הקיץ עם הפנמה והרגלים חדשים, אחרת בחורף יהיה פה הרבה יותר גרוע.

שימו לב שגם מי שיש לו סתם נזלת או כאב גרון, צריך לשמור על עצמו , אפילו אם זה לא קורונה, מצד אחד אף אחד לא רוצה לחטוף קורונה במקביל לוירוס דמוי שפעת רגיל, ובנוסף צריך להתרגל לחורף וגם להקטין את התפרצות הוירוס הרגילים

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Transporter כתב:

אתה יכול לחזור על עצמך עד מחר

איפה שלא תהיה אכיפה תהיה יותר פשיעה

הדרך היחידה לגרום לאנשים לשים מסכות זה להגביר את האכיפה

מה שלא היה עד היום

ומי שאשם בזה שאנשים זורקים זין זה זה רק מקבלי ההחלטות

אתה יכול להמשיך עד  מחר ואתה תקבל את אותה תשובה

עזוב, הבנתי את היכולות שלך.

ויתרתי על לנסות ללמד אותך.

מקווה שלא תגלה את ההבדל בין אשמה לעידוד עבירה בדרך הקשה.

תנסה לחשוב עם עצמך לרגע על מצב כזה.

אתה נוהג, לידך חבר שאומר "סע יותר מהר, יותר מהר, יותר מהר".

תפס אותך שוטר עם ממל"ז.

לפני 11 שעות, Or05230 כתב:

+ אין עליה משמעותית במונשמים

מונשמים זה כבר לא האישיו, כי בפרוטוקולים החדשים לא מחברים להנשמה אלא אם כן אין ברירה אחרת.

ציטוט

+ אם ראית את הכתבה של חדשות 12, יש כללים חדשים לקביעה של מי הוא חולה קשה ולכן בפועל כמות החולים הקשים אם נשווה אותם בתסמינים לחולים מהגל הראשון הוא 40.

אני לא ראיתי שינוי מהותי בכללים שיצדיק השוואה ל-40 חולים קשים מהגל הראשון. אולי אחוזים בודדים, לא של מעל פי 2.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, garicho כתב:

סטארט אפ ניישן, מדינת ה-״סמוך עלי יהיה בסדר״. 

הייטק זה הענף שמחזיק את כל המדינה הזאת. אם לא היה הייטק כבר מזמן אנשים היו מטפסים על העצים וזורקים צואה אחד על השני.  

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, m3x7r3m3 כתב:

אני לא ראיתי שינוי מהותי בכללים שיצדיק השוואה ל-40 חולים קשים מהגל הראשון. אולי אחוזים בודדים, לא של מעל פי 2.

אולי זה לא 40 אלא 50

הראו את הכללים מהגל הראשון והכללים  החדשים בחדשות אתה יכול לעשות השוואה

הסבירו שחולים שעד לא מזמן היו חולים שאפשר לדבר איתם ולצחוק איתם נהפכו היום לחולים קשים

מי שבעבר הוגדר בינוני היום מוגדר קשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, ChemGuy85 כתב:

האמת אני די נהנה לצפות ב-dumpster fire בשם מדינת ישראל וכיצד כל הרשויות במדינה הזאת החל ממס הכנסה, משרד הבריאות ועד הכנסת פשוט נכשלות טוטאלית בביצוע העבודה שלהם ברמה הבסיסית ביותר. באמת שמגיע לנו הרבה יותר מהחדלי אישים שמנהלים כאן את המערכות. 

לא מגיע לנו כלום. ישראלים התרגלו במשך 70 שנה לחשוב שקומבינה זה שם המשחק, שכל פעם שמעגלים איזו פינה עושים אקזיט.

היו פה אינסוף שרשורים שבהם דיברו על יחס לחוק, למשל, וחצי מהתגובות הן ברמה של ״מעדיף את החום וחשיבה מחוץ לקופסה של הישראלים. כל העולם בא ללמוד אצלנו לעשות אקזיטים״. זה זה. רק בזמן מגפה. 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, m3x7r3m3 כתב:

עזוב, הבנתי את היכולות שלך.

ויתרתי על לנסות ללמד אותך.

מקווה שלא תגלה את ההבדל בין אשמה לעידוד עבירה בדרך הקשה.

תפס אותך שוטר עם ממל"ז.

אני לא אומר לאף אחד איך לנהוג

לקוח בא אליי מזמין אותי לעבוד אני בא לעבוד

לא אני ולא בעל הקייטרינג ולא המעצבת שמלות אשמים אם הלקוח הביא 80 איש או 800 איש

זה בעיה שלו ושל בעל המקום

לפני 33 דקות, ChemGuy85 כתב:

משרד הבריאות ובראש הבראשונה כל הליצנים שניהלו את המשבר

זאת שהתפטרה, הטמבל עם המשקפיים שהוא אפילו לא רופא, והשמן שבטח אוטוטו יתפטר 

כאף אחד מהם לא מצא דרך לטפל במשבר הזה אז סגרו הכל

יש לך ספק שאם נסגור הכל ל 4-5 חודשים לא יהיה פה חולה אחד ? לי אין ספק

שים שוטר בכל רחוב ואל תתן לאנשים לצאת מהבתים בכלל, מבטיח לך שתוך 4-5 חודש אין פה חולה אחד בודד

מי שקורא לזה טיפול במשבר הוא ביזיון

לגבי מס הכנסה אני חושב שיש פער בין איך שביבי משפיל אותם מול כל המדינה או בפגישות זום מול עצמאים, לבין מה שהם באמת מסוגלים לעשות

לא נראה לי הגיוני שראש הממשלה הנחה לעשות 1 2 3 ובפועל רק כשעושים פגישת זום הוא מבין שזה לא בוצע

לא הגיוני שהכל התחיל פה במרץ ורק אחרי חודש וחצי ביום השואה (גם בפגישת זום) הוא מספר לנו שהוא מזועזע מזה שעצמאים נקלעו למשבר

זה לא עמיר פרץ או איזה מישהו שאנחנו לא בטוחים כמה הוא מבין כלכלה, ביבי מבין טוב מאוד את המספרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, korola כתב:

לא הבנתי ... תסביר.. 

סתם אני צוחק על כל ההערות האלו ש'שינו קריטריונים לסיבת המוות!'

לפני 11 שעות, David32 כתב:

אני יכול לספר לכם שבגלל שאפשר לפתוח סטודיואים אבל לא חדרי כושר, אז יש טרנד חדש של "סטודיו אירובי" ו "סטודיו הרמת משקולות" וככה אפשר להישאר פתוח.

כן, זה מה שעשו אצלנו.

בכנות? זה לא מרגיע אותי ולא גורם לי לרצות לבוא להתאמן כשכולם מתנשפים בלי מסיכות, ומצד שני אני לא יכול להאשים את העסקים. מה רוצים שהם יעשו? יסגרו שוב ויתנו לאנשים הקפאת מנוי? כבר עשו את זה חודשיים וחצי והיה להם קשה, אני לא יכול להאשים אותם, זה ממש גזר דין מוות.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א לכל מי שדאג למסעדות

הייתה לי אתמול פגישה ספונטנית בערב, ירדתי לרביבה 

מתוך כל המקום היו 2 שולחנות פנויים

זה בהמשך לתאוריה שאנשים הפסיקו לצאת, לא הולכים לא באים לא מסתובבים

אתמול גם חבר כתב לי שהוא בדרך לת"א והכבישים ריקים רק הוא לא שם לב ש 23:00

לא יאמן כמה הקטע הפסיכולוגי משפיע עלינו לראות דברים הפוך

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, Transporter כתב:

אולי זה לא 40 אלא 50

הראו את הכללים מהגל הראשון והכללים  החדשים בחדשות אתה יכול לעשות השוואה

הסבירו שחולים שעד לא מזמן היו חולים שאפשר לדבר איתם ולצחוק איתם נהפכו היום לחולים קשים

מי שבעבר הוגדר בינוני היום מוגדר קשה

אם אתה מאמין באמונה שלמה בערוץ 12, תהנה, אני מחפש את המקורות.

בינתיים בכל המקורות לא מצאתי שום דבר שמצדיק אפילו הבדל בין 86 שיש היום ל-70.

לפני 32 דקות, Transporter כתב:

אני לא אומר לאף אחד איך לנהוג

לקוח בא אליי מזמין אותי לעבוד אני בא לעבוד

לא אני ולא בעל הקייטרינג ולא המעצבת שמלות אשמים אם הלקוח הביא 80 איש או 800 איש

זה בעיה שלו ושל בעל המקום

שוב הקשר בין מה שאתה כותב למה שאתה מגיב עליו מקרי בהחלט. שאלה פשוטה ששאלתי:

לפני 34 דקות, Transporter כתב:

תפס אותך שוטר עם ממל"ז.

מי אשם? אתה או החבר?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...