Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהו ה-Pet Peeve שלכם בכביש?

Fraysa
שימו לב! השרשור הזה בן 1359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתרגום חופשי: Pet Peeve הינו דבר (או מספר דברים) שממש מעצבנים אדם והוא פשוט לא יכולים לראות/לסבול אותו/ם.

מה הוא שלכם?

אתחיל:

1. אנשים מבוגרים עם יונדאי איוניק בליסינג שחושבים שהם עכשיו צעירים ויכולים לנסוע מהר.

2. אנשים שמוכרים רכבים עם "קיטים" (שירוקו "קיט R", אאודי A3 מנוע 1.4 עם "קיט RS3").

3. אנשים שפשוט... לא מאותתים. כי ככה. 

• אהבתי 2

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דבר אחד ויחיד (שבתאכלס גורף תחתיו מלא תתי סעיפים אבל ניחא):

אנשים שנוהגים בצורה שעלולה לסכן אחרים בכביש, בין אם ביודעין ובין אם לא.

טוב אם אני חושב על זה אז יש עוד דבר אחד: נהגים שמרגישים צורך לנגן באמצעות האגזוז הרועש בשעות לא סבירות בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי הכי מעצבן נהגים שנכנסים למעגל תנועה ולא מאותתים!
לא יודע למה אבל הרוב לא מאותת...
אי אפשר לדעת אם נהג שנכנס למעגל תנועה ממשיך ישר או פונה. ואז צריך לחכות סתם כדי להבין מה יש לו בראש...

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

• רעיון טוב! 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Pet peeves זה דברים קטנים שמטריפים אותך בזמן שאחרים לא מבינים מה אתה בעצם רוצה.

דוגמא - מטריף אותך לראות מישהו עם חולצה שחורה ומכנס לבן.

סיטואציה שמסכנת חיים זה pet peeves

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, דניאל1983 כתב:

אי אפשר לדעת אם נהג שנכנס למעגל תנועה ממשיך ישר או פונה. ואז צריך לחכות סתם כדי להבין מה יש לו בראש...

תלוי לאיזה אסכולה את השייך.

באסכולה הגרמנית מאותתים רק ביציאה.

באסכולה האנגלו-סכסית מאותתים ימינה ליציאה הראשונה, שמאלה לאחרונה ולא מאותתים אם ממשיכים ישר. בכל מקרה מאותתים ימינה ביציאה (כמובן שבמדינות LHT זה להפך).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מאותת שמאלה, ואני נכנס לאחר שעברת את היציאה הראשונה, איך אני אמור לדעת מה היציאה האחרונה שלך?

איתות שמאלה בכיכר לדעתי הוא נורא פשוט - הוא לא יכול להיות קיים מהסיבה הפשוטה שאין פניות שמאלה בכיכר, רק יציאות ימינה, לכן צריך לאותת ימינה לפני יציאה.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עניין של מוסכמות. מדובר באיתות בכניסה למעגל, ובכך אתה מעביר למי שסביבך מסר לאן מועדות פניך. חשוב במיוחד במעגל רב נתיבי. אבל, כאמור, עניין של אסכולה. בישראל הדבר אינו מסודר בתקנות ואיש הישר בעיניו יעשה.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלימות מיותרות. במקום טיפה להוריד את הרגל מהגז ולתת לרכב להאט בצורה יותר עדינה, אנשים מנסים לשמור מרחק באמצעות ברקסים פתאומיים בתדירות גבוהה. לא רק שזה מלחיץ את הנהג שמאחורה, זה גם יוצר אי-נוחות לנוסעים ברכב.

עריכה אחרונה על ידי makatuvkan
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

Suzuki Alto GLX 1.0 2011 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים שמשחקים אותה גבר על הכביש.. כשאתה באמצע עקיפה על השמאלי ולא נוסע לאט ונצמדים לך לתחת כאילו הכביש ריק ואתה עושה דווקא 

מוכרים שהופכים את הרכב שלהם למשהו שהוא לא. כמו שאמרת עם הקיטים או דברים כאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, דניאל1983 כתב:

המורה נהיגה שלי, לפני 22 שנים, אמר שלא צריך לאותת בכיכר.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Fraysa כתב:

3. אנשים שפשוט... לא מאותתים. כי ככה. 

הכי גרועים בקבוצת הלא מאותתים הם אלו שאתה נותן להם זכות קדימה בצומת רק כדי לגלות שהם פונים ימינה וכבר יכולת להמשיך בדרכך, אבל לא, אתה תחכה עד שהאדון יפנה.

האיתות הוא רק אחד מהסימפטומים של חוסר התחשבות כללית במרחב הציבורי שהרי אנחנו לבד בעולם.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתלבטים, אני הכי שונא את המתלבטים בדרכים.

אין דבר יותר מרגיז מלנהוג בכביש עירוני ופתאום הזה שנוסע מקדימה בדרך כלל לקראת פניות מתחיל להאט פתאום ממהירות סבירה למהירות 0 ולהתחיל להתגלגל לאט ולהתלבט לו על משמעות החיים ״לפנות?? או לא לפנות? זאת השאלה״ - בזמן שכל מי שמאחוריו יכול ללכת לה**** עד שאדוני יחליט לאן הוא פונה/נוסע.

עריכה אחרונה על ידי noknok
  • רעיון טוב! 5

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המורה נהיגה שלי, לפני 22 שנים, אמר שלא צריך לאותת בכיכר.
מוזר מאוד...
באירופה תמיד, כשלא נוסעים ישר, מאותתים.
מעניין מה אומר החוק בארץ לגבי איתות בכיכר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מופתע שעדיין לא אמרו את זה - אנשים שנתקעים בנתיב השמאלי ללא סיבה!

אני עדיין לא מבין מה עובר בראש של אנשים כאלה -

הם רואים מכונית אחר מכונית שנאלצות לעקוף אותם מימין, הם לא חושבים שאולי יש משהו לא בסדר בעניין?

אבל יש בשכונה "בחור" חדש - הרבה פחות מדברים עליו אבל הוא גרוע לא פחות - אנשים שנתקעים בנתיב האמצעי!

אתה נוסע רגוע בנתיב הימני, מהירות קבועה, הכל טוב ויפה. ואז, כדיי לעקוף את הקיה פיקנטו הזאת (הרי אתה נהג מציית חוק שלא עוקף מימין), אתה צריך בדר"כ להאיץ או להאט, לעבור שני נתיבים ואז לחזור שני נתיבים חזרה. ואז אחרי שתי דקות שוב אותו דבר בדיוק - עוד קורולה מתנחלת בנתיב האמצעי וצריך לעקוף גם אותה משמאל. אוף.

טוב הוצאתי קצת את העצבים, אבל עכשיו ברצינות.

בעוד שברוב המדינות בעולם כאשר נפתח נתיב נוסף בכביש מהיר מתייחסים אליו כעוד נתיב לעקיפה,

בארץ מתייחסים לנתיב הנוסף בתור נתיב "ימני" נוסף שרק פראיירים נוסעים בו, וזה חבל מאוד.

• אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 3

Kia Rio 1.0 2019

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...