Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנס מוגדל שלא הייתי מודע לקיומו

שימו לב! השרשור הזה בן 1236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אני יכול לעשות? מיותר לציין שלא נשלחה לי שום הודעה. 

מה שכל אחד שגר בארץ מספיק זמן למד לעשות - קבל ת'זין באהבה (וחכה להם בסיבוב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אבל אפילו בתיעוד של הדואר מצויין שהם לא הצליחו לשלוח לי ושהנמען חזר לשולח אז מה אני אמור לעשות מול דבר כזה? אני כן מקבל דברי דואר, אפילו מעיריית תל אביב עצמה קיבלתי דואר רשום בעבר שכמובן היה דו"ח אז איך הם מצפים שאתמודד עם זה אם הפעם זה אפילו לא הגיע לנמען? 

זה לא הגיוני שהם בעצמם רואים שלא הצליחו למצוא אותי, ועדיין מגיע לי על זה ריבית, אין סירוב לקבל אין כלום, הדואר אומר לא מצאתי את הכתובת ולכן זה נשלח אליכם בחזרה. 

כמובן שבתעודת הזהות שלי הכתובת מדויקת ומעודכנת, כמו כן על התיבה עצמה שמתי מדבקה עם השם שלי. יותר מזה אין לי מה לעשות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב שהנמען אינו ידוע במען, אם הכתובת שלך מעודכנת במשרד הפנים, אתה לא נמנעת מלקחת את ההודעה, אלא היתה בעיה בדואר.
יש מקרה דומה לשלך בשרשור הזה עם המלצות כיצד לפעול:

עריכה אחרונה על ידי Be roo
  • אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתנצל, לא ראיתי את הרישום לגבי מען לא ידוע, חשבתי שלכאורה הושארה לך הודעה.

עדיין חשוב לדעת מתי לוותר, אבל מכבד מאוד את מי שלא.

ואחרי קריאת השרשור שberoo קישרה - אדרבה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Doron_Z כתב:

אבל אפילו בתיעוד של הדואר מצויין שהם לא הצליחו לשלוח לי ושהנמען חזר לשולח אז מה אני אמור לעשות מול דבר כזה? אני כן מקבל דברי דואר, אפילו מעיריית תל אביב עצמה קיבלתי דואר רשום בעבר שכמובן היה דו"ח אז איך הם מצפים שאתמודד עם זה אם הפעם זה אפילו לא הגיע לנמען? 

פנה לעיריית ת"א עם התיעוד הזה (המהדרין ימרקרו את החלק של "נמען אינו ידוע במען") בדרישה לבטל את תוספת הפיגורים, ריבית, הצמדה וכל תוספת שאינה חלק מן הקנס המקורי.

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. דיברתי עם הטלפנית שוב, הסברתי לה שבאסמכתא שהם הביאו לי בעצמם מצויין שזה בכלל לא הגיע אלי ושזה נשלח אליהם בחזרה. 

אז היא אמרה לי לכתוב פנייה דרך האתר למרות שעבר הזמן ולפרט את העניין הזה ולהמשיך לבדוק באופן תדיר בטלפון כדי לראות שמטפלים בזה כדי שלא אשכח מזה ויגיע לי עיקול.

ההמלצה הכי עדיפה לטענתה היא לשלם כבר עכשיו כדי להמנע מעוד ריביות ומהמשך התהליך ובמקביל לכתוב פנייה באתר ולקוות שהתובע יתחשב בזה ויזכו אותי על הריבית.

אז מה לרשום בפנייה, שאני מבקש להחזיר את הקנס לסכום המקורי בגלל שזה לא הגיע ליעד בצירוף צילום של תיעוד הדואר פלוס תמונה של הכתובת המעודכנת שלי בתעודת הזהות?

הייתם ממליצים לשלם מראש כמו שהציעה לי ואז לכתוב מכתב?

אני מבין שאין לי יומרה לבקש ביטול לגמרי מבחינת הזמן שעבר. העבירה תועדה דרך מצלמה כמו שנאמר פה בנושא.

תודה רבה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מקרה זהה, רק שאני ידעתי שיש שובר תשלום בדרך, וידעתי שאמור להגיע, אבל לא הגיע, בערך ב-4 חודשי איחור הגיע לי כבר מכתב עם ריבית פיגורים דרך "רשות האכיפה והגבייה".

שלחתי להם במקום פנייה עם התיעוד שכתוב "נמען אינו ידוע במען", ברשות האכיפה והגבייה עצם הפנייה מקפיאה את ההליכים וזה לא יכול לצבור עוד ריבית.

אחרי שבוע של בדיקות ראיתי שהקנס חזר למקורי ושילמתי.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הושארה הודעה לשולח. כנראה שתקבל התיחסות של "לא נדרש".

הכתובת שצוינה על המכתב היא בתובתך? סניך הדואר מתאים לך?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית, אם בא לך לריב, היות ואתה היית בסדר, אתה יכול לטעון להתיישנות, בעיה שלהם שהם שהדואר לא מתפקד.

מצד שני, אם זה יגיע למשפט, השופט יכול לטעון שגם העיריה היתה בסדר ולכן יגזור עליך את הקנס המקורי גם כך. ומשפט זה טרטור בפני עצמו.

היחיד שיוצא בלי שריטה זה הדואר....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, sperial כתב:

הושארה הודעה לשולח. כנראה שתקבל התיחסות של "לא נדרש".

הכתובת שצוינה על המכתב היא בתובתך? סניך הדואר מתאים לך?

הושארה הודעה לשולח (משמע לעיריית ת"א) לא לפות"ש.

הוא כמובן אינו ידוע במען ולכן איך ישאירו לו הודעה?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, m3x7r3m3 כתב:

היה לי מקרה זהה, רק שאני ידעתי שיש שובר תשלום בדרך, וידעתי שאמור להגיע, אבל לא הגיע, בערך ב-4 חודשי איחור הגיע לי כבר מכתב עם ריבית פיגורים דרך "רשות האכיפה והגבייה".

שלחתי להם במקום פנייה עם התיעוד שכתוב "נמען אינו ידוע במען", ברשות האכיפה והגבייה עצם הפנייה מקפיאה את ההליכים וזה לא יכול לצבור עוד ריבית.

אחרי שבוע של בדיקות ראיתי שהקנס חזר למקורי ושילמתי.

איך ראית שהקנס חזר למקורי? בטלפון עם הטלפנים של העירייה עדכנו אותך שזה 250 או ששלחו לך שוב קנס מקורי?

לפני 6 דקות, Be roo כתב:

עקרונית, אם בא לך לריב, היות ואתה היית בסדר, אתה יכול לטעון להתיישנות, בעיה שלהם שהם שהדואר לא מתפקד.

מצד שני, אם זה יגיע למשפט, השופט יכול לטעון שגם העיריה היתה בסדר ולכן יגזור עליך את הקנס המקורי גם כך. ומשפט זה טרטור בפני עצמו.

היחיד שיוצא בלי שריטה זה הדואר....

ראיתי בנושא המקביל שקישרת אליו שביטלו לו את הקנס לגמרי. השאלה היא האם יש לי קייס על התיישנות במקרה הזה או שזה כבר סתם חזירי וחסר סיכוי ועדיף לדבוק בבטוח יותר ולבקש למחוק את הריבית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה לא היה עירייה אלא בימ"ש, ובאתר של רשות האכיפה והגבייה אתה רואה. כתוב X קנס, Y תוספת פיגורים.

אז ה-Y הגיע ל-0, יומיים או שלושה לאחר מכן קיבלתי SMS שהסתיים הטיפול (כלומר הודיעו לי יומיים אחרי שתוספת הפיגורים ירדה).

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, Doron_Z כתב:

האם יש לי קייס על התיישנות

שוב, יש קייס, כי הקנס לא הגיע לאיך שלא באשמתך.

אבל גם העיריה פעלה כחוק.

ובבית משפט הכל יכול לקרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל לפני הכל תפנה אליהם לבטל את התוספות, כי זה לא תקין שבגלל כתובת לא נכונה רשום לך תוספת פיגורים.

אחרי זה אתה יכול לחשוב עם עצמך אם לבקש להישפט בגלל התיישנות או לבלוע את ה-250 בלי התוספת פיגורים.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...