Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה לאילת

אנונימית 258
שימו לב! השרשור הזה בן 1348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי שלום בעוד כמה ימים אנחנו נוסעים לאילת עם אוטו פורד 2006 מטופל ושמור בזמן !! 

מנסיון בלבד מאיזה דרך עדיף לנסוע לאילת שתיהיה פחות מפחידה ומטלטלת . 

והאם יש כאלה שירדו עם כרב כזה לאילת ? הרכב ישרוד? הכל חדש אוטו שמור !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שנשאלת כל שנה פעם בשבוע בעונה הזו.

אם הרכב באמת תקין לפני הנסיעה בדקי שמן, מים ולחץ אויר בצמיגים.

שימ בבגאז' כמה בקבוקי שתיה וקצת אוכל לדרך. תכנני לך קטעי נסיעה של 1-1.5 שעות עם הפסקות רענון. ממליץ לך לתדלק במצפה רמון כיון שהמרחק משם עד תחנת הדלק הבאה הוא כ-100 ק"מ אם אתה נוסע דרך קטורה וקצת יותר אם את נוסעת דרך 12. 

אישית אני אוהב לנסוע דרך כביש 40, ואם את באמת רוצה להנות קחי כוון אחד בכביש 12 עם עצרה לטיול בקניון האדום. יש קטעים נופיים מדהימים במכתש רמון, לאורך הגבול המצרי (כביש 12) ובהרי אילת (בין קטורה לצומת שזפון).

תבלו!

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תקין גם המוסך אישר , דואגת  רק מהמנורה שנדלקה בצורת צוללת כתומה  אך זה של זיהום האויר במוסך אמרו שהרכב יקח פשוט יותר דלק מבדרך כלל .... בכל מקרה תודה רבה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הצוללת. זה דווקא איור של מנוע, והנורית קרויה check engine.

אם זה "זיהום אויר" אני מנחש שמדובר בממיר קטליטי, תכיני קצת כסף לתיקון.

והערה קטנה - בפורום הזה מקובל לא לצטט את ההודעה שמעליך. ההתיחסות אליה מובנת מאליה והציטוט רק מכביד על זרימת הקריאה.

בכל מקרה, ברוכה הבאה לפורום, ותהני באילת.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנורה יכולה להדלק בשורה ארוכה של תקלות. פני למוסך שלך כדי שיבדוק את הרכב ויאשר שמדובר בתקלה שאינה צפויה להשבית אותו, או לגרום נזק נוסף שתצטרכי לתקן, וחבל על הכסף.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אני נסעתי לאילת בפורד 1983 בלי מזגן!!!

האוטו שרד אפילו את הדרך חזרה.

לגבי הדרך:קודם כל לא אמרת מאיפה את יוצאת... ההמלצה למי שבא מטבריה לה מתאימה למי שבא מאשקלון.

באופן כללי אם רוצים להגיע מהר עדיף כביש הערבה - אבל לא למהר מדי כי יש של הרבה שוטרים שמחכים לנהגים ממהרים.

אני מעדיף לנסוע בנינוחות דרך מצפה רמון וכביש 12, לעצור בצד במקומות בטוחים ולהנות מהנוף.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת הרכב אין הבדל משמעותי בין נסיעה של שעה לנסיעה של 4-5 שעות

ממליץ לטפל המנורה לפני היציאה לדרך

זה יכול להיות גם משהו במערכת ההצתה ועם דבר כזה לא תוכלי להמשיך לנסוע

עריכה אחרונה על ידי om2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין ממה אנשים מפחדים, המרחק לאילת קצר ממה שרכב ישראלי ממוצע עובר בשבוע.
אז מה כבר ההבדל? אם כבר נסיעה מאילת יותר קשה כי צריך לטפס מהערבה.

בכל אופן, התשובה היא כן, האוטו יגיע, לחץ אוויר תקין בגלגלים, שמן ונוזל קירור - לוודא.
אם יש נורת צק' אנגין זה אומר שנרשמה תקלה במחשב הניהול של המנוע.
מה התקלה? צריך להתחבר למחשב ולבדוק, כל תשובה אחרת תהיה ניחוש.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים ראיתי מישהו שירד לאילת עם דייהטסו שרייד ישנה מנוע 900 סמ"ק.

הגיע כמו גדול.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך בעיות עם הרכב ביום יום והשימוש הוא סביר כמו יציאה מחוץ לעיר ועם מזגן והוא לא מתחמם או מאבד נוזלים אז אין סיבה שיהיו בעיות בדרך לאילת. תבדקי לחץ אויר, תבדקי שמן ומים, קחי מים ספייר בבגאז ותסעי בזהירות במהירות המותרת. הפסקות בדרך להתרעננות ויאללה בהצלחה.

אם את רוצה דרך מעט יותר מעניינת מכביש הערבה המונוטוני ממולץ לנסוע מכביש 40 (דרך מצפה רמון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי קודם כל תודה לכל העונים , המנורה הזו מסמנת זיהום האוויר , 

ראש מנוע וטיימנג הוחלפו בדיוק לפני חודש וחצי .

נוסעים איתה כרגיל מעכו לחדרה , קיסריה הכל . 

רק הנסיעה לאילת קצת מפחידה אותי כי זה עליות וירידות .אנחנו יוצאים היום בסביבות השעה 3 בלילה מעכו בכל מקרה תודה רבה לכל העונים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...