Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברצוני לרכוש צמיגים חדשים לI10 2015 מה לדעתכם הכי מתאים

shalevagr
שימו לב! השרשור הזה בן 1376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברצוני לרכוש צמיגים חדשים לI10 2015 מה לדעתכם הכי מתאים לרכב הזה?

הנסיעה היא חצי עיר חצי מהיר נסיעה של 10,000 בשנה, מחפש חסכון של דלק כמה שיותר בצמיגים.

ואם אתם מכירים מקום טוב שעושה החלפת צמיגים איזון וכיוון פרונט בפתח תקווה.

תודה רבה.

עריכה אחרונה על ידי shalevagr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתפתה לצמיגים סיניים במחיר זול או לברנדים פשוטים כמו ויקינג, בארום ודומיהם. אני ממליץ לך בחום לרכוש מישלין, קונטי ודומיהם.

יש גם את דאנלופ - אבל אל תתקרב לSPFM800 - צמיג זול ומנסיוני מרעיש וגורם לצריכת דלק גבוהה יחסית.

הפוקוס שלי נועל רביעיית קונטי אקו 6 - 1400 שח לרביעייה. יש מישלין אנרג'י סייבר בסביבות 1100 שח לרביעייה או פאלקן 914 ב1000 ואולי קצת פחות לרביעייה.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Audi-T כתב:

"היפר צמיג" הוגנים ומבצעים במקום כיוון פרונט.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

תודה רבה

לפני 25 דקות, roeibf כתב:

אל תתפתה לצמיגים סיניים במחיר זול או לברנדים פשוטים כמו ויקינג, בארום ודומיהם. אני ממליץ לך בחום לרכוש מישלין, קונטי ודומיהם.

יש גם את דאנלופ - אבל אל תתקרב לSPFM800 - צמיג זול ומנסיוני מרעיש וגורם לצריכת דלק גבוהה יחסית.

הפוקוס שלי נועל רביעיית קונטי אקו 6 - 1400 שח לרביעייה. יש מישלין אנרג'י סייבר בסביבות 1100 שח לרביעייה או פאלקן 914 ב1000 ואולי קצת פחות לרביעייה.

תודה רבה, אני כנראה אלך על הקונטי אקו 6 

עריכה אחרונה על ידי shalevagr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בעד היפר צמיג - קניתי שם כמה פעמים ותמיד ממותגים טובים למשל קונטיננטל ומישלין במחיר נוח ושירות טוב ויש גם כוון פרונט

אפשר גם לנסות להוריד קצת.

היו מקרים שחשבתי שצריך להחליף והם אמרו "אל תחליף כרגע" וגם במקרים שלא נזקקתי לכוון פרונט , לא חייבו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.7.2020 בשעה 23:35, zvigolden כתב:

גם אני בעד היפר צמיג - קניתי שם כמה פעמים ותמיד ממותגים טובים למשל קונטיננטל ומישלין במחיר נוח ושירות טוב ויש גם כוון פרונט

אפשר גם לנסות להוריד קצת.

היו מקרים שחשבתי שצריך להחליף והם אמרו "אל תחליף כרגע" וגם במקרים שלא נזקקתי לכוון פרונט , לא חייבו

תודה רבה דיברתי איתו מחר אלך לשם להחליף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את צמיגי המושבה, אחלה מקום.
לא חייבים קונטיננטל - לכל יצרן מכובד יש סדרה 'ירוקה'.
אבל - הנסועה המועטה שלך כנראה לא תייצר כדאיות בהעדפה של צמיג כזה.
פאלקן ZE310 או kleber Dynaxer HP4 יעשו את העבודה במחיר רכישה נמוך יותר.
האם הם טובים יותר ממישלן או קונטי'? כנראה שלא. אבל הם עולים פחות ומהווים פשרה טובה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...