Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחזוקת בית - ברז ושדרוג תאורת חוץ

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 1381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני זקוק שוב לעזרה בתחזוקת הבית ושיפוץ הבית

1. התקנתי במרפסת תאורת לד, אני מעוניין להתקין עוד גוף תאורה זהה יותר לחוץ של המרפסת, איך אני מתקין שם נקודת חשמל? איזה פתרונות אסתטטים יש?

2. הaerators faucet שיש לי בברז במקלחת נשבר-נהרס , איך אני יודע מה הגודל המדויק ? הוא שונה משאר הסוגים בבית לפי הרגשתי... בנוסף איך מנקים את הכתמים הירוקים החלודה-אבנית על הברזים? סוג של פאטינה

IMG_20200702_202913.jpg

IMG_20200707_115031.jpg

IMG_20200707_115040.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי לייעץ לך, אבל השאלה שלי האם הכתמים הירוקים הם אכך לכלוך אונשמא שחיקה של הציםוי המבריק וגילוי של השכבה שמתחתיו. בעבר היו לי ברזיםצשהפכו ירוקים מסיבה זו.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח כפפה חד פעמית, מלא בחומר נגד אבנית וקשור עם גומיה סביב הפיה למשך הלילה כך שהפיה תהיה טבולה לגמרי.
זה ינקה את הקורוזיה לגמרי ותוכל להתקין פיה חדשה.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, sorvall כתב:

קח כפפה חד פעמית, מלא בחומר נגד אבנית וקשור עם גומיה סביב הפיה למשך הלילה כך שהפיה תהיה טבולה לגמרי.
זה ינקה את הקורוזיה לגמרי ותוכל להתקין פיה חדשה.

חומץ?

אני מניח שבפיה אתה מתכוון לסנן של הברז..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, לא חומץ. חומר נגד אבנית. או חומצה ציטרית / מלח לימון.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

אגב איך אני יודע מה הDIAMETER שלו? או דגם ספציפי?

ולגבי התאורה בחוץ, יש קונים?

האם חיייבים לקדוח תעלה בקיר בשביל להעביר עוד נקודת חשמל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על הפיה עצמה המידות סטנדרטיות, קווב לודאי שחצי אינצ'. פרק אותה - סיבוב קל ועדין עם מפתח שוודי או דומה יעשה את העבודה.

הפריט עולה פרוטות בכל חנות כלי עבודה או טמבוריה ומגיע עם האטם והטבעת המתברגת. אין צורך להתעסק עם המסת אבנית כיוון שממילא מצטבר שם גם לכלוך שאינו מסיס, וכאמור, מדובר בשקלים בודדים.

השם העברי הוא "מעדן זרם".

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הברז, קח קליבר ותמדוד את הקוטר הפנימי. בנוסף תצלם את הברז ואת הכיתוב שבטח יש עליו, לך עם שני הנתונים האלה לחנות פרזול ותבקש "מעדן זרם" (זה השם המדעי של הרשת).

לגבי המנורה - קנה "תעלה" לכבלים או שני כבלים לבנים, תתחבר למנורה שכבר מותקנת בטור, ותעביר את הכבלים החדשים/תעלה בפינות שבין הקיר לתקרה. לא נשמע מסובך מדי. אם זו תעלה, מחזקים אותה עם מסמרים רגילים שמתאימים לסוג הקיר (עץ/גבס/בלוק/בטון) ואם אלה רק כבלים, אז יש מחזיקי כבל כאלה עם מסמרים/דבק/מה שבא לך. הנה מה שעלי אקספרס נתן.

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לשים לב שזו מרפסת, אז יש עניין של הגנה ממים.

לגבי מעדן הזרם, פרק אותו וקח לטמבוריה כדי להראות למוכר. קנה לך סטוק של כמה מעדנים כאלה, מפעם לפעם צריך להחליפם. מן הסתם הברז במטבח הוא בעל השימוש הרב ביותר ולכן הוא הראשון להסתם.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חומץ?
אני מניח שבפיה אתה מתכוון לסנן של הברז..

כן.
אפשר חומץ. יהיה יותר יעיל לעשות מה שהאנס הציע.
המחבר סטנדרטי. לדעתי, צלם (הפעם בפוקוס) וגש לטמבוריה.

בהצלחה.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, sperial כתב:

צריך לשים לב שזו מרפסת, אז יש עניין של הגנה ממים.

אין שום סיבה שתהיה עם זה בעיה אם עושים את זה כמו שצריך. ואם פות"ש כבר התקין גוף תאורה אחד כזה בעצמו, אני מניח שהוא יודע לעשות את המעט שנדרש כדי לאטום גם את השני. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הגוף התאורה הנוכחי אטום ומתאים לשימוש בחוץ כמובן.

2. מעדן זרם, איכשהו בעברית תמיד מוצאים דרך לסבך את המונחים בכל תחום. תודה על ההבהרה.
3. ניסיתי לפרק את המעדן באמבטיה אבל הוא נשבר באמצע  - פלייר, עם השבדי הוא לא היה גדול מספיק - אנסה שוב

4. אני מניח שבחוץ לא תהיה ברירה אלא באמת להעביר תעלה קצת בולטת בשביל הכבל, אני אשקול אם זה באמת כדאי. אתם מכירים פתרונות תעלות בולטות שהן לא בולטות במיוחד או עיצוביות?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מעדן הזרם - על הטבעת המהדקת אותו לברז יש שתי מגרעות בגובה 1-2 מ"מ שמאפשרות לתפוס עם מפתח שוודי. הקוטר בסביבות 12-15 מ"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, arik100 כתב:

אתם מכירים פתרונות תעלות בולטות שהן לא בולטות במיוחד או עיצוביות?

חיפשתי בגוגל "תעלות חשמל(/כבלים) דקורטיביות" ומסתבר שיש פחות או יותר באיזה עיצוב, צורה וצבע שאתה רוצה. אני בטוח שאם תחפש מספיק זמן תמצא גם כאלה עם תאורת לד RGB חכמה או כאלה עם תצוגה שאפשר להקרין עליה סרטים 😂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...