Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביא לי בבקשה אחד קוראסון, אחד באגט ואחד 5008, תודה.

ST12345
שימו לב! השרשור הזה בן 760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההבנה שלי היא שאנשים - בייחוד ישראלים! לא יודעים להבדיל בין "מחיר" לבין "ערך". 

ישראלים יודעים להגיד יקר כשהם רואים מחיר ולאמר זבל כשהם לא מבינים מה הערך. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 180
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמובן שהחסכונות לילדים לא נפגעים כאן. הכל זה תקציבים בריי הטייה. אם לא היה 5008 אז היה הסורנטו עם מאבריק, ופרט למחיר הרכישה של השד הטזמנייק הזה, האחזקה מאוד כואבת ברמה ממוצעת של לפחות 1500 ש"ח בחודש שלא קשור לביטוח, רק בלאי ונזקים.

אבא אמר "לך תלמד מקצוע שלא תצא חמור כמו אחיך"...אכן אני המלומד ואח שלי עובד כמו חמור, אבל כרגע זה הוא (הקבלן) שמחליף מאבריק X3 חדש כל שנה-שנתיים...(;-

• מצחיק 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיעשעת אותי קשות... 🤣

ובנימה רצינית יותר - הנה דוגמה מצוינת מדוע קשה כל כך לנבא אירועים בתחום הכלכלי,

הרי כל מה שמסביב לקנייה הספציפית הזאת נע בעולם של רגש (כמעט) בלי שכל.

והקורונה ללא ספק דפקה אותנו מבחינה נפשית, מי יותר ומי פחות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים מאוד משתלם לכבוש את יצר השידרוג גם אם הכסף הפנוי קיים והתשוקה בוערת.
נכון, יש סיכון מסויים שהסיטואציה תשתנה ובסופו של דבר השידרוג לא יתקיים כלל.
מהצד השני אפשר למנף את הכסף הפנוי ליצירת סכום גדול יותר ולבצע שידרוג הרבה יותר גדול בעתיד.
אצלי זה כבר עבד מספר פעמים. הסבלנות השתלמה מאוד ולא רק בתחום הרכב.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דחיתי מלא סיפוקים 20 שנה. כמעט ללא חופשות, עובד המון, חוסך וחוסך, ממש רץ על הגלגל....

עשיתי 2 תארים, 4 ילדים ובית אחד גדול שבא עם כדור לצרבת בבוקר וכדור לכולסטרול בערב.

את ההשקעות סיימתי לעת עתה וזה זמן הבזבוזים.

רוצה טיפ על מניית ביוטק באנקר? תתקשר אלי מחר

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק הזמן שלך להנות! ותנצל את הזמן הזה לפני שהוא נגמר - באחריות. סה"כ הגעת להישגים מרשימים מאוד ואם טוב לך במקום שאתה נמצא בו בחיים - אז זה זמן טוב לבחור לרגע להנות מהם כמו שאתה רוצה ויכול - אבל תשים לזה נקודת זמן לחדול. תשים לזה גבול שבו אתה תהיה מסוגל לזהות שההתנהגות הנהנתנית הופכת למגמה בעייתית ותשתדל להגיע לנקודה הזו כשאתה שלם עם עצמך ושאתה מוכן לעשות שינוי. 

שינוי שהמהות שלו היא להנות מפשטות החיים בלבד שזה לקום בבוקר, לאכול ארוחה טובה - להתאמן ולהזיז את התחת, לעבוד בקצב שמתאים לך ולא לתת ללחץ לעלות לראש או להכנס ללב ולבלות את הזמן עם המשפחה. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאכן הגיע הזמן להפסיק, בדיוק התקשרו מהבנק...(;-

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לא לא ת'חמז'אלו לא התכוונתי ממש הרגע - בעוד כמה שנים, איזה עשור או שניים - בחייך אנחנו צריכים להתחרות מי עושה את זה ביותר מפגר עד גיל 55 לפחות ככה 60. 

אם כבר אתה בקטע של הומור עצמי - "צרפוקאי" יושב עם אשתו לארוחת ערב 

פתאום אומר לה "ז'טם" 

אשתו אומרת לו יוווו מאמי איזה נחמד אתה היום גם אני ז'טם אותך! 

אז הוא אומר לה - לא מאמי את לא מבינה - ז'תם!!! 

והיא אומרת לו יה מאמיייי - מה נכנס בך היום עם כל האהבה הזאת - חולה עליך אני כל כך ז'טם אותך שזה כואב. 

ז'יתים! תעבירי לי כבר את הז'יתים אנעל ראבאק! 

• מצחיק 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני בטוח שנדפקת לגמרי...אני היום בן 43, אם אני ממשיך ככה עד גיל 55 ככל הנראה אני מוכר כילייה אחת, חצי כבד (זה בלי הערק), ריאה אחת (הטובה) ממשכן 2 בנות ועדיין מת בייסורים וחובות.

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אני ביום ראשון בן 43 - מזמינים חדר ביחד במכון הגריאטרי הקרוב למקום מגורינו? 

אני אביא את איציק.נ שיטפל בנו ובצרפתיות שלנו - הוא שכן!

מזל טוב אבויה! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתרגשות בשיאה, היום הודיעו לי שביום שני אקבל את הרכב. אולי גם ביום ראשון. גרררר.

צריך לעשות השחרת חלונות, עשיתי כמה טלפונים, כולם מדברים על סדר גודל של 700-800 ש"ח לציפוי חניתה \3M .

רק באודיבה-ארט דוד רוצה 2,000 ש"ח על אקספל. מבין שיש שם עבודה סופר איכותית ואחריות אמיתית. אבל משם ועד פי 3 מהמחיר? מה קורה? אני מדבר על מקומות שביררתי שנחשבים ממש אחלה: קרינה בראשל"צ, סאנפרוטקט-ברעננה, קאר סטייל-ביהוד וסאנפילם בנתניה מול סוכנות פיז'ו.

יש משהו שאני מפספס כאן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה בשעה טובה ותהנה מהרכב החדש!

רק צובטת לי בעין כותרת השרשור...

קוראסון = לב בספרדית Corazón

קרואסון = מאפה עשיר בחמאה צרפתי בצורת חצי סהר Croissant

הולך למזוג לי עכשיו קצת סלומון מאודה ואחורי זה לעשות כילים :-P

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • מעניין 1

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. קוראסון זה כמו טורקיה. נראה לי אפשר גם כוראסון. כור - אסון.

ד"א אין על סל(ו)מון, הדג הכי גבר בנהר: חופשי שוחה נגד הזרם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סתם הדג הכי גבר , גם כמו גבר -  למי שלא רוה ברור זה המקום אליו באים גברים ודגי סלמון להשריץ נגד הזרם 😊

p1190908.jpg

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ST12345 כתב:

ההתרגשות בשיאה, היום הודיעו לי שביום שני אקבל את הרכב. אולי גם ביום ראשון. גרררר.

צריך לעשות השחרת חלונות, עשיתי כמה טלפונים, כולם מדברים על סדר גודל של 700-800 ש"ח לציפוי חניתה \3M .

רק באודיבה-ארט דוד רוצה 2,000 ש"ח על אקספל. מבין שיש שם עבודה סופר איכותית ואחריות אמיתית. אבל משם ועד פי 3 מהמחיר? מה קורה? אני מדבר על מקומות שביררתי שנחשבים ממש אחלה: קרינה בראשל"צ, סאנפרוטקט-ברעננה, קאר סטייל-ביהוד וסאנפילם בנתניה מול סוכנות פיז'ו.

יש משהו שאני מפספס כאן?

מישהו יכול לזרוק שנקל על ההשחרת חלונות? 

אני עדיין לא סגור על העניין, תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...