Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביא לי בבקשה אחד קוראסון, אחד באגט ואחד 5008, תודה.

ST12345
שימו לב! השרשור הזה בן 788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סתם שואל מתוך סקרנות - הרכב לא כל כך גבוה (המרווח מהדודג' לרצפה לאחר ההגבה היה בגובה הברך שלי! - ולא הייתי זקוק למדרגות בשביל הילדה והילד רק היה מניח את הרגל והייתי עוזר לו) - יותר גבוה מפרייבט אבל לא כזה גבוה. 

יותר בשביל היופי? מיגון סף דלתות? או שממש יש בזה צורך פרקטי? 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 180
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קודם כל הרכב מאוד גבוה במונחי משפחתיות. מרווח הגחון שלו הוא 24 ס"מ שזה בשורה אחת עם לאנדקרוזר לפני הגבהות. לסבר את האוזן הסורנטו והקודיאק בגובה 20-19 ס"מ, האקסטרייל הקרבי 21 ס"מ ופרייווט רגיל כ 15 ס"מ. זה סופר פרקטי ועוזר לילדים בעליה וירידה מהרכב, וכשמדובר בדרדסון כמוני, לשטוף את הגג - אם אין מדרגות אז צריך כסא, ולהעמיס את הגג- בכלל אין על מה לדבר. זה משהו מאוד מאוד שימושי. להזכירך בכל נסיעה משפחתית של לפחות לילה אחד בחוץ- הגג מועמס במלואו בטיולון ובמזוודות של הילדים, הגגונים ממש לא ליופי כי אין כאן את הרלסים שהיו לי בסורנטו ואז אין לאן לעגן את המטען.

אתה שוכח ש 4 ילדים זה לא כמו 3. תא המטען נחלק לחצי ובקושי, כי לא ניתן לשים מאחורה דברים גדולים כמו שולחן מתקפל, כסאות וכו'.

4 זה אמנם רק אחד יותר. אבל ת'כלס הכל יותר...(:-

עריכה אחרונה על ידי ST12345
  • אהבתי 2

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יותר פשוט להוציא אוויר מהצמיגים? 

אוקיי ביי (הולך להתחבא מאחורי האנרבת)

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמוציאים אוויר מהצמיגים מרוויחים גג 5 ס"מ (לפני הנזק לצמיגים). עדיין חסרים לי עוד 30 ס"מ כי המדרגה מעל שפת הרכב. כנראה אתה בחור גדול שלא כל כך מבין איך נראים החיים כאן מלמטה, אז ככל הנראה גם תצטרך להתחבא מאחורי הכלוב של הארנבת. 

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף לג'אנט 13 אינטש - מה הבעיה?!? 

אוקיי מתחבא מאחורי המחסן גינה. 

אפרופו בד"כ ממה שאני מכיר לגבי מדרגות סף - לרכב צריכות להיות נקודות הברגה בפסי האורך של השלדה - זה אמור להיות קיט של הברגה וגמרנו או שאתה אמור לפרק חלק מפסי הקישוט בצדדים של הדלתות? 

אמור להגיע עם הוראות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו היו לי מדרגות צד בספורטאז' 2010 . אז מדרגות הצד היו מתכת (צינור ועליו משטח דריכה) ולא פלסטיק קשיח. בהמשך ויתרתי על מדרגות ברכבים הבאים מאחר ואלו לא עמדו בציפיות של מניעת מכות פתיחת דלת. ומעבר לכך, בכל יציאה מרכב היה צורך לעשות צעד גדול על מנת לא ללכלך את המכנס באם לא השתמשת במדרך ליציאה. אני מסכים שלילד יהיה נוח יותר עם מדרגת צד. זה זניח ברכב בגובה 19-20 ס"מ אבל אולי ב 5008 יש איזה הגיון. אבל שוב, לא בטוח כמה יהיה שימושי . 

לגבי סיוע בנגישות לגג, ברחיצה או סתם, תעשה כמו שוטפי הרכב בכפר, תעלה על הגלגל 😜

@lanosforce  החרא מפלסטיק דורש לפעמים פירוק חלק מקצה קשת המגן של הגלגל ומתלבש במקומו.  גם לגבי החלק הקדמי וגם האחורי. יש חיזוק במרכז הגוף, לא זוכר לאן מתברג. ובאיזה אופן.

מדרכות צד,מדרגות צד,מדרכות צד לקיה ספורטאג'

הנה דוגמא להתקנה על סורנטו. אני מניח שזה יהיה דומה ל 5008.

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, lanosforce כתב:

תחליף לג'אנט 13 אינטש - מה הבעיה?!? 

אוקיי מתחבא מאחורי המחסן גינה. 

אפרופו בד"כ ממה שאני מכיר לגבי מדרגות סף - לרכב צריכות להיות נקודות הברגה בפסי האורך של השלדה - זה אמור להיות קיט של הברגה וגמרנו או שאתה אמור לפרק חלק מפסי הקישוט בצדדים של הדלתות? 

אמור להגיע עם הוראות. 

תמשיך,תמשיך להתחמק. לא יעזור לך כלום, אתה תזחל מתחת לאוטו שלי במוקדם או במאוחר:  או כשתתקין איתי את המדרכות או אחרי שאני אדרוס אותך...(:-

ZAF- לגבי המדרגות, החניה שלי בשיפוע וקל להחליק על הגלגל או על כיסא. ושוב, אם אתה על הגלגל עם המטר ושייבה גובה שלי - לא ממש מגיעים להכל. היו לי בדיוק כאלה בסורנטו, לא מתכוון להמשיך בלעדיהם.

מצאתי ל 3008:

לא בטוח אם זה בכלל יצא יפה, אבל זה בהחלט משהו שאני צריך. ד"א הכנפיים שהתקנתי הם אווירודינמיות והכי פחות מרעישות שיש, אבל עדיין מרעישות, מי שלא צריך - שלא יחשוב על זה אפילו.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.al-galgalim.co.il/catalog.php?id=7270

יש גם סירטון , בשביל להרגיע את הצפרדע הפולני 😜

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן עד עכשיו מה שראיתי זה דגם אחד שנראה נחמד בעל גלגלים. את הסרטון הנ"ל ברור שראיתי. אבל בכל מקרה אצטרך לנסוע לשם לראות בעיניים לפני שהרכוש. הייתי מעדיף בדיוק כמו של הספורטאז' / סורנטו אבל לא מצאתי.

20200720_205318.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להתחמק - אתמול קניתי בשבילך שרפרף פלסטיק מתקפל בגובה 20 ס"מ 

PROBLEM SOLVED! 

אוקיי ביי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. אכן פטנט נחמד. לא יעזור בשטיפות ובכל פעם שאצטרך לרוץ עם החבל מצד לצד צריך לפרק ולהרכיב את זה, או לרכוש 4 כאלה ולהרכיב, מה גם שזה מוגבל מאוד למיקום שהוא מכסה. מבחינתי אין הבדל מהותי בין זה לבין לפתוח את הדלת ולעמוד על הסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכונון;

מדרגות צד:

טוב, אז ככה. ב 'על גלגלים', בשביל לראות את המדרגות צריך להזמין אותן...הייתי בחנות אחרת עם מוצר דומה בצבע שחור שמותאם להתקנה ספציפית של 5008, פתחתי, הסתכלתי, באמת התושבות מותאמות אך המוצר עצמו מיוצר משלד פרופיל צבוע משהו כמו 25×25 מ"מ, והציפוי מפלסטיק שאני לא יודע איך יחזיק בשמש שלנו. נכון לעכשיו ויתרתי, מחכה למצוא מישהו שהתקין כאלה וללכת לראות.

בכל מקרה העמסתי את האוטו היום ואכן הכנפיים עושות עבודה לא רעה. בדרך היינו בפקק בכביש 6 ועברו לידי לא מעט צ'ימיגגים. מעלה מחשבה. 

סחיבה:

הרכב מלא עד אפס מקום, מרגישים את תוספת המשקל לעומת הסורנטו שלא ממש ידע אם הוא עמוס או לא, אם יש קרוואן מחובר מאחורה או לא...כמובן שהרכב נוסע מעולה אבל מבחינת בולמים מרגישים שהאוטו מלא.

מיזוג:

היה בחוץ 37 מעלות וברכב נעים על 21 מעלות על דרגה 3 מתוך 8 במיזוג הקדמי, דרגה 2 במיזוג אחורה. גם בשורה שלישית היה נעים.

פתרון אינטראקטיבי חדש:

ספוטיפי מהמכשיר של אשתי, וייז אצלי (יש גם אצלה אבל כל דקה הבנות מחליפות שיר של נועה קימל) ועם יוטיוב דרך הבלוטות למקרה שרוצים להחליף. 

תושבת הסלולרי נהדרת. 

פיצ'פקאעס:

הזמנתי את המכסים לידיות הדלתות שהומלצו כאן, הגיעו היום לדואר, נחזור הביתה בעוד כמה ימים ונתקין.

לא יודע לסדר כך שתהיה הפרדת תמונה והפיסקה המתאימה לה. עמכם הסליחה; ועכשיו תמונות בסדר רנדומאלי:

Screenshot_20200802-172857.png

20200802_123636.jpg

20200802_123647.jpg

Screenshot_20200802-174008.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מוטות רוחב - למה לך צ'ימיגג מקורי?

היתרון הכי משמעותי של הצ'ימיגג המקורי (וזה שבגללו שווה תוספת הפרמיה) זה הווים שנכנסים בין גומיית הדלת לשלדה.

עם מוטות רוחב אתה לא צריך את הווים הללו, וקושר את התיק למוטות, מה שמאפשר לך תיקים הרבה יותר פשוטים וזולים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...