Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביא לי בבקשה אחד קוראסון, אחד באגט ואחד 5008, תודה.

ST12345
שימו לב! השרשור הזה בן 780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי, מצאתי את כל המידע הנדרש כאן, תודה לעונים. ד"א אצל היבואן מילוי אוריאה רוצים 110 ש"ח. 

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 180
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש תחנות שיש להן משאבות אוראה, אין לי ניסיון איתן אבל כלי רכב כבדים יותר ממלאים שם ללא בעיה (וגם יצא לי לראות בעלי מכוניות פרטיות כמו 3008 גם כן ממלאים שם אוראה).

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

בקיצור מסתבר שבשבוע שחיפשתי לא היה אוריאה בשום תחנת אלונית באזור מגוריי. בסוף מצאתי 2 מיכלים ותדלקתי. 

בהמלצת חבר פורום רכשתי משהו-גג מאוטו דיפו. משהו כמו 400 שקל ל 500 ליטר. אתמול העמסתי אותו במלואו וירדנו לכנרת לעוד 4 ימים.

התיק עצמו סיני מסין. התחושות הן של 'אם תשתמש בי 4 פעמים בשנה, יש מצב שאשרוד שנתיים', אני מקווה שכך. הריצ'רצ'ים חלשלושים ומתעוותים במתיחה הקלה ביותר. התופסנים שאמורים להתחבר לאוטו - מסוג פח, מזל שהתיק בכלל נקשר למוטות הרוחב של הרכב (זה היה התכנון המקורי).

השימוש:

חצי בית על הגג תוך רבע שעה, תענוג.  התיק רשום כאורך 130, מיקמתי את הכנפיים במרחק 115 ס"מ אחת מהשניה והוא ישב בול בינהן. 

לא תכננתי טוב את סדר ההעמסה וזה עלה לי בסידור מחדש, פעם הבאה יהיה יותר מוצלח. שוב חסרו לי המדרגות-צד והדלתות היו פתוחות -טיפסתי על הקאנטים ובחלק האחורי שזה ממילא לא עוזר, טיילתי עם כסא. 

האוטו - נסע כבר 5000 ק"מ ולפי המחשב צורך כ 7 ליטר ב 100 ק"מ בתוואי משולב בנהיגת ליסינג ברכב פרטי. רכשתי כמה קשקושים מאבו-עלי אקספרס, כשיגיעו, אצלם ואתן פסק דין.

רכשתי מגב קטן כמו בתחנת דלק למשוך מים מהגג אחרי שטיפה- נהדר, לפחות שם לא צריך מדרגות.

בסך הכל באמת אוטו כיפי, אנחנו מרוצים. כשגיליתי לאחרונה שניתן להפעיל יוטיוב יחד עם אנדרואיד אוטו- בכלל להיט.

עריכה אחרונה על ידי ST12345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקפוץ לביקור נשווה את המשהו גג הסיני (כולל התופסנים) למקורי.

לפחות גם עלה חצי מהמקורי...

אגב איך התחתית של המשהו גג? מרופדת מספיק?

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטודיפו משלמים לך על הפירסום הממונע הזה?

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק. מנהלים- אם אפשר בבקשה לערוך את התמונות ולמחוק את השם של "XXX-YYY"  שלא אזכיר את שמם, נבלות, טרפות שעשו כאן קמפיין של לפחות 400,000$ חיני חינם על הגב שלי ושלכם על המשהו-גג הסיני בינוני מינוס שפרמתי להם כאן.

כשאגיע איתם להסדר תשלום תוכלו להחזיר את התמונות המקוריות...(:-

אורי- מבטיח להשאיר לך טיפ

• מצחיק 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב טיפ, רכב צרפתי אתה כבר תצטרך כל גרוש.

• מצחיק 1

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק. שרדה הצפרדע קקה-טוס שלך? או שדרס אותה רכב גרמני? 

עוד פראייר...(;-

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, ST12345 כתב:

תמונות מתיק הגג של אוטו דיפו

תיק גג עאלק - הדבר הזה זה BODY BAG

תחפש שאין שם איזה מק"ט של חברה קדישא. 

• מצחיק 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא יכול להיות בודי-באג כי אין לו כשרות של הרבי מבאטמוביל. צריך קודם שארבעה משגיחים יטוסו לסין בכדי לוודא שתופרים את התיק מבד כשר ללא סיבי חזיר. אחר כך ללכת ללשכת השר ולשלם למתווך כשרויות בינלאומיות, אחר כך להגיש בקשה ולא לעצבן אף אחד ואז זה יקבל כשרות רגילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, lanosforce כתב:

תיק גג עאלק - הדבר הזה זה BODY BAG

תחפש שאין שם איזה מק"ט של חברה קדישא. 

אתה יודע כמה Bodies ייכנסו בתיק של 500 ליטר?

• מצחיק 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה היא 2 - בדיוק מה שהצלחתי לדחוף למקרר. 

מקסימום יהרס הרוכסן - אפשר לקחת לתופרת שתשים שם אחד איכותי במקום. 

• מצחיק 2

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'ימי-פח, אוטו-זב, בודי-באג או זבאלה-גג,

Whatever the F you'd like to call it, still

ב 400 שקל העמסתי את כל הבית על הגג הלוך וחזור, עשה עבודה. היה אמור להיכנס לשימוש שוב כבר מחר, אך משהו עם סגר/הגבלות שינה לנו את התכניות לחגים.

עכשיו כל מה שנשאר לו זה לשרוד...(;-

• מצחיק 2
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...