Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביא לי בבקשה אחד קוראסון, אחד באגט ואחד 5008, תודה.

ST12345
שימו לב! השרשור הזה בן 787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 180
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 27 דקות, ST12345 כתב:

מישהו יכול לזרוק שנקל על ההשחרת חלונות? 

אני עדיין לא סגור על העניין, תודה

אני כבר שנים עושה ב"צל פוינט" בנהריה ומרוצה מאוד.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. גר בעמק חפר ככה שנהריה זה טיול שצריך לסמן ביומן...כל דבר עד יהוד/חולון זה משהו נסבל מבחינתי שאפשר לעשות אם אני יודע שזה נגעת-נסעת פעם בחיים. בת'כלס מעדיף את אזור נתניה /רעננה אם ח"ו נצטרך שרות במקרה של תקלה / תיקון. בגלל זה בדיפולט יותר מתחבר לסאנפרוטקט רעננה, סאנפילם נתניה ואודיבה בנתניה אם היה מחיר שפוי.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן באומנות הציפוי בחולון עשו לי כיסוי של החלונות עם פילם של LUMAR שהם פשוט מעולים - חוסם UV 

זה שווה כל שקל! הרכב מתקרר בשליש מהזמן ביום חם ואתה יכול לגעת בחלקים בתוך הרכב בלי לקבל כוויה (אלא אם כן יש לך גג פנורמי וידיות מניקל לא יודע למה אני אומר את זה) 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, robertf כתב:

זה הצבע?

43196b93542734177e4aca9f55fb4223.jpg

נראה לי. כשאקבל נראה בוודאות. יש אפור כהה ויש אפור פלטינום שהוא יותר כהה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו היא כאן. נמסרה עם 4 ק"מ על השעון ועוד 4 ליטר סולר במיכל דלק. בסך הכל מסירה מסודרת עם תדריך והסבר מלא על הרכב. בנהיגה הביתה של כרבע שעה, היה לי נחמד לחזור לדיזל קליל. במיוחד לאור העובדה שבשבוע האחרון אני מתנייד ביונדאי i10 של חמותי...

שמתי את כל הטראש ברכב ותיאמתי דיבוריות לי ולמיסיז. אנדואיד באוטו עובד, לא זוכר למה ספוטיפיי לא מתחבר. ביום שישי אעשה איתה סיבוב יותר רציני. מבפנים כמו כולם. מבחוץ:

Screenshot_20200705-200119.jpg

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! אז זה אכן הצבע ומאוד הולם אותו (כמו גם את ה3008).
אגב המילה ״קליל״ לא ממש מתאים לתאר דיזל (חזק ככל שיהיה).

אם הייתי בשוק היום לרכב 7 מקומות (אני חוטא במחשבות מדי פעם, וניסיתי גם לשכנע את האשה שהיא צריכה כזה אוטובוס אבל היא לא מוכנה לשמוע...) ה5008 היתה הבחירה שלי ללא ספק.
היא שירתה אותנו ממש בנאמנות במספר נסיעות בחו״ל...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. המילה קליל באה לתאר רכב 7 מקומות ששוקל כמו פרייווט עם מנוע בעל מומנט נחמד. יחסית ל 2 טון סורנטו שירדתי ממנו, הפיז'ו ממש  איילה קלת רגליים. 

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, ST12345 כתב:

ממש  איילה קלת רגליים

וזהו! לכן מעכשיו השם שלה הוא "גיזל"! שזה גם דומה מאוד ל"דיזל" 

תתחדש! 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שאשתי תיקח את זה בהומור, לדודה שלה  ז"ל קראו גיזלה...

אולי מהצד המרוקנסקי:

פיז'ו יהפוך ל פיז'וז'ו ואז ל - ז'וז'ו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום נהיגה ראשונה רצינית על הרכב, צפונה עם כל המשפחה. בהלוך אשתי נהגה, אמרה שנהגה רגוע, בחזור אני. האוטו בערך עם 450 ק"מ והוא צרך קצת יותר מחצי טנק. באופן מורגש שילוב המנוע-גיר (1.5 דיזל 8 הילוכים) הזה יותר מוצלח מהמנוע שהיה לי ב 2018 שהיה 1.6 דיזל 6 הילוכים. הוא גמיש ונעים, לא מתאמץ ומזרים אותך לנהיגה רגועה וכיפית. כשצריך ללחוץ אז לוחצים קודם על כפתור הספורט שמחדד את התגובות של האוטו. בסיבובים של גוש שגב ובעליות  של יקנעם לדרום לחצתי כמו שאני אוהב ובגלל נהגים שזחלו חיממתי לו קצת את הברקסים וכשהגעתי הביתה שמתי לב שיצא ריח.יחסית לסורנטו ממש כיף לנהוג ברכב, מרגיש לי כמו פרייווט ולא כמו מיניבוס. 

המזגן טוב אבל כשהאוטו היה כמה שעות בשמש אז אם רוצים לצנן את שורה 3 צריך להפעיל על עוצמה מלאה לכמה דקות. מאמין שברגע שאבצע את השחרת החלונות המצב יהיה הרבה יותר נעים. עדיין מתלבט אם ללכת לאודיבה בגלל המחיר. 

הסבוטיפיי אצלי עובד טוב עם אנדרואיד באוטו (נציג פיז'ו התקין) ההתקנה במכשיר של אשתי יצאה לי פחות מוצלחת. השמע מצוין ויותר טוב מהסורנטו.

הנוחות ממש מעולה והאוטו כייפי ונעים לשיוט. כפתור בקרת השיוט הזכיר לי כמה זה יותר נוח כשמתרגלים.ההגה הקטום מפנק והקבינה אחלה. גם מבפנים וגם מבחוץ איכות ההרכבה פחות טובה מה 2018( שמלכתחילה קיבלה ציון 85 בערך) מבחינת קווים ישרים וחפיפת משטחים, אבל הכל יושב טוב במקום וכלום לא מקרקש. מקווה שאבוא על שכרי עם אפס ההתקנות באוטו. מה שנקרא בשפה מדיצינה - רכב נאיבי. 

בסך הכל מאוד מרוצה. נשחיר לו חלונות ונראה איך מתקדמים עם שאר הדברים ללא חירור הרכב. כשאני חושב על הקודיאק או הסורנטו, בחוויית הנהיגה הבסיסית אצלי ההעדפה מובהקת לפיז'ו. כל מה שצריך זה טיפל'ה ללמוד צרפתית, ולזרום עם אוכלי הצפרדעים. היום איציק מהפורום עזר לי מאוד (אבל מאוד) לבחור לגיסי פיקאסו 5 מקומות ולעבור על כל ההיסטוריה ותוצאת הבדיקה, ביום ראשון מתוכננת העברת בעלות, כך שהבאתי למשפחה עוד בולס קוראסונים...(:-

שבצ'לום לכולם, אטוטאל'ר.

עריכה אחרונה על ידי ST12345
  • אהבתי 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...