Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוא מקביל: יאריס ידנית ב 80 אלף ש״ח.

yulianx
שימו לב! השרשור הזה בן 400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא "רוב הלקוחת". שאלו אם מישהו יקנה את הרכב, עניתי. זה בדיוק מה שאני רוצה אם כי מנוע 1.0 נראה קצת חלש, צריך לנהוג כדי להבין עד כמה. 

לפני 2 שעות, davemustaine87 כתב:

דאציה סנדרו. וגם תעלה 20 אלף פחות.

הוא עם התקנות מקומיות למייטב ידעתי. אם לא, הולך גם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה אבל שאתה מבין שהצרכים שלך בתור לקוח די נדירים...

לרוב אם מישהו רוצה רכב חדש אז זה שהוא יהיה כמה שיותר "רכב" בתמורה למחיר(מקסימום אבזור, כוח, אולי גודל וכו') או לחילופין הוא ירצה לוותר על כול זה תמורת המחיר הנמוך ביותר. 

אין הרבה שירצו רכב ערום ומיושן וחלש במחיר גבוה יחסית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, showndamty כתב:

לידני עם נפח מנוע נמוך לא נשמע זוהר בכלל...

זה באמת מנוע חלש.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, davemustaine87 כתב:

אני מקווה אבל שאתה מבין שהצרכים שלך בתור לקוח די נדירים...

מבין. אני לא מצפה שהרכב הזה ימכר בעשרות אלפים. 

סה"כ יש גרסה נוספת, תוספת למבחר, וזה מבורך. נותנת מענה נגיד ל 100 לקחות, מי שמחפש משהו אחר, יקנה משהו אחר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, Buki כתב:

אני לא "רוב הלקוחת". שאלו אם מישהו יקנה את הרכב, עניתי. זה בדיוק מה שאני רוצה אם כי מנוע 1.0 נראה קצת חלש, צריך לנהוג כדי להבין עד כמה. 

הוא עם התקנות מקומיות למייטב ידעתי. אם לא, הולך גם. 

קודם כל אין מערכות בטיחות מקוריות לסנדרו(או לאף דאצ'יה לצורך העניין כמה שאני מכיר, חוץ מזיהוי שטח מת בדאסטר).

אתה ממש ממש הדוגמא הבסיסית ל"רוב הלקוחות" לצערי - שמה שמלהיב אותם זה מנוע-גיר טיפשים וכמה שפחות טכנולוגיה כדי "לא לראות מוסך",

הפיקנטו והI10 הקודמת מסגסגות פה עם הגיר 4 הילוכים הטיפש והמנוע המיושן(גם הספורטז' והטוסון האטמוספרים שנמכרו פה) , יותר מכל רכב מיני אחר בשוק עם תיבות חדות מצמדים מתוחכמות(והנה הI10 החדשה לדעתי לא תצליח כמו הקודמת רק בגלל זה) - הקורולה חוגגת עם מכירות גם לפני הדור ההבירידי עם מנוע-גיר בסיסיים ומיושנת, נכון שיש מכירות רבות לרכבים עם טורבו וגירים מתוחכמות(סטייל VAG) - אבל זאת ההוכחה שאתה ממש לא מיוחד.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, noknok כתב:
אתה ממש ממש הדוגמא הבסיסית ל"רוב הלקוחות" לצערי - שמה שמלהיב אותם זה מנוע-גיר טיפשים וכמה שפחות טכנולוגיה כדי "לא לראות מוסך"

לא יודע איפה כתבתי את זה, זה ממש לא העניין. 

רק רוצה רכב פשוט שאפשר לתחזק עצמאית בלי להיות תלוי באף אחד, להחזיק הרבה שנים ובלי מערכות שאני לא צריך. זה יכול להיות רכב של כל יצרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הלקוחות דווקא רוצים כמה שיותר הספק, איבזור, גיר איוטמטי, תוספות. 

זה לא כזה חד משמעי שכולם רוצים "רכב טיפש". 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי - אתה צודק שלרוב הלקוחות רוצים תמיד יותר ונוקנוק צודק כי לרוב הם פשוט מסתפקים בפחות.

אתה לא דוגמא לרוב הלקוחות כי אתה אכן תתחזק את הרכב עצמאית מידי פעם, אבל רוב הלקוחות חושבים שאם אפשר לתחזק את הרכב עצמאית זה פועל יוצא של יותר זול במוסך - וזה ממש לא נכון. אנחנו אמנם יודעים שזה לא נכון, אבל רוב הלקוחות לא.

וסתם שאלה, אם יפני זה סוס שלם וצרפתי זה חצי סוס,

ניסאן זה סוס וחצי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, davemustaine87 כתב:

דאציה סנדרו. וגם תעלה 20 אלף פחות.

יש התקנות מקומיות בסנדרו. מעבר לזה הסנדרו יותר נוחה ומרווחת מהיאריס.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, חולהרכב כתב:

בוקי - אתה צודק שלרוב הלקוחות רוצים תמיד יותר ונוקנוק צודק כי לרוב הם פשוט מסתפקים בפחות.

אתה לא דוגמא לרוב הלקוחות כי אתה אכן תתחזק את הרכב עצמאית מידי פעם, אבל רוב הלקוחות חושבים שאם אפשר לתחזק את הרכב עצמאית זה פועל יוצא של יותר זול במוסך - וזה ממש לא נכון. אנחנו אמנם יודעים שזה לא נכון, אבל רוב הלקוחות לא.

למה כל פעם חוזרים על "רוב הלקחות"? רוב הלקחות שיקנו מה שהם רוצים.

לאמור את האמת, היאריס הזאת זה לא בדיוק מה שאני רוצה. העיצוב לא משהו, הדגם מיושן והמנוע חלש. 

מה שאני רוצה זה איזור 90-100 כ"ס  אטמוספיירים, גיר ידני 6 הילוכים (אבל אין אז גם 5 זה טוב) עם איבזור מקורי מלא. 

בהינן מצב שאין רכב כזה הייתי גם בודק את היאריס 1.0 הזו. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא שוקל כמו סוזוקי אלטו, התאוצה לא תהיה טובה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...