Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוא מקביל: יאריס ידנית ב 80 אלף ש״ח.

yulianx
שימו לב! השרשור הזה בן 421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, yulianx כתב:

לא מפריע לך המנוע? היא תהיה מאוד חלשה.

למה למשל לא היית קונה קליאו? סוויפט? מיקרה?

לפני 3 שעות, yulianx כתב:

אוקי, אבל סוזוקי גם, ניסן גם רכב יפני.

קליאו - רוב האוכלוסיה בישראל אם תשלם להם לא יקנו רנו.

סוויפט כן.

אקו מיקרה זה רכב פח אשפה, בגרסה הרציפה יש בעיות גיר ידועות. בנוסף ניסאן זה כבר רחוק מלהיות יפני. זה רנו, ואם העם היושב בציון היה מבין את זה גם את זה הוא לא היה קונה.

בכל אופן כן גם את היאריס הזו במחיר מופרז כזה לא הייתי קונה בלי קשר למה שרשמתי. אבל אני בטוח שיהיה לה שוק בגלל הסמל.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על המיקרה  ידנית החדשה, האקו כבר לא נמכרת.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת לא ברור. בבינעירוני הרכב הזה יהיה סיוט.

בעירוני הוא ידני וזה פחות נוח.

לא רואה איך זה פונה לשוק הפרטי חוץ מחובבי טויוטה מושבעים.

אני מקווה שהרכב הזה לא יצליח במחיר הנוכחי. יש לי תחושה מאכזבת שאני טועה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, שכחו לציין שם עובדה אחת, האחריות היא כבר לא אחריות יבואן רשמי אלא יבואן מקביל. מעבר לכך, אין שום דבר אטרקטיבי ברכב הזה מצד שני תמיד יש סופר שמרניים שזה מספיק להם ואולי המצב הכלכלי מתאים לרכב כזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, wa11a כתב:

זו רנו עם סמל של ניסן.

נו ו?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, yulianx כתב:

אז החל מחודש הבא יהיה שיווק של יאריס ידנית, נשמע טוב, אבל המנוע בנפח 1.0 עם 72 כ״ס די מוריד את החשק.

לא רואה סיבה לרכוש אותה כאשר יש רכבים כמו הקליאו ב 84 שמציעה יותר.

שיווק יאריס ידנית

מה דעתכם? העם ילך בעקבות השם?

רכב נחמד. זה אותו מפרט טכני כמו יאריס ידנית 1.0 דור ראשון שנת 2000. להערכתי ללקוחות פרטיים ימכרו במספרים נמוכים ביותר ואחרי זה יהיו מבוקשות מאוד ביד שניה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו מפרט כמו שהיה בשנת 2000. מנוע 1.0 70 כ"ס וגיר ידני 5 הילוכים, מהירות 155 קמ"ש. רק שבשנת 2000 היא הייתה קלה יותר וזריזה יותר עם המנוע הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, wa11a כתב:

שתהיה טובה כמה שהיא תהיה. זו רנו עם סמל של ניסן.

לידיעתך המנוע של המיקרה הוא יפני וגם הגיר וכמובן מכלולים רבים נוספים אז להגיד שמיקרה זה רנו זה לא רציני.

והגיר הרציף של מיקרה נימצא בניסאן ג'וק,נוט,אלמרה,סוזוקי סוויפט,שברולט ספארק,מיצובישי אטראז' ומיצובישי ספייסטאר.

בשנים 2011-2012 היתה בעיה במיקרה,בגוק בגיר ותוקנה באיזור 2013 אז להגיד שכל השנים הגיר לא טוב זה לא רציני.

לפני 2 דקות, levy כתב:

לידיעתך המנוע של המיקרה הוא יפני וגם הגיר וכמובן מכלולים רבים נוספים אז להגיד שמיקרה זה רנו זה לא רציני.

והגיר הרציף של מיקרה נימצא בניסאן ג'וק,נוט,אלמרה,סוזוקי סוויפט,שברולט ספארק,מיצובישי אטראז' ומיצובישי ספייסטאר.

בשנים 2011-2012 היתה בעיה במיקרה,בגוק בגיר ותוקנה באיזור 2013 אז להגיד שכל השנים הגיר לא טוב זה לא רציני.

הרכב אמין מאוד ומוצלח למרות שעיצובית לא החלק החזק שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, שכחו לציין שם עובדה אחת, האחריות היא כבר לא אחריות יבואן רשמי אלא יבואן מקביל. מעבר לכך, אין שום דבר אטרקטיבי ברכב הזה מצד שני תמיד יש סופר שמרניים שזה מספיק להם ואולי המצב הכלכלי מתאים לרכב כזה. 

לא יודע אם אתב מעודכן, אבל לפי חוק הרישוי החדש על היבואן אסור להפלות לרעה רכב ביבוא מקביל וחייב לטפל בו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר הקטלוגי אולי יהיה 80 אלף, בפועל לפי דעתי הוא יימכר בפחות.

בדיוק כמו שלטי-רוק בייבוא מקביל הדביקו מחיר של 190 אלף, אבל הציעו אותו ב-160 אלף בכל מיני אתרי הנחות.

הרכב לא יהיה רב מכר וזה סך הכל ייבוא מקביל, לדעתי גם 50 חתיכות יספק אותם.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, המחליף כתב:

לא בטוח ש 72 של טויוטה נופל בהרבה מ 84 של רנו

אין קשר ליצרן. זה נתון פיסיקלי. המשמעות שלו לבדו אכן שולית - כי יש לקחת בחשבון משקל עצמי, מומנט והסל"ד בו מושג המומנט וההספק (כלומר להבין את רצועת הכח) ולהוסיף לחישוב את יחסי ההעברה.
בסופו של דבר - אין הבדל משמעותי בכח המנוע בין כל הרכבים האלה, לא בשימוש יומיומי.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שאני חושב שמדובר ברכב מוצלח במיוחד, אבל צריך להבין שיש לקוחות שהדברים היחידים שמעניינים אותם הם אמינות, שמירת ערך, חיסכון בדלק ו... אמינות. הם יחטפו צמרמורת רק מהמחשבה לקנות רנו או פיג'ו (רצוי לא להזכיר לידם סיטרואן אם לא הזמנתם מד"א מראש), ורכבים קוריאנים נחשבים אצלם, במקרה הטוב, לתחליף עלוב. מערכות בטיחות מבחינתם זה למי שלא יודע לנהוג, אבזור נוחות זה לחלשים, ובכלל הם לא מבינים את כל הדור המפונק שצמח פה. בפלמ"ח זה זה ממש לא היה ככה.

השאלה היא רק כמה מהם עדיין בחיים, וקונים רכבים חדשים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי מדובר בבלון ניסוי של אחד היבואנים המקבילים כדי לבדוק את השטח. בכל מקרה סביר להניח שמדובר בלא יותר מכמה עשרות, והרבה פחות מחמישים יחידות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...