Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה עם רכב ללא ביטוח

שימו לב! השרשור הזה בן 1416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום בסוף הקבוע האחרון נכנס בי טנדר בזמן הבלימה בעצירה ברמזור 

הטנדר נהג ילד שמיד יצא ואמר שאין לו ביטוח על הרכב והוא של חבר .

יש לי צילום תז ומספר רכב של הרכב הפוגע 

עלות התיקון היא 1400 שח הצעה שקיבלתי מפיל והוא לא מוכן לשלם מלבד לשלוח אותי לאיזה מוסך שהוא מכיר (אני לא מוכן לתקן את הרכב בכל מקום) 

השיחות נגמרות בקללות ולך תחפש אותי לא מביא לך כלום.

בבדיקה באתר משרד התחבורה לרכב שהוא נהג בו אין טסט מחודש מרץ האחרון אז כנראה שכפי שאמר גם לא ביטוח.

מה אפשר לעשות כדי לקבל את הכסף?

נ.ב לרכב שלי אין ביטוח מקיף.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למזלך זה רק 1400 ש"ח, סה"כ סכום קטן. אילו אתה היית פוגע במישהו כנראה היית מוציא יותר (השתתפות עצמית + תיקון הרכב שלך).

קודם כל תקן את הרכב, אים סיבה שתסע ברכב שבור. אחרי התיקון שלח לבחור מכתב רשום עם דרישת תשלום. ישלם - טוב. לא ישלם - תבע בתביעות קטנות. סיכוי טוב שהוא יתחיל לדוף אחריך כדי לשלם. אבל יש טיפוסים שלא משלמים בשום מקרה.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לראות טסט לפי מ.ר. באפליקציות השונות, 2 מהן אפילו פותחו ע"י חברי פורום כאן

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, ArikB כתב:

תודה על האזכור, אפשר למצוא את האפליקציה כאן - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...