Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר שאלות לגבי הגבהת רכב פרטי (לא ג'יפ)

Emanuel5
שימו לב! השרשור הזה בן 1387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חושב להגביה מעט את הרכב שלי - באיזור ה 2 ס''מ.

1. האם זה חוקי ? האם בודקים את זה בטסט ?

2. איפה עושים את זה? האם במוסך רגיל ?

3. מה התהליך ? האם זה פשוט או משהו מורכב הדורש התאמות במרכב ?

3. מה העלות המשוערת ?

במידה וזה משנה הרכב המדובר הוא טויוטה אוונסיס 2008.

תודה למגיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שיש אפשרות לספייסרים חוקיים ע"י spacer.co.il תבדוק אם הם בכלל עדיין קיימים - יש להם אישור משרד תחבורה לצורך הפעולה - כמובן לא זול והעלות היא בין 3-4.5K תלוי בכמות הטבעות שתשים. 

זה חוקי אבל זה לא זול. 

האופציה השניה היא לחפש אם יש לרכב הזה מתלים ובולמים לארצות עם תנאים קשים כמו אוסטרליה למשל (הרבה נהגי מוניות עושים את השינוי הזה הודות לכך שהרכבים שלהם במקרים רבים נוסעים לשדות תעופה ומקומות מרוחקים עם מטען מלא) לגבי איך מאשרים את זה - אני לא בטוח אבל כתובת נהדרת להתייעצות תהיה המעבדה לרכב בחולון. 

וכן - בוודאי שבודקים את זה בטסטים אם מבחינים בכך בקלות. 

מציע גם לנסות להתייעץ עם KOMPY 

• רעיון טוב! 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגבהת רכבי M1 נעשה באותו אופן שמבצעים לרכבים שהנך מכנה 'ג'יפים'.

במבחן התקופתי אמורים לבדוק זאת.

ישנם רכבים אשר ללא פרוק המתלה הבוחן יתקשה לגלות את ההגבהה, כשהתותב מותקן מתחת לכרית הבולמ"ז(ראה אוקטביה MK1).

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקרנות: למה אתה רוצה להגביה?

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת הסיבות הנפוצות להגבהת רכב נוסעים היא שפת מדרכה גבוהה שהטמבון כל פעם פוגע בה. 

סיבה נוספת היא ניסיון לרכך את נסיעת הרכב. 

לי בזמנו הקפיצים האחוריים בקורולה 96 שקעו מהכובד של רכיבי המערכת שהיתה בה - הציעו לי להתקין ספייסרים כחלופה זולה להחלפת קפיצים. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה הכי נפוצה להגבהה אולי הכי נפוצה (כפי שקומפי ציין אוקטביה MK1) זה שאגן השמן היה כל כך נמוך עד שבורות שברו אגני שמן.

רוב המוניות מהדור הזה של האוקטביה עברו הגבהה כזו עם ספייסרים כמו שציין קומפי, חלקן גם הרכיבו מגן אגן שמן של גתוס ממתכת.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...