Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 2015, מעיכה גסה בסף הקדמי של הרכב

unreliablebazooka
שימו לב! השרשור הזה בן 1406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אמל״ק:

בכמה מוצדק להוריד מחיר על מעיכה של הסף הקדמי בהצעת טרייד אין , והאם כדאי לתקנה לקראת הבדיקה במכון בדיקות?

ועכשיו לסיפור המלא:

יש לי רנו קליאו שנת 2015, קניתי אותה חדשה מהיבואן וכעבור 5 שנים החלטתי להחליף ברכב חדש, פניתי לרנו וביקשתי לעשות טרייד אין. שלחו אותי למכון בדיקות ואז נפגשתי עם הנציג שוב לדבר על ההצעה הסופית. מפה לשם האוטו ברובו במצב טוב, הקלאצ׳ קצת שחוק, צריך טיפה לכוון פרונט, אבל לפי נציג מכירות כל זה די בקטנה.

אבל היה שם סעיף של ״מעיכה גסה בסף הקדמי של הרכב״. ומזה הוא עשה ממש מהומה ורצה להוריד אותי בכמעט 30% מתחת למחירון(מ-36.5 ל26.5). קצת מיקוח והעלה את ההצעה ל-27.5, אבל עדיין זה לא היה נשמע לי סביר. לא סגרתי איתו, חזרתי הביתה וביקשתי מפחח הצעת מחיר לתיקון - נאמר לי 1100 + מע״מ. 

כנראה שלא אקנה כבר מהיבואן הזה ואפנה לאחד אחר. אבל אני חושש שיעשו לי את אותו הקטע. מצד שני, אם אתקן, יזהו שעשו תיקוני צבע, יהיה חשד בתאונה וכו׳. ראיתי פה שרשור דומה, אבל שם הבנאדם רצה למכור את הרכב ביד 2 ואמרו לו שהקונים כנראה לא יעשו בעיות. אני לעומתו לא מתכנן למכור את האוטו בעצמי, וצריך להתמודד מול מחלקות הטרייד אין של היבואנים.

לסיכום, אני מצרף את התמונה של ״המעיכה הגסה״. חשוב להדגיש שאני הנהג היחיד באוטו, המעיכה היא ב100% לא מתאונה וכנראה גם לא מהעלייה על המדרכה. אני חושב שעשיתי את זה בטעות עם הג׳ק, ואז זה החמיר עוד יותר כשהחליפו לי את הצמיג בפנצ׳רייה.

תודה לכל המגיבים.

IMG_0649.HEIC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצליח לפתוח את התמונה.
יש לך אפשרות להעלות צילום מטופס הבדיקה במכון?
האם ההתייחסות למעיכה בסף היתה תחת סעיף של משמעות נמוכה או גבוהה?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צירפתי שוב.

לא, לצערי אין לי. לא חשבתי לצלם אותו באולם מכירות, ובמכון לא נתנו לי אותו לידיים, אלא ישר שלחו בפקס לרנו.

ובנוגע לחשיבות, אני די בטוח שלא היה רשום חשיבות נמוכה, אבל גם לא היה כתוב גבוהה, פשוט השורה של סעיף שלדה ומרכב התחילה מהמשפט ״מעיכה גסה...״

renault.jpg

עריכה אחרונה על ידי unreliablebazooka
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לסגור עם הטרייד שאתה מתקן והמחיר עולה לסכום הקודם.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, מלטבשי כתב:

תנסה לסגור עם הטרייד שאתה מתקן והמחיר עולה לסכום הקודם.

זה משהו מקובל? לא נראה לי שטרייד-אין של היבואן יסכים לדבר כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צירפתי שוב.
לא, לצערי אין לי. לא חשבתי לצלם אותו באולם מכירות, ובמכון לא נתנו לי אותו לידיים, אלא ישר שלחו בפקס לרנו.
ובנוגע לחשיבות, אני די בטוח שלא היה רשום חשיבות נמוכה, אבל גם לא היה כתוב גבוהה, פשוט השורה של סעיף שלדה ומרכב התחילה מהמשפט ״מעיכה גסה...״
renault.thumb.jpg.22587791c4d4a32a61d050351d070ae0.jpg
זה חייב להיות תחת אחת מהקטגוריות, גבוהה או נמוכה.
גש למכון הבדיקה או שאל טלפונית, אם זה תחת משמעות נמוכה מדובר בנסיון לא הוגן לכווץ אותך במחיר, במידה וזה תחת משמעות גבוהה הדבר מקובל והגיוני.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...