Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו brz, החלום ושברו (ניסיתי להכניס פנימה ילדים)

mcshmupi
שימו לב! השרשור הזה בן 1401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 14 דקות, מיץ פטל כתב:

האם האופציה של רנו מגאן CUP (ידנית וקצת ישנה...) אפשרי מבחינתך?

לא יודע. פוחד מהתחזוקה של מכונית ספורט ישנה יחסית.
אתה מוכר אחת?

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פחח.. מי קונה BRZ וחושב שזה רכב ספורט??

תלמדו מהגרמנים מה עושים כצריך להוריד את הילדים בגן ובבית ספר ואין חשק לחכות 10שניות עד 100.

יש מקום לכולם, גם לכלב. 

עריכה אחרונה על ידי David17
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותש, למה אתה חושב שבשביל ללמוד נהיגה ספורטיבית בהכרח חייבים רכב ספורטיבי?

אתה חושב שכל הנהגים הטובים בעולם התחילו עם רכבים של 200 אלף? 

יש לך אחלה רכב להתחיל איתו, עקרונות נהיגה בסיסיים נכונים בכל רכב. גם באוטו של 8 אלף. 

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שחייבים. אני חושב שזה יותר מתגמל מצדיק יותר את ההשקעה.
חוץ מזה, אני לא בטוח שרוב רוכשי המכוניות הספורטיביות בארץ\בעולם עושים הדרכות נהיגה,
עדיין יכול להיות שכיף להם לנהוג ברכב עם ביצועים טובים ,אחיזה גבוהה ומראה ספורטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רובם אכן לא עושים. וזה מאד מפספס את הפואנטה. אני סבור שהמסלול הנכון הוא לימוד ואז רכב, הרוב סבורים שהמסלול הנכון הוא רכב ואז שיפור הרכב, בלי הקטע של לימוד נהיגה. 

אבל מה אני מבין...

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה מאוד יפה אבל לא ראוי להסיע ילדים מאחור, אלא אם הם נמוכים במיוחד - וגם אז זה סוג של סיוט לדעתי.

אני גם פחות מתלהב ממנו, למרות שקל לזרוק איתו זנב, משום שהטורבו של מתחריו למיניהם ממכר. אבל זה עניין של טעם.  

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, RK כתב:

רובם אכן לא עושים. וזה מאד מפספס את הפואנטה. אני סבור שהמסלול הנכון הוא לימוד ואז רכב, הרוב סבורים שהמסלול הנכון הוא רכב ואז שיפור הרכב, בלי הקטע של לימוד נהיגה. 

אבל מה אני מבין...

זו אחת הסיבות למה ש @פבל ציין לגבי ירידה מהכביש של אקזמפלרים ספורטיביים או בעלי יומרה ספורטיבית, אולי אפילו הסיבה העיקרית.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, RK כתב:

אבל מה אני מבין...

המלצות למדריך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, mcshmupi כתב:

המלצות למדריך?

יש פה לא מעט על המלצות על דרייב לוג'יק.

ובנוגע לזה שאתה צריך רכב ספורטיבי בכדי לקבל את כל החוויה, אספר לך משהו.

יש לי ידידה  שהייתה נהגת מקצועית והיום היא מתניידת בI20. מדובר ברכב עגלה לכל הדעות, אבל כל מי שאי פעם היה איתה ברכב אמר שזאת חוויה יוצאת דופן.

ברור שאין לרכב הזה אין יותר מדי מה להציע, אבל היא איכשהו מצליחה להפיח בו קצת חיים. 

אז אולי באמת עדיף שתלמד על הפוקוס, תשתפר ואחרי שתשתעמם ממנה - תעבור למשהו יותר רציני. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם אני לא יכול לייעץ בסוגיה המשפחתית היות שהשיקול ה"משפחתי" היחיד שהייתי צריך להתייחס אליו בזמן הרכישה של הברז היה "יהיה נחמד אם החברה תאהב את הצבע", אבל אני חושב שאתה לא צריך להמנע מרכישת ברז רק בגלל שהיא תהיה הרכב הספורטיבי הראשון שלך. היא בהחלט יכולה לנשוך, אבל אם תהיה זהיר מספיק תוכל להנות מעולם חדש ונפלא של הנעה אחורית מבלי לסכן את עצמך ואת הסביבה. מה זה זהיר מספיק? אם 21 אלף ק"מ על הרכב הספורטיבי הראשון שלי מהווים איזשהו מדד, אז אני:

1. נהגתי ב 5000 ק"מ הראשונים בגישה של "הרכב הזה יהרוג אותי"
  2. נזפתי בעצמי בכל פעם שבה הבקרה נכנסה לפעולה (זה מאוד מורגש בברז) בכביש או במסלול וביצעתי עם עצמי מיני תחקיר על הסיבה שבגללה זה קרה
  3. העזתי לנסות את הבקרה במצב Track הליברלי יותר (לא בקרה מנותקת חלקית. בקרה ליברלית יותר) לראשונה ביום המסלול השלישי שלי ואחרי הדרכה

אגב, לפני הברז תרגלתי לא מעט העברות משקל וקווים נכונים עם איביזה 1.0. יש הרבה מידע זמין ברשת, יש הדרכות נהיגה, ואפשר לעשות את זה עם כל רכב. לא צריך לקנות הוט האץ' בשביל זה.

עריכה אחרונה על ידי itaimoto
  • אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היו לי 210 אלף ש"ח לקנייה של סובארו BRZ הייתי קונה פורשה פאנאמרה 2010 ב 180 אלף ש"ח, אז נכון שהתחזוקה השוטפת יקרה יותר- אבל מקבלים אוטו רציני פי כמה עם ביצועים טובים יותר ועם מקום לקטנים גם כשיגדלו

דרך אגב אם אתה קונה את החלפים לטיפולים השוטפים באיביי מראש אתה תחסוך הרבה בתחזוקה

הנה המחירון

http://pricelist.yad2.co.il/cardetails_n.php?SubModelID=26746&Year=2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת השוואת עכשיו פורשה בת 10 לרכב חדש עם 5 שנים אחריות? 

יודע מה? זורם איתך.

אם היו לי 210 אלף ש"ח לקניה של סובארו BRZ הייתי קונה RZR טורבו עם 4 מקומות ב-180 אלף ש"ח. נכון שבקיץ קצת יותר חם אבל התאוצה ל-100 הרבה יותר רצינית...

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל עניין פסיכולוגי- יש מי ש BRZ עושה לו את זה ויש מי שפורשה בת 10 עושה לו את זה ויש מי שיעדיף RZR, הכל עניין של אופי

אני מאמין במכוניות ישנות, עניין של אופי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...