Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה למקציף שיתחבר לKarcher K2

שימו לב! השרשור הזה בן 1304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

אני רוכש השבוע את הK2 שמגיע עם מקציף של Karcher, ולהבנתי המקציף לא משהו בכלל - איזה מקציף אתם ממליצים כדי לחבר למכונה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן בלשון המעטה המקציף שבא לא להיט בכלל, יש כמה אופציות טובות הכל תלוי בתקציב שלך.. אני אישית קניתי את זה של mjjc  מעליאקספרס יצא בערך 20 דולר והוא מרגיש לי ממש איכותי ומוציא אחלה קצף וממש מרוצה אבל יש עוד כמה אופציות כמו שתראה בסרטון שאני מצרף :

קישור למקציף של MJJC- 

https://www.aliexpress.com/item/1212116034.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.758c6a3a14PVgx&algo_pvid=01b3af72-6969-45da-97ab-70d956fa007a&algo_expid=01b3af72-6969-45da-97ab-70d956fa007a-8&btsid=0b86d80215897832553824559ecfbc&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ממליץ לך על המקציף של MJJC:

https://www.aliexpress.com/item/1212116034.html?spm=a2g0o.store_home.slider_5457881.0

יש להם גם מקציף חדש דגם PRO:

https://www.aliexpress.com/item/32824518674.html?spm=2114.12010612.8148356.31.53f0429e2mQMYb

הוא עולה יקר כ-50 דולר.

אבל שווה כל שקל.

רמה אחת מעל כולם:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד מעולה:

רק אל תשכח להחליף את הפיה מ1.25 ל 1.1.
הפיה 1.1 מגיע בקופסה.

אתה בטוח שה1.1 מגיע בקופסה ולא נדרש לרכוש בנפרד? אפשר קישור למוצר שבוודאות מגיע עם פיה 1.1?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Ilay Gozlan

זה לא סרטון שלי.

אבל כנראה שאתה לא מקבל קצף סמיך בגלל MR PINK.

תעבור לשמפו קצף של כימיקל גייס HONEYDEW.

@iAmital

אני קניתי מקציף מ-MJJC והגיע בשקית פיה 1.1.

תוכל גם לראות תגובות של אנשים עם תמונות, ותראה שכולם קיבלו בנוסף גם 1.1.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, iAmital כתב:

אתה בטוח שה1.1 מגיע בקופסה ולא נדרש לרכוש בנפרד? אפשר קישור למוצר שבוודאות מגיע עם פיה 1.1?

ודאי, קניתי מהם ועשיתי את ההחלפה בעצמי. מגיע כל מה שאתה צריך בשביל לחבר את המקציף ולהתחיל לעבוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מעדכן לטובת הבאים בתור שיחפשו בפורום/גוגל.
המכונה הנרכשה היא Karcher K2 והמקציף MJJC S.
הגרניק עצמו מספיק מעל ומעבר לרכב, לחץ יפה מאוד.
המקציף מדהים - קצף איכותי מאוד (השתמשתי בסיטרוס) וסמיך בצורה שלא חשבתי שתהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

קניתי את הMJJC S ומגיע איתו 3 פילטרים - 1 ספוג ו-2 מפלדה.

מהדף נתונים הבנתי שאלו חלקי ספייר, אבל איפה בכלל הם נמצאים בחלק המקורי? מסקרן אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...