Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסתרה זמנית של מדבקת חברה

damnt
שימו לב! השרשור הזה בן 1423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 21 דקות, Be roo כתב:

עובדה פשוטה וחסרת חשיבות לדיון, אז למה לצטט ולציין אותה?

חסרת חשיבות לדיון בינך ובין אסי, לפי תפיסתך.

אל תעלבי מזה שציון העובדה לא מטה את הדיון ביניכם לכאן או לכאן.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שרשום בחוזה הליסניג שלי שהרכב חייב להיות עם מדבקות, אני הורדתי את המדבקות מרכב החברה שברשותי, לא בגלל שאני מתבייש בחברה. אני פשוט מעדיף להשאר אנונימי עד כמה שניתן. לא חושב ששכנים או אנשים בכללל  צריכים לדעת האם הרכב בבעלותי או לא ואיפה אני עובד.
במקרה שלי אני גולגולת העובד באתר לקוח, כך שאנשי הרכב של החברה לא מודעים לזה. בביקורת התקופתית שעשו אנשי הרכב בחברה, לא שמו לב שאין מדבקות.

אם ישאלו, אגיד שאני נוסע הרבה בשטחים ולא רוצה להיות מזוהה מרחוק כנהג ישראלי-יהודי.

אגב, מדבקת "איך אני נוהג+ מס טלפון לדיווח" חייבת להשאר ע"פ חוק. למרות שלא נראה לי שזה נאכף ואם בכלל היו מקרים של אכיפה של זה

עריכה אחרונה על ידי FARM
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאותה סיבה אין לי על האטו מדבקות קארספורום. אוהב את הפורום מאוד, גהה בו וכ' אבל לא מעוניין בשום שיוך או ייחד של האוטו, מעדיף שיהיה כמו עוד מילון אחרים מאותו דגם, ללא שום מאפיין מזהה או משייך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, danniel כתב:

ענק!

גם אני הייתי רוצה שזה יהיה מוסתר, כשאני בא עם הילדים לג'מבורי. 🤣

למה מוסתר? לאימהות בג'ימבורי לא מגיע גם "צעצוע"?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Buki כתב:

זו פשוט מקובל בארץ, הרגל שהשתרש מתקופת מכוניות הליסינג הראשונות.

לא מכיר את זה משום מדינה בחו"ל שביקרתי, למעט רכבי שרות בדרך כלל מסחריים שעטופים במדבקה בגודל של כל הרכב בצבעים של החברה.

כיתוב בקטן כמו "אלביט" לא יצא לי לראות בחו"ל על מכוניות פרטיות.

ברוב העולם מאוד לא מקובל שמעסיקים מספקים לעובדים רכב לשימושם האישי. בישראל זה הפך פופולארי בגלל שהיתה בזמנו הטבת מס די משמעותית על כך. ההטבה בוטלה, אבל ההרגל נשאר. שוק הרכב הישראלי כבר לא יחזור להיות שוק נורמלי עם מבחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאו דווקא לשימוש האישי.

קולגות שלי בחו"ל, אנשי שטח בתפקידים טכניים נוסעים ברכבי חברה שהם למטרת עבודה ולא רק לשימוש האישי ואין עלהים לוגו חברה. אגב שאלנו אותם את השאלה הזו. אמרו לא מקובל ולא רוצים את הפירסום השלילי אם הנהג חונה במקום אסור למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Buki כתב:

תעשה ניסוי. תשאל כמה אנשים שלא יודעים איפה אתה עובד וראו את האוטו שלך, אם הם זוכרים מה רשום על המדבקה.

לדעתי אף אחד לא שם לב לדברים האלו. אין הגיון להוריד את המדבקה. אף אחד לא מסתכל על זה, חבל על המאמץ.

אני בצעתי ניסוי כזה כבר לפני למעלה מעשור, כששאלתי נוסעים מזדמנים ברכבי האם הם מזהים את מדבקת הפרסום של המכון?

המדבקות האחרונות היו בגודל של 25X17 ס"מ, כך שהיו בולטות יחסית למדבקות הישנות 15X8.

רבים מהם לא הבחינו בה, כולל זוגתי, ומאז אין במכוננו מדבקות פרסום(נותר רק הפרסום על מסגרת הלוחית).

• אהבתי 1

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אם תחנה במקום אסור או תחסום מישהו - מיד ישימו לב למדבקה ויספרו "נהגים בחברת כך וכך הם..."

כמובן שאני לא מצדיק את ההתנהגות הזו עם או בלי מדבקה, אבל יש גם אפקט שלילי שאני בספק אם מישהו אי פעם בדק האם הוא לא עולה על האפקט החיובי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם תדווח על נהג וזה יגיע לקצין הרכב שלו, במקרה הטוב הנהג לא יהיה מודע לדיווח,במקרה הגרוע הקצין רכב יגיד לו "דיווחו עליך".

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא נכון. אולי בחברה שאתה עובד בה.
כל תלונה שעובד מקבל אצלי אני מעביר לידיעת העובד ורוצה לקבל ממנו התייחסות על האירוע.
אם יש טלפון של המדווח אני מתקשר בכדי לקבל יותר מידע על האירוע ורק אז אני פונה לעובד לקבל ממנו התייחסות לאירוע.
כל הדיווחים מתוייקים בתיק נהג ואם הוא מגיע ל 3 תלונות בשנה אני מיידע את המנהל שלו.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, asix כתב:

ממש לא נכון. אולי בחברה שאתה עובד בה.
כל תלונה שעובד מקבל אצלי אני מעביר לידיעת העובד ורוצה לקבל ממנו התייחסות על האירוע.
אם יש טלפון של המדווח אני מתקשר בכדי לקבל יותר מידע על האירוע ורק אז אני פונה לעובד לקבל ממנו התייחסות לאירוע.
כל הדיווחים מתוייקים בתיק נהג ואם הוא מגיע ל 3 תלונות בשנה אני מיידע את המנהל שלו.

בדיוק מה שקצין הרכב בחברה בה אני עובד עושה,

אגב,

במידה והדיווח מתקבל על אחד הילדים של העובדים, אותו ילד מורד מההגה לתקופה של שלושה חודשים ועובר מבחן דרך עם קצין הרכב על מנת לאשר שהוא כשיר לנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את כל הדיון למה שמים מדבקה או למה לא שמים.

זה רכב של המעסיק (גם בליסינג מי שחתום מול חברת הליסינג הוא המעסיק). הוא בוחר את הדגמים המוצעים, האבזור המוצע וכל פרט שיבחר כולל מדבקות מהסיבה הפשוטה שזה רכוש שלו. לעובד יש זכות לבקש לשנות ובמידה והבקשה נדחית הוא יכול להחליט לקחת רכב או לא לקחת רכב (בהנחה שזו בחירה ולא צורך של העבודה) או אפילו להתפטר. להחליט אני לוקח ועושה מה שבא לי זו לא אופציה.

אצלי בעסק יש מדבקות לוגו על הרכבים כחלק ממיצוב ופרסום.

• מעניין 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, Night Driver כתב:

לא מבין את כל הדיון למה שמים מדבקה או למה לא שמים.

למה לא לנהל כזה דיון? 

האם מישהו בדק את התועלת הפירסומית מול פגיעה בפרטיות העובד?

לא רוצה מסיבות שלי שכולם יידעו באיזה חברה אני עובד. 

אין לי שום בעיה ללכת עם בגדי עבודה עם לוגו חברה בשטח המפעל בשעות העבודה אבל בערב אני מוריד את זה ושם בגדים רגילים. במקרה של רכב, אני לא יכול להוריד את זה, זה כאילו אני מסתובב עם בגדי העבודה כל הזמן. 

וכמו שכתבתי והבאתי דוגמאות, הדבר לא מקובל בחו"ל. 

אגב אני חושב שאם כבר יש מדבקת לוגו, אסור לעובד להוריד אותה.

אבל לנסות להבין האם יש תועלת במדבקות האלו והאם הם גם פוגעות בעובד, מה הבעיה בזה?

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשורה התחתונה, כאשר נכנסים למקום עבודה שבו מלבד השכר ומה שסוכם כתנאים נוספים ( אוכל, רכב, קרן השתלמות , מתנות לחג וכו') יש תרבות ארגונית והחלטות של ההנהלה.

עובד שנכנס לארגון מסכים לתרבות הזאת ולהחלטות של ההנהלה וזה לא ממש צריך להיות רשום ( למרות שאני בטוח שזה רשום).

עובד שלא מסכים עם התרבות הארגונית ועל ההחלטות יכול לערער אך אם הערעור נדחה צריך לפעול לפי הנהלים.
לא מתאים לו, רשאי להתפטר. אף אחד לא מחזיק עובד בכח.

במקרה שלנו, פות"ש לא סיפק כלום מעבר להודעה הראשונה ואנו לא יודעים שום פרט מעבר. מעניין אם יכנס לעדכן או לתת עוד קצת פרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, asix כתב:

ואז המנהל עושה לו נו נו נו?

לפני 20 דקות, Night Driver כתב:

אצלי בעסק יש מדבקות לוגו על הרכבים כחלק ממיצוב ופרסום.

נראה לך שעובר האורח הממוצע מעוניין לדעת מי יצרן המגופים וההידרנטים המוביל באשקלון? או אפילו בארץ או במזה"ת? בוא נפתח סקר פה בפורום ונראה כמה אנשים בכלל יודעים מה פירוש המילה 'מגוף' ו'הידרנט' ויבינו מה אתם מייצרים... נדמה לי (על סמך מה שכתבת בעבר) שקהל היעד שלכם זה רשויות מקומיות והשוק המוסדי, לא הצרכן הפרטי. אז מה בדיוק אתה מפרסם ואת מי אתה ממצב? כנ"ל לגבי חברה של מדפסות תעשייתיות, מרכזיות תקשורת או ציוד למפעלים. מה הרלוונטיות שלהן לקהל הרחב?

ומילא עסק משפחתי כמו שלכם, אבל אינטל? אלביט? אפלייד מטריאלס? המדבקות האלה זה סתם מאריכי פין, לעובדים או למעסיקים. אפס תועלת מעשית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...