Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה באיפיון מנוע חשמלי קטן לפעולת סיבוב

itaysamurai
שימו לב! השרשור הזה בן 1481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום

היי מבודדים,

יש לי פעולה ידנית בפס יצור שאני רוצה להפוך לחשמלית, להקל על העובדים.

על מכונה תלוי גליל שסלול כמות גדולה של חוט נחושת שזור וכשהגליל "טרי" הוא שוקל 20 קילו,

זה מכביד על העובד שצריך לגלגל אותו ידנית ולעשות תוך כדי פעולת הרכבה כלשהי.

הגלילה הזו איטית (דמיינו שהיום מייצרים תנועה עם היד, כמו גליל נייר טואלט/מגבת נייר) וצריכה להיות כ-2 מטר כל פעם.

כלומר, הכי טוב אם הפעולה היתה קבועה, נשלטת ע"י שתי דוושות (אחת לכל עובד) ומתחברת ל-220v. אפשר תלת פאזי אם צריך.

בחיפוש זריז מצאתי את זה, האם זה בכלל בכיוון?

תודה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע דומה למנגנון של מסוע של קופאיות בסופר. לא מכיר מוצר מדף כזה.
בכללי תצטרך ממיר מתח מ-220 ל-12/24 וולט, לבחור מנוע עם מומנט וסל"ד מתאימים וכן לבנות מיתקון שיתאים להתקנה של המנוע והגליל.

הייתי בודק עם אוטומציה ירוחם או קונלוג, מאמין שייצא לך הכי זול ומהיר.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

תודה.

נשמע דומה לפעולה של מסוע, יכול להיות גם כמו מכונת תפירה אלא ששם לדעתי יש קלאץ' וזה בטח מייקר,

אבל אפיון הסל"ד והמומנט הוא מה שחסר לי. לכן נתתי את המשקל והמהירות.

התקנה ליד מתקן הגלילה זה לא בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המומנט - מלבד משקל הגליל, צריך להבין את החיכוך כתוצאה ממשקל והאינרציה של הגליל כדי לחשב מומנט. מספיק גם לדעת בערך.

דין גליל שמסתובב על ציר ממוסב שונה מציר שמונח במרווח על מוט ברזל (סטייל מתקן שקיות במחלקת ירקות), ומכאן הבדלים גדולים במומנט.

מנועים בדרכ מאופיינים במומנט נמוך וסל"ד גבוה, שזה בדיוק הפוך ממה שאתה צריך. כדי להפוך זאת, צריך לשנות יחס העברה. הכי נח במקרה שלך יהיה בעזרת רצועה שתחבר בין המנוע (גלגלת קטנה) לגליל (גלגלת גדולה).

וגם אז, תצטרך להתקין את המנוע בעזרת קופלונג (שישכך רעידות) ותושבת.

מציע להתייעץ עם החבר'ה רשמתי למעלה, גם אם תמצא שזה יקר עבורך הם עדיין יתנו לך כיוון.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

כיום התוף יושב על צינור מתכת קבוע ומסתובב עליו, יש חיכוך אבל נמוך. אפשר למסב לדעתי את החיבור הזה אבל צריך דרך

שלא תעכב את תהליך העבודה.

לשנות יחס העברה זה רעיון, גם לא מסובך לביצוע.

אתייעץ עם החברים הנ"ל, מספקים לי גם ככה מדי פעם סחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

התעוררתי בלילה עם רעיון: מנוע של תריס חשמלי.

גם עובד בערך כמו שאני צריך, גם קל להשגה.

מה אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...