Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה החדשה - האם היא שווה את הסיכון?

KickAssDeveloper
שימו לב! השרשור הזה בן 1588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד מישהו שיכול אולי לאמת את זה שהתקלות ירדו או הדרך נהיגה ה"נכונה" עוזרת?

אני יכול להעיד לך על האיביזה שלי שעוד מעט עוברת 100K.

אומנם הקלאצים לא הלכו, אבל כן הייתה בעיה בגיר, בעיה במזלגות הגיר לייתר דיוק. תיקון שהצריך שיפוץ גיר שבדרך כלל עולה 7000-8000 שקל, אבל במקרה שלי עלה 1700 שח בגלל שהיצרן לקח עליו חלק גדול מהעלות.

אינני יודע בדיוק מתי צפויות להגיע הקליאו וה208 החדשות ארצה, אבל אם אתה לא לחוץ על הקנייה - אולי שווה לחכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בא אסכם לך את השרשור:

הגיר רגיש כמו ביום היוולדו . ניסו כל מיני פתרונות סבתא.אבל ככה הוא תוכנן. עם השנים היבואן קיבל פה כמה תביעות ייצוגיות והיום הוא נושך שפתיים ומחליף בחינם או במחיר עלות. לדעתי לכן שומעים פחות על "הבעיה".

הוא זול משמעותית לייצור מזה שמותקן ב GTI .זה בהחלט מאפשר לסיאט הזו להתחרות בגזרת המחיר. עדיין, במחיר שלה : לא תמצא תמורה טובה ממנה. היא במחיר מאד תחרותי , המנוע סוחב יפה, הגיר מהיר וחסכוני וגם האבזור לא רע בכלל.

תחליט אם זה מתאים לך אחרי שראית את היתרונות והחסרונות.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעיד על לאון 2017 שהלך מכטרוניקס.

אבל כמו שאנשים אוהבים להגיד כל פעם שמתעדכן גיר בואג: 'זהו חלאס.. נשבעיםםםם אין יות תקלות בגיר מ ע כ שיו!!'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי יש להם גם גיר יבש שהוא פחות עדין, למשל ב GTI. למה לא שמים אותו בכל הרכבים ויוצאים אחת ולתמיד מהברוך הזה של ה DSG הרטוב?

למיטב ידעתי המצב הוא בדיוק הפוך, והיבש הוא הבעייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הפוך... למה לא נוטשים את הבעייתי אם יש להם גם גיר עמיד יותר?

עלות? שווה את השם הטוב?

שמעתי שבסין, המדינה בה נמכרות הכי הרבה VAGיות, לא שמים את הגיר הבעיתי באף רכב של הקונצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להעיד לך על האיביזה שלי שעוד מעט עוברת 100K.

אומנם הקלאצים לא הלכו, אבל כן הייתה בעיה בגיר, בעיה במזלגות הגיר לייתר דיוק. תיקון שהצריך שיפוץ גיר שבדרך כלל עולה 7000-8000 שקל, אבל במקרה שלי עלה 1700 שח בגלל שהיצרן לקח עליו חלק גדול מהעלות.

אינני יודע בדיוק מתי צפויות להגיע הקליאו וה208 החדשות ארצה, אבל אם אתה לא לחוץ על הקנייה - אולי שווה לחכות.

אחרי כמה ק"מ הייתה הבעיה בגיר? אני פשוט סקרן לדעת כמה רחוק אני מלהגיע לבעיות כאלו.

100אלף והקלאצים לא הלכו? השתמשת באחת מהשיטות למנוע wear and tear מיותרים?

עריכה אחרונה על ידי KickAssDeveloper
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעיד על לאון 2017 שהלך מכטרוניקס.

אבל כמו שאנשים אוהבים להגיד כל פעם שמתעדכן גיר בואג: 'זהו חלאס.. נשבעיםםםם אין יות תקלות בגיר מ ע כ שיו!!'

אחרי כמה ק"מ הלך המכטרוניק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כמה ק"מ הלך המכטרוניק?
35 אלף
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בא אסכם לך את השרשור:

הגיר רגיש כמו ביום היוולדו . ניסו כל מיני פתרונות סבתא.אבל ככה הוא תוכנן. עם השנים היבואן קיבל פה כמה תביעות ייצוגיות והיום הוא נושך שפתיים ומחליף בחינם או במחיר עלות. לדעתי לכן שומעים פחות על "הבעיה".

הוא זול משמעותית לייצור מזה שמותקן ב GTI .זה בהחלט מאפשר לסיאט הזו להתחרות בגזרת המחיר. עדיין, במחיר שלה : לא תמצא תמורה טובה ממנה. היא במחיר מאד תחרותי , המנוע סוחב יפה, הגיר מהיר וחסכוני וגם האבזור לא רע בכלל.

תחליט אם זה מתאים לך אחרי שראית את היתרונות והחסרונות.

אתה באמת חושב שאנשים לא יתלוננו כי תיקנו להם בחינם/מחיר מוזל? אני בטוח שלפחות חלקם בדקו את העניין לפני הרכישה והלכו על זה, הם בטוח היו מעדכנים כדי למנוע מאחרים.

יש אנשים שמחליפים קלאצ'ים אחרי 30K ויש אחרי 80K או 100K, חייבת להיות סיבה שיש הבדל? מה בעצם משפיע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

35 אלף
למה להיות מזוכיסטים?

יש מספיק סופר מיני בלי הרובוט המעפן.

אז יעשו עוד שתי שניות מאפס למאה , למי אכפת ?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להיות מזוכיסטים?

יש מספיק סופר מיני בלי הרובוט המעפן.

אז יעשו עוד שתי שניות מאפס למאה , למי אכפת ?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

במקרה שלי לפחות, זה לא מה שמשנה לי. בדקתי כמות לא רעה של סופר מיני חדשות ומשום מה לא ככ התלהבתי מהם, מבחינת מקום וגם לא מבחינת אבזור. ובאותה מידה, ביונדאי i20 ובקיה ריו גם שמו אותו סוג של גיר (DCT) ומנוע 1.0. לאט לאט, כולם עוברים לסוג גיר הזה והמנוע, לא יכול להיות שהכל עדיין "מפוצץ" תקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מלא שרשורים בנושא וכמה אפילו עם פירוט שנים וק"מ . תריץ חיפוש. זה לא ממש משנה. אין טעם לפתוח אחד חדש.

לא כל הקונים מודעים ולא כל הקונים שיודעים מחפשים אמינות מושלמת.

ובכללי מיעוט מהקונים בכלל קוראים פה בפורום.

יש המון גווני אפור בשיקולים.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מלא שרשורים בנושא וכמה אפילו עם פירוט שנים וק"מ . תריץ חיפוש. זה לא ממש משנה. אין טעם לפתוח אחד חדש.

לא כל הקונים מודעים ולא כל הקונים שיודעים מחפשים אמינות מושלמת.

יש המון גווני אפור בשיקולים.

תאמת שחיפשתי, אבל לא מצאתי בכלל כמעט תלונות בנוגע לאיביזה 2017 ומעלה והיה לי מעניין אם יש לזה חשיבות, אם היו לי כל התשובות לא הייתי חושב על לפתוח אחד חדש. בנוסף, הרבה המליצו על נהיגה "נכונה" אבל לא מצאתי אף פוסט שאנשים עשו את זה וראו שיש בכלל אפקט כלשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...