Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - פיג'ו 508

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדמיין כבר את קריאות הפראייר לעבר מי שיוצא 200 אלף ויותר על פיג'ו.

והישראלי לא אוהב שקוראים לו פראייר

הישראלי בכל מה שקשור לרכב זה לא משהו שאני מיחס לו חשיבות , מי שקונה 508 הוא בעל רצונות ספיציפים ביותר, בדיוק כמו שבעבר קנו את ה C6 ואו 605, היו מעטים משוגעים לענין שהיחוד והרצון להיות שונה הוא חלק עיקרי בבחירה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מדהימה חיצונית, ושונה פנימית.

בגלל המחיר והעבר הספציפי של הדגם לא נראה הרבה כמוה, אבל אם מצליחים למכור קיה סטינגר, גם 508 אפשרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הישראלי בכל מה שקשור לרכב זה לא משהו שאני מיחס לו חשיבות , מי שקונה 508 הוא בעל רצונות ספיציפים ביותר, בדיוק כמו שבעבר קנו את ה C6 ואו 605, היו מעטים משוגעים לענין שהיחוד והרצון להיות שונה הוא חלק עיקרי בבחירה.

לצורך העניין, אם הייתי מחפש רכב מנהלים והיה בידי את התקציב - אני לא חושב שהייתי חושב פעמיים.

אבל קח ישראלי ממוצע ותגיד לו לבחור בין סופרב ל508, כנראה מעט מאוד יבחרו בפיג'ו.

זה לא משהו שמעיד על איכות הרכב, אבל זה משהו שישפיע על המכירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקנו את ה-508 אותם אנשים שקנו בעבר DS5.

קונים צרפתית במחיר גבוהה ואחרי כמה שנים מוכרים אותה בגרושים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסטינגר יש מנוע אימתני שמעלה חיוך שאין לאחרים.

ל508 אין את זה, סך הכל אותו מנוע כמו ב3008 רק מעט יותר חזק.

עם כל הכבוד הסטינגר עם המנוע החזק (לא בטוח שהייתי קורא לו אימתני) עולה 140 אלף ש״ח יותר מה508 GT.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד הסטינגר עם המנוע החזק (לא בטוח שהייתי קורא לו אימתני) עולה 140 אלף ש״ח יותר מה508 GT.

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא השוואתי את הרכבים.

בסך הכל עונה לכותב.

סטינגר 3.3 טורבו זה חתיכת חיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקנו את ה-508 אותם אנשים שקנו בעבר DS5.

קונים צרפתית במחיר גבוהה ואחרי כמה שנים מוכרים אותה בגרושים.

שניהם ? והאמת שאחרי קבלת פנים שכזו, בטרם מישהו מהחוגגים אפילו נסע באוטו הזה, הסיכוי שלו להימכר לעוד מישהו לא נראה מבטיח במיוחד. מזכיר עוד קבלות פנים דומות ש"הבטיחו" ליבואן כשלון מהדהד ולמרבה הצער גם קיימו, ראה ג'וליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכמו ה DS7 היבואן מכוון ללא יותר מ 200 יחידות בשנה , סביר להניח שזו גם ההקצאה אשר קיבל מהיצרן.

בסדר גודל של 200- 250 יחידות בשנה לא חושב שתהיה ליבואן בעיה למכור את הרכבים גם אם בהנחה כאשר ברור שהרכב מכוון להיות מקדם תדמית ליצרן ויבואן אשר משדרג את תדמיתו בהצלחה רבה עם ה 3008 אשר מגלה נוכחות מרשימה עד כה בכבישי הארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שהוא יקבל הקצאה כל כך מוגבלת על רכב מקטגורייה גוססת?

כיוון שהוא מרוויח הרבה יותר על כל רכב שנמכר באירופה, לכן יש גם הקצאות ל 3008 \ 5008 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכמו ה DS7 היבואן מכוון ללא יותר מ 200 יחידות בשנה , סביר להניח שזו גם ההקצאה אשר קיבל מהיצרן.

בסדר גודל של 200- 250 יחידות בשנה לא חושב שתהיה ליבואן בעיה למכור את הרכבים גם אם בהנחה כאשר ברור שהרכב מכוון להיות מקדם תדמית ליצרן ויבואן אשר משדרג את תדמיתו בהצלחה רבה עם ה 3008 אשר מגלה נוכחות מרשימה עד כה בכבישי הארץ.

אם אתה מבטיח ליבואן מכירה של 200 רכבים מדגם ה-508 בשנת 2020, אתה זוכה לנשיקה ממנהל המותג. בכזה מחיר, ובקטגורייה הזו שגם גוססת וגם יש אופציות זולות יותר זה יהיה וואחד הישג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מבטיח ליבואן מכירה של 200 רכבים מדגם ה-508 בשנת 2020, אתה זוכה לנשיקה ממנהל המותג. בכזה מחיר, ובקטגורייה הזו שגם גוססת וגם יש אופציות זולות יותר זה יהיה וואחד הישג.

ראיתי כבר כמה מסתובבות בחיפה, לדעתי 200 יחידות זה לא משימה בלתי אפשרית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...