Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח נסיעות לחו"ל לתקופה ארוכה(חצי שנה), איזה חברת ביטוח הכי מומלצת?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 1770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נדמה לי שעניין ביטוחי הנסיעות עבר הסדרה בתקנות בשנה האחרונה. כמובן שיש פוליסה בסיסית ויש אופציות נוספות.

אני חושב שאתה מתבלבל בין הביטוחים של קופות החולים לביטוחים של כרטיס האשראי, שכנראה באמת שווים מעט מאד, וברגעש אתה מתקשר כדי להפעיל ביטוח כזה מופעל עליך מכבש להרחבתו. אני הפסקתי להפעיל את הביטוחים בכרטיסי האשראי כבר לפני די הרבה שנים. ממילא הכיסוי שלהם מוגבל ובמיוחד מוגבל בזמן. אז זה לא שאני לא נוסע מדי פעם ל-5 ימים, אבל בדרך כלל ליותר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי את הפוליסה של פספורט קארד. הכיסוי למצב רפואי קיים הוא 350,000 דולר. אולי אצלך זה חריג מן המיוחד.

אין כיסוי סטאנדרטי למצב רפואי קיים - זה מותנה בחיתום אישי ובהמצאת מסמכים רפואיים, ולכן הכיסוי והתשלום תלויים באופי המצב הרופאי הקיים.

במקרה שלי זו בעיית לב, ולכן כנראה התשלום הגבוה והכיסוי המופחת. מהתרשמותי (וגם של סוכן הביטוח ושל מתאמת הנסיעות אצלינו בעבודה), פספורט קארד רוצים את הצעירים, היפים, והבריאים ולכן עלויות הביטוח שלהם "לכל השאר" גבוהות יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתרשמות שלי קצת שונה.

מובן שכל חברת ביטוח רוצה את הצעירים הבריאים, אבל נתקלתי במעט מאד אנשים שנדחו על הסף. לא התעמקתי מספיק בפוליסה אבל כנראה שיש להם 2 דרגות של כיסויי מחלה קיימת.

בניסיון האישי שלי אני חייב לתת לפספורט קארד כמה מחמאות:

1. כאשר נזקקתי לחיתום התהליך ארך דקות בודדות.

2. תהליך רכישת הפוליסה באינטרנט נוח מאד. כמובן שאם יש חריגים כמו ביקור במיון צריך להתקשר לשירותהלקוחות לצורך אותו חיתום. ודרך אגב, לפני כשנתיים ביקרתי במיון מספר שבועות לפני נסיעה, כאשר כבר הייתי מבוטח, רשמו את הביקור, שוחחו עם החתם ואישרו את המשך הביטוח, הכל תוך דקות בודדות.

3. לאחד הבנים שלי היתה בעיה רפואית בילדות, שאינה פעילה כבר די הרבה שנים, אבל גררה תשלומי "מצב רואי קיים" . לקראת אחת הנסיעות האחרונות התקשרתי לשירות המכירות הטלפוני, בוצע בירור קצר והובהר כי אין עוד צורך בתשלום הנוסף.

4. מוכנים לבטח חצי שנה לפני הנסיעה. נדמה לי שחברות אחרות מבטחות רק חודש וחצי עד 3 חודשים לפני הנסיעה.

האמת היא שבשנים האחרונת לא בדקתי חברות אחרות, אבל אני משוחח עם לא מעט אנשים על נושא ביטוחי הנסיעות ומתברר כי מרביתם מסתדרים עם חברה זו או אחרת. הכל שאלה של גובה הפרמיה.

דרך אגב - לגבי "בעיות לב" בדרך כלל יש תקופה מסויימת בה אכן יש קושי לקבל ביטוח נסיעות - חלק מהחברות מסרבות לגמרי ואחרות גובות פרמיה גבוהה, אחרי שחולפת תקופה מסויימת מהארוע המחירים הופכים לסטנדרטי של מצב קיים (וצריך להביא בחשבון שהרוב המוחלט של מחלות הלב הן כרוניות ללא החלמה).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...