Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון גיר סקודה Yeti Ambition 1.2 DSG7 שנת 2013

אורןפ
שימו לב! השרשור הזה בן 1763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להורי יש סקודה יטי 2013 (עלייה לכביש 01/2013) אוטומטית עם גיר DSG7.

לפני מספר שבועות הם נתקעו עם הרכב - הרכב לא נכנס להילוך.

שורה תחתונה נזק של 15,600 ש"ח במוסך מורשה. שיפוץ גיר (5000 ש"ח) והחלפת מוח לגיר (כ 6000 ש"ח).

לרכב יש כ-70,000 ק"מ.

לא נשמע לי הגיוני שרכב בן קצת יותר משש שנים ועם כל כך קצת ק"מ יגיע למצב כזה.

האם ידוע למישהו על פיצוי/החזר כספי שאוכל לדרוש מצ'מפיון מוטורס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5,000 ועוד 6,000 ₪= 11,000 ₪ ולא 15,600 ₪.

תבקש מהמוסך שיבקש מצ׳מפיון או שאתה תבקש ישירות מצ׳מפיון השתתפות של רצון טוב בעלות, הגיר בעייתי בייחוד בשנות הייצור הללו וצ׳מפיון מודעים לכך ואולי כבר לא מתחמקים.

מבחינה משפטית הורייך שוייכו לקבוצה של תובעים ייצוגים (בלי לשאול אותם) במסגרת תביעה ייצוגית שהתקבלה נגד צ׳מפיון מוטורוס, כך שכל חבר בקבוצה קיבל פיצוי למיטב זכרוני בסך של 1,300 ₪.

עקב כך הורייך לא יכולים עכשיו להגיש תביעה אישית בכל מקרה (אלא אם כן אולי אם הוריך לא קיבלו את הפיצוי הנ״ל משום מה) אבל כעת לאור חלוף הזמן יש גם בעיה של קייס משפטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לקבל חוות דעת מרון ממוסך רון בתל אביב לפני שאתה מסכים לשלם כזה סכום אסטרונומי אצל המורשים. (אין לי קשר אליו, פרט לזה ששמעתי עליו המון חוות דעות טובות לגבי רכבי VAG).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מי החליט על 1300

השופט בבית משפט.

זה פיצוי שקיבלו כל בעלי המכוניות עם DSG7 משנות הייצור המוקדמות (לא יודע אם 2013 כלול) . גם מי שלא היו לו תקלות קיבל את הפיצוי וגם מי שכן היו לו תקלות. הפיצוי ניתן לאחר חתימה על כתב ויתור (לא יהיו לי טענות כלשהן...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך רון בתל אביב, דבר עם רון. נקודה.

https://rongarage.co.il/

המלצות כאן בפורום למכביר,

יש גם המלצות גוגל:

https://www.google.com/search?q=%D7%9E%D7%95%D7%A1%D7%9A+%D7%A8%D7%95%D7%9F+%D7%AA%D7%9C+%D7%90%D7%91%D7%99%D7%91&rlz=1C1GIWA_enIL639IL639&oq=%D7%9E%D7%95%D7%A1%D7%9A+%D7%A8%D7%95%D7%9F+&aqs=chrome.1.69i57j0l5.5750j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8#lrd=0x151d4b70b213b2ad:0x7e62fb8d882de9c4,1,,,

עריכה אחרונה על ידי דני זומרשטיין
קישורים

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקלה מכעיסה, אני ממליץ לקבל חוות דעת שניה , נראה שהלכו על הפתרון הקל על חשבונכם : החלפה קומפלט של הכל.

מצטרף להמלצה מעליי לגבי רון , אני מניח שהוא לא יוכל לראות את הרכב רק לתמחר מרחוק את אותו הדבר.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...