Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משחקי הכס: הסוף מתקרב (ספויילרים לפרק 6)

ChemGuy85
שימו לב! השרשור הזה בן 1852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 228
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

"While Dany kind of forgot about the iron fleet and Euron's forces they certainly haven't forgotten about her"

כן, זה ההסבר מפי הגאון דיוויד בניוף לאיך קרה שהיא נתקלה בהפתעה בספינות האלה.

היא פשוט שכחה מקיומו של צי הברזל.

אותו צי שחבר לסרסי, השמיד את הספינות שלהם בדרך לדורן, תקף את ה unsullied בקסטרלי רוק, והביא את ה golden company מאסוס.

עפ"י יוצר הסדרה היא פשוט שכחה מקיומו בקטע של " חחחח אופס שכחתי "

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקרוא לפרק הזה טראש זה להחמיא לו. הפרק הזה מלא בכל כך הרבה רגעי WTF שאני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל.

1. respawn לצבא של דאנריז. איבדת רק 50% מהחיילים שלך בקרב מול מלך הלילה?! באמת?! כי לפי מה שראינו בפרק הקודם שלחת את כל הדורטרקיס למות בהסתערות פרשים בהשראת שר הטבעות ובתוך הטירה כולם היו מתים למעט דמויות עם plot armor.

2. יורן איתר את הצי של דאנריז -> חיסל את הדרקון -> חיסל את הצי של דאנריז -> תפס את מיסנדרה -> הביא את מיסנדרה למעלה המלך כל זה בדקות ספורות בסדרה.

3. דאנריז עושה טלפורט למעלה המלך.

4. הפרק בחסות סטארבקס

5. יורן דמות נבל לילדים בני 10

6. ווריז הפך ממעריץ של דאנריז למחסל הפוטנציאלי שלה תוך 5 דקות זמן מסך

7. ברון - הופיע משום מקום, סחט מהם הבטחה ונעלם. WTF?!

8. הרומן של בריאן עם ג'יימי. מזעזע. fan fiction טהור.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים שליוצרי הסדרה פשוט אין כח יותר, והם מתים לגמור עם זה.

הרומן של בריאן וג׳יימי באמת נראה כמו פאן פיקשן סוג ז׳

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על השולחן012367afb8bff4e94dfb3ee7547d5868.jpg

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שמדובר בפאדיחה רצינית מאוד סימפטום נוסף להפקה הסופר חובבנית של העונה האחרונה או שסטארבקס שילמו הרבה מאוד כסף בשביל ה-easter egg. שום דבר לא יפתיע אותי. לא אכפת לי יותר. אני אמשיך לצפות רק בשביל לראות את הסיפור הזה מתרסק סופית.

תחזית: סרסי תמות בפרק הבא. דאנריז תהיה ה-final boss.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקרוא לפרק הזה טראש זה להחמיא לו. הפרק הזה מלא בכל כך הרבה רגעי WTF שאני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל.

1. respawn לצבא של דאנריז. איבדת רק 50% מהחיילים שלך בקרב מול מלך הלילה?! באמת?! כי לפי מה שראינו בפרק הקודם שלחת את כל הדורטרקיס למות בהסתערות פרשים בהשראת שר הטבעות ובתוך הטירה כולם היו מתים למעט דמויות עם plot armor.

2. יורן איתר את הצי של דאנריז -> חיסל את הדרקון -> חיסל את הצי של דאנריז -> תפס את מיסנדרה -> הביא את מיסנדרה למעלה המלך כל זה בדקות ספורות בסדרה.

3. דאנריז עושה טלפורט למעלה המלך.

4. הפרק בחסות סטארבקס

5. יורן דמות נבל לילדים בני 10

6. ווריז הפך ממעריץ של דאנריז למחסל הפוטנציאלי שלה תוך 5 דקות זמן מסך

7. ברון - הופיע משום מקום, סחט מהם הבטחה ונעלם. WTF?!

8. הרומן של בריאן עם ג'יימי. מזעזע. fan fiction טהור.

9. דאנריז מגיע מול החומה עם כוח פיצפון שמולה עשרות באליסטראות על החומה שיכולות ליפגוע בה ובדרקון ללא מאמץ ולסיים את הסיפור- אבל משום מה יש הפסקת אש (סרסי חסה על חייה WTF?)

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי זה היה כל כך רע בכל כך הרבה רמות.

סדרה שהייתה יצירת מופת עם דמויות מדהימות הפכה לטראש הוליוודי. ההדרדרות התחילה בעונה ה-7, אבל בעונה הנוכחית הסדרה ירדה לשפל חדש.

זה הולך להיות ה-debacle הגדול בהיסטוריה של מסך הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויש תפסיקו להתלונן כבר...

כל עונה, בכל פרק חוץ מהלפני אחרון, תמיד באים אנשים ואומרים שזה פרק filler, או שהסדרה מתדרדרת, או ששום דבר לא מקדם את העלילה.

עכשיו מתלוננים שהעלילה מתקדמת מהר מדי. וואלה, אין ברירה, לסגור המון קצוות ב-8-9 שעות, שזה כל מה שיש לעונה הזאת, זה לא פשוט, לכן האילוץ שהכל יהיה הרבה פחות subtle ויותר מהיר. אם בעונות הקודמות היה מוקדש פרק שלם להלוויה של המתים מהפרק הקודם וסעודה עצובה ושיחות "של אחרי", עכשיו זה מרגיש מאולץ כי היה להם רק 15-20 דקות בשביל זה. כנ"ל הטיסה לקינגס לנדינג והחטיפה של מיס סאנדיי.

דווקא לדעתי הפרק האחרון פיצה לגמרי על חוסר ה"גיימאוףת'רונזיות" של הפרק הקודם עם האינטריגות של טיריון וואריס, ותחילת ההתחרפנות של דני שתהפוך אותה בסוף לבת של אבא שלה, שתפקוד בשוט האחרון של הסדרה to burn them all.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתיבה טראש. העלילה טראש. חורים בעלילה בגודל של מנהרות הכרמל. ה-pacing טראש.

תצפה בעונות הראשונות של משחקי הכס ותצפה בעונה ה-7 ו-8 ותגיד לי אחרי זה שאין הדרדרות מוחלטת של הסדרה כמעט בכל היבט אפשרי.

ההחלטה לקצר את הסדרה ל-7 פרקים בעונה הקודמת ו-6 פרקים בעונה הנוכחית פשוט החריבה אותה. אני חושב שאם היו מצלמים 9-10 עונות מלאות של 10 פרקים הסדרה הייתה מתקדמת יותר טוב למרות הכתיבה הבינונית של היוצרים.

אם היו שחקנים שרצו לצאת מהסדרה כי נמאס להם התסריטאים היו צריכים לתת להם אפשרות לצאת בדמות טופס טיולים לעולם הבא.

אם לאדון D.B Weiss ושותפו David Benioff נמאס HBO היו צריכים להראות להם את הדלת החוצה ולהביא במקומם תסריטאים רעננים שיוכלו לסיים את סאגה האדירה הזאת בכבוד הראויה לה.

הסדרה תסתיים ב-Train wreck מוחלט ואחרי שהאבק ישקע יותר ויותר אנשים יבינו את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

9. דאנריז מגיע מול החומה עם כוח פיצפון שמולה עשרות באליסטראות על החומה שיכולות ליפגוע בה ובדרקון ללא מאמץ ולסיים את הסיפור- אבל משום מה יש הפסקת אש (סרסי חסה על חייה WTF?)

מבלי להכנס חלילה לפוליטיקה מקומית, לישראלי המצוי הפסקת אש בדיוק כשאתה נותן בא לתת בראש לא אמור להיות משהוא מפתיע...:roll:

אויש תפסיקו להתלונן כבר...

מתלוננים על דברים קונקרטים לא על ערטילאיים.

התסריט, העלילה והקונטיניואיטי בסידרה זה בדיחה אחת גדולה.

או חובבנות מגוחכת או זילזול מוחלט בצופה מתוך תפיסת עולם ש"מכבש היחצנות יגהץ לנו את כל הבאגים והחורים בעלילה".

אתה כמובן מוזמן לצפות ולהתלהב, זכותך.

אני מנתק מגע מכאלה סדרות אחרי 2-3 פרקים...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עוד לא ראיתי את הפרק האחרון ואת הספרים לא קראתי, אבל אין ספק בכלל שיש ירידה מטורפת באיכות העלילה בעונות האחרונות לעומת ההתחלה. זה התחיל אפל, מרושע, קודר, ציני ובלתי צפוי ועכשיו זה מרגיש כ"כ ברור וצפוי כאילו זה גרסה לילדים. זה עדיין משעשע לצפייה though.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להוסיף כי (כמעט) הכל כבר נאמר פה, אבל כל הציפייה העצומה שהיתה לעונה הזאת מתבררת כלא-מוצדקת בעליל. פרק 3 היה גרוע, הפרק האחרון היה בדיחה (גם שני הפרקים הראשונים לא היו להיט בלשון המעטה, ראוי לציון הנסיון לענות למבקרים של פרק 2 בכך ש"זה יהיה הפרק הכי זכור בסדרה כי אלו יהיו הרגעים האחרונים של המון דמויות שהולכות למות פרק הבא", בטח :lol:), לא רואה איך הם מצליחים לצאת מזה (למרות שבאופן אירוני ופרדוקסלי, "לצאת מזה", תרתי משמע, זה בדיוק מה שהם מצליחים לעשות...). קראתי גם את הספרים, אבל לא חושב שיש קשר או שהדיעה שלי היתה שונה אם לא הייתי קורא.

מדהים איך שהצליחו לחרב ככה סדרת מופת, הרי מה שיזכר ממנה (מה שאני אזכור ממנה לפחות) זה בעיקר את הסוף ה(מאוד) צולע.

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להכנס חלילה לפוליטיקה מקומית, לישראלי המצוי הפסקת אש בדיוק כשאתה נותן בא לתת בראש לא אמור להיות משהוא מפתיע...:roll:

האנלוגיה הנכונה התהיה זו כמו שביבי והרמטכ"ל יעמדו בכניסה לעזה וינהלו משא ומתן עם הנייה טרם תחילת מערכה.

הסצנה מול החומה הייתה חובבנית, נוגדת לחלוטין את רוח הסדרה ופשוט מזעזעת ברמת העליבות שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...