Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו BRZ [שנרכשה אחרי שתוקנה ממצב של 'אובדן להלכה']

jacobj
שימו לב! השרשור הזה בן 1822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לרכוש רכב ספורטיבי שעבר תאונה - זה לאבד הרבה מהפואנטה של רכב ספורטיבי שמכוייל בצורה מאוד מדייקת על מנת לספק ביצועים מאוד ספציפיים. כל שינוי בשלדה יצור אקסצנטריות בכוחות המופעלים על השלדה, ולמעשה ישנה את התנהגות הרכב. לדעתי עליך לבטל את העסקה - אם עוד יש אפשרות כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הגיוני.

שמחליפים רכב ומעבירים ביטוח זה נראה ככה בניירת.

רציתי לראות אם זה קיים ברכבים שהיו לי ושיש לי היום, באף אחד לא מופיע החלפת לוחית רישוי גם כשמדובר בביטוח שהוקפא ואז המשיך ברכב אחר, מעט מוזר העניין.

נבדק על בסיס 3 טפסים שהוצאו על ידי (פיאט 500, בראבו והייטי).

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין היגיון להחלפת לוחית רישוי. זה מאבד ממשמעות הקומבינה.

הרי שתכנס למוסך יקישו במחשב את המספר הנוכחי ויראו שאין עליו נתונים. זה הטעות הבסיסית הראשונה שמי שמתקן.

אני בדקתי על ה-307 שלי - מופיע שינוי מספר רישוי. אני מספיק מקושר ובדקתי בחברה (פיג'ו ישראל) והרכב שלי עם המספר שממנו יצא מהבונדד.

השינוי מתייחס לפוליסה - שינוי מספר הרישוי הרשום בה.

אלעד

עריכה אחרונה על ידי מלטבשי

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארבעה עמודים ואני עדיין לא מצליח להבין - מה היה ה"תיקון" שהרכב עבר? מה אני מפספס?

חב' הביטוח שילמה 123 אלף שקלים למבוטח ממה שאני מצליח להבין - בסדר זה תגמולים על אובדן להלכה אבל מה באמת קרה לרכב?

היתה לי אוונסיס דור שני (שנת 2006) במשך חמש שנים

רכשתי אותה ממגרש קטן ולא מוכר

היא עברה השתלת מנוע שתועד ע"י מספר סידורי של משרד התחבורה והחלפת המנוע בוצעה במוסך מורשה טויוטה שבמקרה אני ואבא שלי טיפלנו שם בכל הטויוטות שהיו אצלנו - במוסך וגם במכון הבדיקה אישרו לנו שהמנוע שהוחלף היה חדש מהניילונים.

מעבר לכך היא עברה תאונה לאורך כל צד ימין - הבדלי פחחות וצבע - בחיים לא הייתי מבדיל אם לא הייתי בודק את הרכב.

קניתי את הרכב ב15K שקלים מתחת למחירון דאז - הרכב היה מדוגם למעט צמיגים שהוחלפו ומאז חמש שנים מאושרות של רכב משפחתי שעשה את מלאכתו נהדר.

היום לא הייתי עושה רכישה כזו - המשפחה התרחבה בשני ילדים שממלאים את המושב האחורי. רק מחמת הספק שבמקרה של תאונה השלדה תקרוס כי היא עלולה להיות לא במצבה המקורי - רק מעצם המחשבה הזו הייתי נמנע.

אבל לגבי כל השאר - הדבר הראשון עם הBRZ שהייתי עושה זה לקחת אותה למוסך מרכזי סובארו - בלי משחקים, בלי לשאול כמה זה עלול לעלות לי ומבקש מהם לבדוק את כלל מערכות הרכב.

הדבר השני - מנסה לברר מה באמת קרה לרכב.

הדבר השלישי - קניתי? אז כבר אהנה ממנו. (ומזל שזה רכב שבד"כ נוהג בו נהג יחיד - מקווה שזה לא רכב שמסיע ילדים).

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק מה היה התיקון דבר ראשון.

דבר שני - קח את הרכב לבדיקת מערכות מלאה (כולל סריקת תקלות במחשב) ב"מרכז שירות לי" כפר סבא. מוסך מורשה סובארו שנחשב בין הטובים ולבעלים (או אחד מהעובדים) יש BRZ וגם STI (לבעלים).

אני מטפל שם ב BRZ שלי, במסגרת האחריות.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי דוח שמאי, אין ודאות שהתאונה היא אכן "תאונה". יכול להיות שהרכב טבע או או היה מעורב בשריפה ולכן לא מוצאים בבדיקות אינדיקציה לתאונה רצינית והעניין עם הכנף סתם מוסיף לבלבול.

בנוסף, אני לא יודע מה הפרקטיקה, אבל האם חברת הביטוח חייבת לערוך דוח שמאי מקיף גם במקרה שבו שהיא משלמת לבעל הרכב את מלוא ערכו?

האם אין אפשרות, במקרה בו ברור שהנזק עולה על הנדרש, לשלם לבעלים את עלות הרכב ולא לטרוח עם דוח שמאי מפורט, גם מאחר ודוח כזה עולה כסף וגם מאחר והוא עלול להביא להשבתתו הסופית של האוטו (קרי אובדן גמור, "טוטאל לוס") ולכן כי לא ניתן יהיה למכור אותו במחיר ממשי לסוחר שיחזיר אותו לכביש?

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע להחלפת מספר הרישוי, רכב שהורד מהכביש וחזר כחוק, משונה לו סיומת מספר הרישוי לרכב שעבר שיקום.

ייתכן ובזה העניין?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדו"ח שמופק הוא לפי מספר רישוי. בודקים רק אילו פוליסות היו מוצמדות למספר רישוי הזה.

כמו כן, גם ברכב שלי זה מופיע ושלי לא ירד מהכביש וחזר

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה יודע מי הבעלים הראשון של הרכב? שווה לנסות ולגלות את שם הבעלים, ליצור איתו קשר ולשמוע ממנו מה קרה בתאונה. עוד משהו שהייתי בודק זה מול חברת הביטוח שלך, בודק מה הסכום שתקבל במקרה של אובדן גמור (וזה כדי לראות שאין הפתעות).

מהניסיון שלי, מה שמופיע בתור שינוי מספר רכב בדו"ח בעצם אומר שנניח היה לי רכב X שהיה לי עליו פוליסת ביטוח. מכרתי את רכב X והעברתי את הפוליסה על רכב חדש Y שרכשתי. בגלל שהפוליסה עוברת מרכב אחד לרכב אחר מופיעה השורה הזאת. זה בכל מקרה התשובה שקיבלתי כשביררתי על הרכב שלי (שלא עבר תאונות משמעותיות) אבל כן מופיעה שם השורה הזאת גם.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין נוסף, בזמנו התרוצצו בקבוצות הוואטסאם הרלוונטיות כמה BRZ אחרי תאונות ביום מסלול/ טיול נהיגה.

אם מתאים לך, ציין מה מספר הרישוי שלך, לאור מיעוט ה BRZ בארץ ולאור מיעוט אלה שעברו תאונה משמעותית, יש סיכוי שתקבל פה צילום טרי טרי מיד אחרי שהרכב אכל פ33ה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר brz לבנה שעברה תאונה רצינית והוצעה למכירה .

צבע לבן

אם זה הרכב אז ראיתי תמונות שלה אחרי התאונה.

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר brz לבנה שעברה תאונה רצינית והוצעה למכירה .

צבע לבן

אם זה הרכב אז ראיתי תמונות שלה אחרי התאונה.

מכיר לפחות שתיים כחולות כאלה ונדמה לי שגם אחת שחורה (?)

אחת מהכחולות הייתה עם כל מיני תוספות חיצוניות וכבר שניה אחרי התאונה, מישהוא דאג להוריד ממנה לוחיות רישוי.

מעניין למה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה פעם קבוצה בפייס שהיו מעלים בה תמונות של רכבים אחרי תאונות בדיוק מהסיבה הזאת. משום מה אני לא מצליח לאתר את הקבוצה.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה חברים, אבל חלקנו כותבים פה מידע לא נכון לגבי שינוי מספר רישוי כפי שמופיע מהדוח של מרכז הסליקה. הדוח של הסליקה הזה פשוט לא מובן וחבל שהם לא נותנים הסברים נוספים באתר שם.

שינוי מספר רישוי הכוונה שלמישהו יש פוליסה על רכב A והוא משנה את הפוליסה שתחול על רכב B. לכן מספר הרישוי בפוליסה שלו (של המבוטח החדש) משתנה. נניח אם מכרתי רכב וקניתי. זה קורה הרבה.

אני מציע לבעל הרכב להוציא פירוט בעלויות ממשרד הרישוי או מכל עמדה אוטומטית שלו בסופר פארם. יכול לשפוך אור נוסף ובנוסף לתת את השם של הבעלים הקודמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...