Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלות מוזרות בפגו 3008

ornakash123
שימו לב! השרשור הזה בן 1696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לנתק איתוראן זה סיפור . גם אז יכולים לעשות נזק. בכלל מותקן שם איתוראן ? דיאגנוזה נושא בעייתי . לדעתי הבעייה תחזור כי הם לא מצאו אותה.

הבעיה היא לא התקלות (אלה קורות אצל כולם). הבעיה היא איך מטפלים בלקוח בנתיים לשביאות רצונו המלאה.

דרך אגב , אין דבר כזה שנדלקת נורית אזהרה בלי רישום במחשב. אצלי אפילו נורית מפלס דלק נרשמת במחשב. גם אם מילאתי.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בעיה בכלל לנתק האיתוראן.מי שחיבר אותו יכול בקלות לנתק אותו.

מכיוון שלא נמצאה תקלה בסורק תקלות והדגם הזה באמת אמין סביר מאד שהמקור של התקלה היא באיתוראן,אני הייתי דורש שקודם כל ינתקו את האיתוראן {ע"פ תיאום עם חברת הביטוח} ,ואז אפשר יהיה לעשות אלימנציה לגבי מקור התקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אז שוב הבעיה חזרה על עצמה בלילה הפעם הגיע נציג של לובלינסקי לבדוק בביתי לאחר בדיקה הוחלט לנסוע עם הרכב למרכז השירות בשורק כאשר הוא נוסע אחריי . הגעתי ללא כל תקלה אבל רציתי לעדכן את כל המתכוננים לרכוש רכב מהסוג הנל קחו בחשבון שקיימות יחסית המון בעיות בדגם ומי שרוצה יכול לקפוץ לשורק ולראות בעצמו מלוח שעונים לא עובד בנסיעה עד מצערת משתוללת לאחר הנעה וברקסים אחוריים שהמון מתלוננים עליהם ומוחלפים ללא וויכוח מצד החברה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סקרים שונים לגבי כמות תקלות של רכבים בשלוש השנים הראשונות לחייהם וזה לא נדיר שיש תקלות לרכבים של יצרנים שונים בתקופה הזאת.

כך לצורך העניין במאזדה cx5 שנת 2012 חדשה שרכשתי, מייד לאחר הרכישה היו צריכים להחליף לי מנגנון גובה של מושב הנהג לאחר שהמושב לא היה מחזיק והיה יורד למצב הנמוך ביותר, היו רעשים מכיסויי הקורות הקדמיות שהצריכו הכנסת חומרי בידוד לשם כדי להשתיק אותם (ע"י המוסך במסגרת האחריות), מכסה המנוע היה רועד בנסיעה ביניעירונית וכיול הגיר היה פח אשפה (מאזדה שיפרו את כיול הגיר בדגמים מאוחרים יותר, לא יודע בפועל מה היו התוצאות). היו מקרים שמשולשים היו נהרסים בתקופת האחריות וגם הגאים היו מתקלפים (מאזדה החליפו במסגרת האחריות הן את המשולשים והן את ההגאים למי שפנה למוסך בתקופת האחריות).

זה שינה את הדעה שלי ממאזדה מן הקצה אל הקצה, אם אני מסתמך על ה- cx5 הנ"ל, היא רחוקה מאד מתדמית האמינות והאיכות של מאזדה.

אז צריך לקחת את הדברים בפרופורציה :-)

יש רכבים אמינים יותר ופחות וזה לא בהכרח עניין של מוצא הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

green, אני די מבין את פות"ש, כי הייתי שם, אמנם עם תקלות פחות משביתות, אך בלתי נסבלות.

ועם כל הכבוד לפיג'ו, לא הייתי משווה אותה מול מאזדה (ברמת האמינות והאיכות כמובן), באמת שאין לה מה לחפש, וזה מניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Green תקלות קורות זה ידוע אני מקבל את זה ומבין שאף אחד לא חף אבל רכב שבקושי חודש שומש עם כל כך הרבה תקלות ואחת שמשביתה אותוה השימוש בו זו בעיה שאני איני מוכן לעבור עלייה היו לי לא מעט כלי רכב רובם חדשים ולעולם לא קרה להם דבר כזה אפילו בגולף שמסרתי לחברת הליסינג לפני יומיים לא היו תקלות כאלה .

הרכב כרגע במוסך המרכזי שוב דיברו איתי שכלום לא מופיע במחשב ולא יודעים מה לעשות בטענה שלעולם לא הגיע אליהם רכב במצב כזה . לפחות השתדרגתי בנתיים ליונדאי אי 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע ,יונדאי i10 רכב מצויין . אמין מאד. אני שמעתי על מקרים שקיבלו רכב חלופי את הפיג'ו 301 .

חבל שלא למדו מחברות ליסינג לתת רכב חלופי ברמה זהה או גבוהה. תאר לך מישהו עם פיג'ו 5008 כי יש לו שלושה בוסטרים . מה יעשה איתם ב i10 ?

הייתי מנסה להעביר את הרכב לאחד המכונאים (שיסע איתו כמו רכב צמוד, עם הלפטופ) גם לבית עד שימצאו את החלק הבעייתי. דורש ביטוח קצת אחר.

אחרת זה יגרר פה כמו הסיפור עם ה 208 המגרגרת. חצי שנה של טרטורים.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מאכזב לרכוש רכב יקר יחסית ולאחר כ 1500 ק"מ לחוות בעיות מהסוג הנ"ל. באם לאחר מספר נסיונות החברה לא מצליחה לפתור את הבעיות, נדרשת חשיבה מחוץ לקופסא איך לפתור את הבעיה ואיך לפצות את הלקוח.

לדעתי צריך לערב את מנכ"ל לובינסקי בעניין.

וכמו כן, לקבל רכב חלופי ברמה של I10, זה ממש לא לעניין..... פשוט לא מכבד את הלקוח שקנה רכב יקר ומוצא את עצמו בעל כורחו מתנייע הרכב קטן ופחות מפנק (עם כל הכבוד וההערכה ל I10).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע ,יונדאי i10 רכב מצויין . אמין מאד. אני שמעתי על מקרים שקיבלו רכב חלופי את הפיג'ו 301 .

חבל שלא למדו מחברות ליסינג לתת רכב חלופי ברמה זהה או גבוהה. תאר לך מישהו עם פיג'ו 5008 כי יש לו שלושה בוסטרים . מה יעשה איתם ב i10 ?

הייתי מנסה להעביר את הרכב לאחד המכונאים (שיסע איתו כמו רכב צמוד, עם הלפטופ) גם לבית עד שימצאו את החלק הבעייתי. דורש ביטוח קצת אחר.

אחרת זה יגרר פה כמו הסיפור עם ה 208 המגרגרת. חצי שנה של טרטורים.

רכב חליפי ברמה של יונדאי i10 זה ביזיון.

חברה שמכבדת את עצמה מחזיקה בביטוח סחר לעובדים הרלוונטיים במוסך, ולא מבקשת מהלקוח לבטח את הרכב בשביל שיסעו בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעציב לקרוא את זה, אני יכול רק לדמיין כמה כועס הייתי אם הייתי במקומך.

לפני גם קראתי את השרשור של ה c3.

היבואן דיי פעיל בפורום, חבל שלא הגיבו כאן, אולי לא ראו, אולי באמת אין להם משהו מועיל לומר.

מצב הזוי.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שראיתי לא בדקו את המצבר הם מחברים את המחשב ועושים סריקה .

המחשב פולט להם כל דבר מפתיחת דלת התנעה סיבוב מתג וכו אבל כמו שציינתי וראיתי במו עיניי התקלות על התחממות המנוע התקלות בגיר וכל מה שהופיע לי וצולם לא מופיע להם ולא נרשם כתקלה .

לפי מה שאני ראיתי וחוויתי הרכב לא סתם מציג תקלה כי בפעמיים שהתקלה קרתה לא היו מים במיכל העודפים לאחר מנוחה של לילה , צריך לנסוע עם הרכב כמה דק כדי שהמנוע יתחמם לסובב קצת את הפקק(כך המכונאי עשה) ואז יחזרו כל המים הם נאגרים איפה שהוא ועולים חזרה כאשר משחררים לחץ .

היום כאמור נסעתי עם הרכב מאשדוד לשורק ללא כל בעיות הרכב הגיב יפה ונסע כמו שרכב אמור לנסוע ללא שום תקלה וגם אתמול כאשר נסעו איתו נציגים של המוסך לא קרה הדבר . כרגע אני מחכה לראות מה יקרה אבל לפי דבריו של מנהל המוסך שעימו שוחחתי אין להם שמץ או קצה חוט למה שקורה לרכב .

בנוסף חשוב לי לציין שההתנהלות של המוסך המורשה באשדוד הייתה לדעתי האישית טובה וברמה אחת מעל מה שיצא לי לפגוש במוסכי יבואן הם שלחו נציג אליי הביתה על הבוקר לאחר הגעתי למוסך רצו לתת לי רכב חלופי וכאשר סירבתי ואמרתי על כוונתי לנסוע לשורק למוסך המרכזי שלחו נציג שייסע אחריי כדאי שאם יקרה משהו שיתפסו על חם .

אני חושב שמגיע לי פיצויי רציני אך אדאג לעניין רק לאחר קבלת האבחון ותיקון הבעיה תודה לכולם על הבנת התסכול שאני מצוי בו . העדכן שיהיו שינויים .

סופש נעים ורק בשורות טובות

עריכה אחרונה על ידי ornakash123
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...