Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה החוק אומר לגבי חניה בתוך עיר ללא שילוט

שימו לב! השרשור הזה בן 1025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 7 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לא ייתכן, כיוון שחנייה על המדרכה מותרת עפ"י תמרור 627, ותמרור 439 במפורש תקף רק כשהתוכן שלו אינו ניתן להעברה באמצעות תמרור אחר.

image.png.58f2c3ce743b2f47ef0a825c941dd470.png

image.png.a64878c58a7a47890c7bec0f94d13e21.png

כיוון ש-627 מאפשר חנייה על המדרכה, לא ייתכן שיהיה 439 שכתוב בו מותרת החניה על המדרכה.

משכך על פי הוראת תמרור 439 אינו יכול להתייחס ל"אבני שפה או על המדרכה".

ולכן נותרנו עם הפירוש השני הפוטנציאלי, לפי 439 ייקבע את התשלום.

אגב ישנן עיריות, כרגע עולה לי לראש חולון, בה מקומות לחניה צבועים בכחול לבן, לכאורה יש 817, אבל אם תבדוק בפנגו או סלופארק אין עיר כזו.

לקח לי איזה 10 דקות כשחניתי ברחוב אריה שנקר בחולון (אפשר לראות אפילו בתמונות מ-2015 שאריות של צבע כחול על המדרכה), להבין שזה סימון שאפשר לחנות, ולא צריך לשלם - הייתי צריך ללכת לתחילת הרחוב ולראות שאין שום תמרור, בטח לא 439.

גם לא, למשל בחניה ליד מרכז התיירות ומלון קלאב הוטל (כחול לבן) החנייה בתשלום רק עד השעה 21:00 (אין אזורים שונים ככה שזה נכון לכל העיר אילת), את חייבת לי חצי שקל על ההפעלה של הפנגו לבדוק את זה 🤣

ניתוח נחמד. שכחת פירוט סוגי רכב ושעות חניה. 626/7 אינם מתייחסים לזה,439 עשוי להתייחס לזה.

נותר לי רק להצר, שמעט מאוד דיונים משפטיים רחבים ומעמיקים כמו שזה שלנו :)

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 14 דקות, fatboy1340 כתב:

ניתוח נחמד. שכחת פירוט סוגי רכב ושעות חניה. 626/7 אינם מתייחסים לזה,439 עשוי להתייחס לזה.

1. 627 מתייחס למשקל הרכב למשל (מה שגוזר סוגי רכב, בוודאי כשההגבלה היא עד 2200 ק"ג)

2. בפירוט של 817 אין שום התייחסות לפירוט סוגי רכב או שעות חנייה, צילום לשימושך:

image.png.384d1e33dba92777cb1d11547fbf1e97.png

ולכן לא ייתכן שהמילה "על פי הוראות תמרור 439" מתייחסת למילים שלא קיימות באותו טקסט (סוגי רכב, שעות חניה).

מילא אם היו קיימות, אבל מי שימצא בתוכן המילולי של 817 התייחסות לסוג רכב או שעות, אני אתן לו את המסטיק העגול ש- @Be roo חייבת לי

אגב לגבי חולון יש לך השגה? כחול לבן, אין תשלום, אין מדחנים, או פנגו, אין סלופארק, אין כרטיסי חניה וכו'.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.holononline.com/news/18500

כנראה אין אכיפה בחולון. או לפחות לא הייתה עד שנים אחרונות. בכל מקרה, זה לא מעניין. בדיוק כמו שקיים סיכוי גבוה שלא תקבל דו"ח אם תחנה/תעצור באדום לבן, אעפ"י שזו עבירה שבצידה קנס. עניין של אכיפה ותו לא.

לגבי פירוש מילולי של התמרורים _שים לב לכוחו של תמרור 626 לדוגמה: עד לצומת הקרוב, אלא אם כן סומנו אבני השפה בצומת ואחריו בתמרור 817 ,או עד לתמרור או 627 ,433 ,432 .628

שים לב להפרדה בין הוראות 626 לבדו, לבין סימון תמרור 817. ההגדרה זו למעשה מאפשרת קיום תמרור 817 באופן עצמאי, גם אם אין 626/7 בסמוך אליו (קצה רחוב אחד לעומת קצה רחוב שני לצורך העניין).

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, itzik123 כתב:

אל תשכח לשמור את התמונות האלה (כבר מעכשיו, למקרה שגוגל יחדשו את הצילומים), אבל לא רק את המקום של העמוד. אני מניח שעל תמונה שלך הם יוכלו לטעון לזיופים, על זה לא.

בוודאי, עשיתי את זה מידית כבר לפני חודשיים. 

לפני 13 שעות, ישה כתב:

הפקח צריך להופיע כי הוא זה שצריך להעיד כי בדק שיש תמרור 

וכאמור יצטרכו להגיש תעודת עובד ציבור שמאשר. כי התמרור אושר בשנת תרפפו.

לא יופיע הפקח תבקש זיכוי מיידי יופיע ויעיד כי היה תמרור אתה בחקירתו מראה לו את התמונות ומפריך את גירסתו השקרית

שוב תודה. נקווה לטוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, fatboy1340 כתב:

כנראה אין אכיפה בחולון. או לפחות לא הייתה עד שנים אחרונות. בכל מקרה, זה לא מעניין. בדיוק כמו שקיים סיכוי גבוה שלא תקבל דו"ח אם תחנה/תעצור באדום לבן, אעפ"י שזו עבירה שבצידה קנס. עניין של אכיפה ותו לא.

הבאת קישור של מודעת בחירות של מועמד שרוצה לשנות את המצב הקיים. המצב הקיים, או לפחות זה שהיה קיים כשגרתי בעיר לפני 15 שנה, הוא שאין בחולון שום הסדר תשלום על החניה למרות שיש מדרכות צבועות בכחול לבן. איך לשיטתך אמור מישהו לשלם על החניה? לשים שטרות כסף על המדרכה?

עריכה אחרונה על ידי eladts
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, fatboy1340 כתב:

זה לא עבר, נכון להיום 23/2/2021 אם תלך לחולון ותחנה בכחול לבן, אין לך אופציה לשלם, פשוט לא קיימת כזו.

זה לא עניין של אכיפה, לא משנה כמה תטען את זה.

אתה יכול לומר "וואלה, לא מכיר, לא יודע" אבל אל תמציא.

לפני 10 שעות, fatboy1340 כתב:

לגבי פירוש מילולי של התמרורים _שים לב לכוחו של תמרור 626 לדוגמה: עד לצומת הקרוב, אלא אם כן סומנו אבני השפה בצומת ואחריו בתמרור 817 ,או עד לתמרור או 627 ,433 ,432 .628

שים לב להפרדה בין הוראות 626 לבדו, לבין סימון תמרור 817. ההגדרה זו למעשה מאפשרת קיום תמרור 817 באופן עצמאי, גם אם אין 626/7 בסמוך אליו (קצה רחוב אחד לעומת קצה רחוב שני לצורך העניין).

817 יכול להתקיים לבדו, אבל לבדו אינו מורה על תשלום.

לפני שעתיים, eladts כתב:

הבאת קישור של מודעת בחירות של מועמד שרוצה לשנות את המצב הקיים. המצב הקיים, או לפחות זה שהיה קיים כשגרתי בעיר לפני 15 שנה, הוא שאין בחולון שום הסדר תשלום על החניה למרות שיש מדרכות צבועות בכחול לבן. איך לשיטתך אמור מישהו לשלם על החניה? לשים שטרות כסף על המדרכה?

זה בדיוק אותו מצב היום, אם תכנס לפנגו או סלופארק ותחפש ערים באות ח' תמצא את חיפה, חבל מודיעין, חדרה, וחצור הגלילית, חולון אין.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, fatboy1340 כתב:

הבאת מודעה של מתמודד בבחירות המקומיות , עם אג'נדה. שלא תפסה בסופו של דבר 

עובדתית . כפי שכתבתי גם למעלה  בהודעה קודמת 

בחולון בכל הרחובות הראשיים לפחות וגם בהרבה רחובות צדדים המדרכה צבועה בכחול לבן היכן שמותר לחנות ובאדום לבן היכן שלא. 

החניה בכחול לבן היא בחינם. היא ככה כבר הרבה מאוד שנים. 

מוצהר מהעיריה. 

אין סיכוי שתקבל דוח על חניה בכחול לבן , גם אם כל מחלקת הפיקוח העירוני תעבור ליד הרכב שלך.

לעומת זאת חניה באדום לבן יכולה לזכות אותך בדוח. 

גילוי נאות : הכותב היה בעברו הרחוק תושב חולון , חלק גדול של המשפחה והחברים עדיין מתגורר בעיר. 

אז קצת מכיר את הנושא. 

• אהבתי 1

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק זה @YaronNahum

אם תחליט שאתה כן רוצה לשלם לעיריית חולון על חניה בכחול לבן, איך תעשה זאת?

עם הרוחות שיש בשבועות האחרונים נראה לי פחות מומלצת ההצעה של @eladts להשאיר שטרות על המדרכה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

המשך הסאגה

מחר היה אמור להיות דיון הוכחות בתיק.

עכשיו התקשרו אלי מהעירייה וטענו שהם קיבלו הצהרת "טעות פקח" או משהו כזה - הדו"ח מבוטל ואין צורך להגיע לבית משפט. לקח להם רק כמעט שנתיים.... 

שאלו אותי אם זה מקובל עלי. הסכמתי ובזה הסיפור נגמר. שלום ותודה רבה.

• אהבתי 5
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנתיים ושני דיונים שהגעת אליהם והם יכלו בעקבותיהם לבטל את הדו״ח ולחסוך לכולם את כאב הראש.

היה נחמד לראות אותם משלמים על זה, אבל הרי גם אם היו פוסקים לך הוצאות משפט, זה לא מגיע מהכיס של האנשים המעורבים, אז מה אכפת להם. טוב עשית שהסכמת.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט הזיה כל הסיפור הזה, לטרטר סתם ככה אזרח בשביל לייאש אותו כדי שישלם 100 שקל שהוא לא אמור לשלם. ממש שיטת מצליח עשו לי פה. ועוד איימו עלי בדיון הקודם שידרשו בנוסף גם כיסוי הוצאות, בלי בושה. 

• מבאס 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תענוג תודה על העדכון. שמח שהצדק בדרכו המעוותת יצא לאור, היה טוב להוציא מהם פיצוי כלשהו אבל במדינת החלם הזו זה הכי טוב שאפשר לצפות לו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.5.2021 בשעה 12:22, Krishi כתב:

פשוט הזיה כל הסיפור הזה, לטרטר סתם ככה אזרח בשביל לייאש אותו כדי שישלם 100 שקל שהוא לא אמור לשלם. ממש שיטת מצליח עשו לי פה. ועוד איימו עלי בדיון הקודם שידרשו בנוסף גם כיסוי הוצאות, בלי בושה. 

צייב לציין שגם אם היית משלם, לא הייתי קורא לך פראייר. לפעמים כל כך הרבה טרטור לא שווה את הכסף וחבל שזה המצב. 

יחד עם זאת, כיף לקרוא שהכל הסתדר לטובה. תודה על העדכון.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...