Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

41 קמ"ש מעל המותר

שימו לב! השרשור הזה בן 1868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אישרו לי את הבקשה ושלחו ל את חומר התביעה.

קיימים שם המסמכים הבאים: דו"ח התנועה (שכבר צירפתי כאן), זימון לדין (מצורף לפוסט זה), ופירוט עבירות קודמות.

להלן פירוט העבירות הקודמות:

3.2008 - נהג חדש ללא תוית או שאינה נראית לנהג מאחור, התיישנות ב8.2019 - קנס 250 ש"ח

5.2009 - אי ציות לתמרור עצור, התיישנות ב8.2019 - קנס 250 ש"ח

8.2012 - נהיגה בחוסר זהירות, התיישנות ב8.2019 - קנס 500 ש"ח

האם העבירות הללו ישפיעו על העונש?

בחומר התביעה לא צירפו אף מסמך המתאר את דברי הנהג או את אופן תפעול הממל"ז.

כמו כן, בדו"ח עצמו לא צוינו עדי ראיה, אך בטופס זימון לדין המצורף, רשום שם משהו בעדי ראיה (לא ברור כ"כ מה).

מה דעתכם על הסיטואציה? יכול להיות שהחסירו ממני חומר? האם ייתכן שהשוטר "נזכר" לרשום את עד הראיה רק לאחר כתיבת הדו"ח והאם זה תקין? האם יש פה משהו שבא לטובתי?

זימון.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שתי העבירות האחרונות אמנם "ישנות" אבל שופט עלול להסתכל עליהן כעל משהו סדרתי שהעבירה הנוכחית היא המשך ישיר שלהן.

אני הגעתי לשם השוואה לפני עשור למשפט על עקיפה תוך חציית פס הפרדה רצוף לאחר ש"הסטורית העבירות שלי" כללה: דוח על נסיעה בנת"צ (8 שנות "התיישנות",מהירות 16 קמ"ש מעל המותר בעיר (6 שנים "התיישנות") ובגלל שכולן היו ברירות קנס לנהג עם 10 שנות רישיון דאז והודות לעו"ד,היתה עסקת טיעון מקלה,שלא כללה שלילה בפועל מעבר לשבוע בו הרישיון היה מופקד במשטרת זבולון.

אני יודע,שתכף יכתבו כאן ששום עבירת מהירות לא שקולה לעקיפה בפס לבן אבל שיהיה..העקיפה עצמה לא התחילה על פס לבן,אלא לפניו והושלמה בחצייתו.

לדעתי,חובה להתייעץ עם עו"ד כי מדובר על הזמנה של הזמנה לדין ואתה לא יכול לדעת ביום המשפט על איזה צד קם השופט בבוקר.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אישרו לי את הבקשה ושלחו ל את חומר התביעה.

קיימים שם המסמכים הבאים: דו"ח התנועה (שכבר צירפתי כאן), זימון לדין (מצורף לפוסט זה), ופירוט עבירות קודמות.

להלן פירוט העבירות הקודמות:

3.2008 - נהג חדש ללא תוית או שאינה נראית לנהג מאחור, התיישנות ב8.2019 - קנס 250 ש"ח

5.2009 - אי ציות לתמרור עצור, התיישנות ב8.2019 - קנס 250 ש"ח

8.2012 - נהיגה בחוסר זהירות, התיישנות ב8.2019 - קנס 500 ש"ח

האם העבירות הללו ישפיעו על העונש?

בחומר התביעה לא צירפו אף מסמך המתאר את דברי הנהג או את אופן תפעול הממל"ז.

כמו כן, בדו"ח עצמו לא צוינו עדי ראיה, אך בטופס זימון לדין המצורף, רשום שם משהו בעדי ראיה (לא ברור כ"כ מה).

מה דעתכם על הסיטואציה? יכול להיות שהחסירו ממני חומר? האם ייתכן שהשוטר "נזכר" לרשום את עד הראיה רק לאחר כתיבת הדו"ח והאם זה תקין? האם יש פה משהו שבא לטובתי?

מה שרשום בעדי התביעה זה לא עד, זה תעודת עובד ציבור - כנראה האיש האחראי על בדיקת הממל"ז

חסרים לי מספר מסמכים:

1. מסמך תיאור הממל"ז ומספרו הסידורי

2. טופס אישורי מסירה

3. מזכר נילווה לדו"ח מסירה

4. מספרו האישי של העד (במידה והיה עד באירוע)

לדעתי, כל המסמכים החסרים, מהווים כשל ברישום הדו"ח, דבר העומד לזכותך כשתעמוד מול התובעת ותדרוש את ביטול הדו"ח, או לפחות שינוי סעיף העבירה ל"נהיגה במהירות בלתי סבירה", שעונשו 250 ש"ח, ללא נקודות.

עריכה אחרונה על ידי erez59

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שלחו לך את חומר החקירה אלא את ההזמנה לדין בתצורה קצת שונה מאשר זו שקיבלת ביד.

לכן יש לדרוש שוב את החומר שיכלול את פרטי המקרה את דבר הנהג, ואת כל הבדיקות שהשור אמור לבצע בתחילת ובסיום משמרת.

"העד" השני זה תע"צ - תעודת עובד ציבור , אותו טכנאי שבדק את הממל"ז בבדיקה תקופתית במעבדת המשטרה.

גם את התעודה הזו אתה אמור לקבל מן המשטרה.

עברך אינו מכביד במיוחד.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, תודה על התגובות המפורטות.

האם באמת כדאי להגיש להם בקשה נוספת של חומר החקירה, או שמא "להקטין ראש" ולהאשים אותם בכך שהחסירו ממני חומר חקירה רלוונטי, ולטעון על התנהלות לא תקינה? זה יבוא לטובתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, תודה על התגובות המפורטות.

האם באמת כדאי להגיש להם בקשה נוספת של חומר החקירה, או שמא "להקטין ראש" ולהאשים אותם בכך שהחסירו ממני חומר חקירה רלוונטי, ולטעון על התנהלות לא תקינה? זה יבוא לטובתי?

שאלה מצוינת.

לדעתי, וכך הייתי נוהג, לא מגיש בקשה נוספת! בית המשפט לא אוהב התנהלות לא תקינה של המשטרה והתובעת המשטרתית יודעת את זה. זה מספיק כדי להפחית את חומרת העבירה ואולי אף לבטלה, הכל תלוי ביכולת שלך לשחק פוקר.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

תשובה לא נכונה

לא הומצא לך החומר אוקיי יומצא לך לקראת הישיבה הבאה.

כנראה שאפילו נו נו נו לא יביע השופט כלפי התביעה.

כאמור תפקידך להעלות את הנקודה מיד בתחילת הדיון ,לבקש את דחיית ההקראה , שבה השופט שואל אותך מודה או לא, בטענה שרק על פי החומר המלא תוכל לקבל החלטה מושכלת האם לכפור או להודות בישיבה הבאה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם ישה. לדעתי התובעת תסכים לסעיף מופחת, רק כדי לא להטריח את בית המשפט בדיון הוכחות, שגם שם לא בטוח שיהיו להם את כל ההוכחות

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז נראה לי שאתה אופטימי יתר על המידה.

אם התובע\ת יפחיתו לו מספיק קמש"ים ל 8 נקודות ו 750₪ הייתי לוקח ובורח.

אופטימיות המתבססת על ניסיון אישי

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין המשך דומה לנמשל.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני נמצא כעת בבית המשפט, קיבלתי את חומר הראיות. התובע הציע לי 1500 שח ו10 נק או 750 שח ו8 נק ופסילה של חודש על תנאי לשנה.

בחומר החקירה לא מצוין שהיה אתת + לוזר יחדיו, אלא שוטר יחיד. בנוסף, רשום שהרכב היה בראש השיירה, כלומר אין שום ציןן על כך שרכבי היה בודד בכביש. אשמח לייעוץ מה לעשות שכן אני כעת עדיין בבית המשפט. בגדול דחו לי את ההקראה בטענה שביקשתי את חומר החקירה, ורק לאחר הדחיה הוא נתן לי לצלם את זה בטלפון.

האם לקבל את ההצעות שלו (ולבקש מבית המשפט לפתוח הדיון מחדש היום)? האם יש פה עילה לביטול הדוח או להפחתה לסעיף של נהיגה במהירות בלתי סבירה ו250 שח? האם יש סיכוי שההצעות שנתן לי היום לא יחזרו על עצמן בהקראה הבאה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תמהר. לך הביתה, תעביר את החומר המצולם לעיון בפורום. אולי נוכל למצוא עוד כשלים, כבסיס למו"מ בדיון הבא.

הצעת התובע לא טובה עבורך.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת התהליך,הלך כפי שצפיתי שיהיה.

עלה את החומר לכאן נראה מי נגד מי

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז דחיתי את ההקראה. התובע אמר לי שהוא לא רשם את ההצעות שנתן לי בתיק.

מצ"ב טופס המפרט את נסיבות המקרה, דברי הנהג ובדיקת תקינות ממל"ז.

דוח.jpg

עריכה אחרונה על ידי The_Driver
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...