Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם אתם שמתם לב שאין הרבה מודעות ביד 2 של רכבים ?

itay3003
שימו לב! השרשור הזה בן 1959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני מכרתי החודש רכב, ואחרי שלא הצלחתי למכור דרך יד2 גם במחיר מאוד אטרקטיבי - לראשונה פניתי לטרייד.

מדובר ברכב במצב מעולה ומבוקש יחסית, אבל לא זול.

במשך שבועיים של פרסום ביד2, רק קונה אחד הטריח עצמו לבוא לראות את הרכב מתוך אולי שמונה שהתקשרו. כשהוא בא, כבר הייתה לי הצעה ביד מהטרייד. הצעתי למכור לו ב-2,000 שקל יותר מההצעה של הטרייד, והוא לא לקח. די מדהים.

דע לך שאני עם הגישה שלך ממש לא מסכים, כשתגיע עם מזומן לטרייד תוכל לגרד תנאים טובים יותר מבטרייד, לכן גם אם תמכור בשוק הפרטי באותו המחיר של הטרייד גם אתה וגם המוכר תרוויחו ( החסרון היחיד זה שאתה לא נשאר עם הרכב עד הרגע האחרון, אבל גם את זה אפשר לסדר)

לפני שנה ניסיתי למכור שברולט סוניק, בתור אחד שמכר 11 רכבים בשנתיים, סתם כי הוא אוהב לשדרג, עם הסומיק קרה הפעם הראשונה שלא הצלחתי למכור תוך שבוע אלה שבאמת לקח לי מעל חודשיים.

ראיתי שאני לא מצליח והלכתי למגרש, שמה הציעו לי על הרכב 20 אלף שח (16 אלף מתחת למחירון) לרכב יד 2 פרטי עם קמ מאוד נמוך וללא תאונות, העדפתי למכור את הרכב לבד באלפיים שלושת אלפים יותר.

ססוף בא בן אדם שם 20 אלף על השולחן, וככה זה נסגר.

לפחות נתתי לילד אחרי צבא להרוויח אחלה רכב במחיר מצוין וחד משמעית גם הקונה וגם המוכר מרוצים.

כשתגיע עם מזומן למגרש תראה שאתה מוריד את המחיר עוד מעבר למחיר שתקבל בטרייד.

הבעיה בשוק הרכב היא מעבר למחירים, אנשים לא יודעים לקרוא את השוק ומסתכלים על המחירון כעל דבר קדוש.

כשתנסה למכור ספיריט בת 10 תראה שאתה בקלות משיג מחירון וגם מעל אם הרכב שמור, נסה למכור 3 יוצאת ליסינג רגילה ותראה שזה משימה בלתי אפשרית במחיר מחירון.

תהיב ער לשוק תראה בכמה נסגרות עסקאות ותבין שלכל סיר יש מכסה.

המגרש זה לא קוסמים, זה אנשים שיודעים מה הרכב שלך שווה ופשוט מורידים מהמחיר עוד קצת.

רק לסדר את האוזן, אני לא סוחר, לא מתכנן להיות פשוט אוהב לשדרג כל כמה חודשים ( שגעון שלא עובר)

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מחפש משפחתית ידנית 2013+ ובקושי יש רכבים.

פוקוס מאובזרת עוד לא נתקלתי ברכב עם ק"מ נמוך במצב טוב.

I30 גם נדירות ורובן עם ק"מ גבוה.

המון לא מצליחים למכור,מנסים חודשיים,מורידים את המודעה לשבוע ומעלים אותה שוב(יש רכבים בלוח חצי שנה-8 חודש) גם אם המחיר סביר.

המחירים לא גבוהים,מבקשים סביבות ה30-35 לרכבים האלה.

עריכה אחרונה על ידי halperin96

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית לא מחפש מחיר מציאה, בדיוק ההפך. רכב שמור חיצונים/פנימית (שלא עבר התעללות פושעת)

קילומטראז' סביר, משלם מעל המחירון בלי להניד עפעף. (אפילו כמה אלפים טובים)

לך תמצא אחד כזה שכבר אין לי אנרגיות כמו בעבר לחרוש את הארץ לאורכה ולרוחבה.

וגם שחיפשתי לא מצאתי. (לרוב רכבים הרוסים, שלא קיבלו שום תשומת לב במהלך חייהם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש משפחתית ידנית 2013+ ובקושי יש רכבים.

פוקוס מאובזרת עוד לא נתקלתי ברכב עם ק"מ נמוך במצב טוב.

I30 גם נדירות ורובן עם ק"מ גבוה.

המון לא מצליחים למכור,מנסים חודשיים,מורידים את המודעה לשבוע ומעלים אותה שוב(יש רכבים בלוח חצי שנה-8 חודש) גם אם המחיר סביר.

המחירים לא גבוהים,מבקשים סביבות ה30-35 לרכבים האלה.

אתה מחפש משפחתית ידנית. עזוב רגע את שוק היד 2 לך לסוכנויות ובדוק מה האופציות שלך. זו הסיבה שגם בשוק היד 2 יהיה לך קשה למצוא אחת ועוד במצב אופטימלי.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדביק שוב את ההודעה שפרסמתי בעבר בנוגע לתוסף Handz עבור אתר יד2...

"ממליץ לכם להתקין את התוסף Handz לדפדפן הכרום.

מדובר בתוסף שמאפשר לראות את היסטוריית המחירים של המודעה באתר יד2.

התוסף מציין מתי המודעה נצפתה לראשונה ומציג את הסטוריית המחירים.

דוגמא למודעה של לאון קופרה שמפורסמת קצת יותר מחודשיים, ניתן לראות שהמחיר ירד ב-15K מהמחיר הראשוני שפורסם.

ניתן לראות בצד שמאל חץ ירוק שמעיד על ירידת המחיר ואת היסטוריית המחירים בחלון הקטן שנפתח."

Cupra.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ססוף בא בן אדם שם 20 אלף על השולחן, וככה זה נסגר.

לפחות נתתי לילד אחרי צבא להרוויח אחלה רכב במחיר מצוין וחד משמעית גם הקונה וגם המוכר מרוצים.

כשתגיע עם מזומן למגרש תראה שאתה מוריד את המחיר עוד מעבר למחיר שתקבל בטרייד.

הבעיה בשוק הרכב היא מעבר למחירים, אנשים לא יודעים לקרוא את השוק ומסתכלים על המחירון כעל דבר קדוש.

כשתנסה למכור ספיריט בת 10 תראה שאתה בקלות משיג מחירון וגם מעל אם הרכב שמור, נסה למכור 3 יוצאת ליסינג רגילה ותראה שזה משימה בלתי אפשרית במחיר מחירון.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

חבל שלא ידעתי...הייתי קונה ממך את הסוניק בכיף, מה הצפי לרכב הבא? :)

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא הבנתי את ההתרגשות מקילומטראז נמוך. מי מבטיח שהרכב יותר טוב כך?

ואם נסעו ב4 שנים רק 30 אלף קמ, אך כולם בבוקר ואחהצ בגוש דן, 20 קמ כל יום שלוקחים שעה וחצי.

לעומת 50 דקות נסיעה כל יום של 60 קמ, שמשלשות את הקילומטראז, אבל גורמות למצב מכני כנראה יותר טוב?

לא כול דבר בחיים צריך להיות 'נכון' לכולם. גם אני לא מבין למה אנשים מתרגשים ממערכת מולטימדיה או/גם מצלמת רוורס.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש פה להבין, קילומטראז' נמוך = סחירות גבוה. הפוך, שוחטים את הרכב במחירון.

לא מכיר מישהו שישלם מחירון על רכב שעשה 40K בשנה נניח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל ברכישת רכב השיקולים של מצב מכני צריכים להיות רציונליים ובעלי ביסוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלל אצבע הוא שרכב שנסע מעט לרוב יהיה במצב טוב יותר מרכב שנסע הרבה.

זה כלל אצבע כלומר לא תמיד נכון אבל ברוב רובם של המקרים רכב שנסע 5K בשנה יהיה עדיף על כזה שנסע 20K, וכן על רכבים כאלה לרוב שווה להוסיף עוד כמה אלפי שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין, שאנשים עיוורים כלפי כלל האצבע הזה, כשבפועל נתתי דוגמא מעולה למה הוא שגוי בלא מעט מקרים, מה גם שלך תסמוך על ישראל ישראלי שיבצע טיפול כל שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש משפחתית ידנית. עזוב רגע את שוק היד 2 לך לסוכנויות ובדוק מה האופציות שלך. זו הסיבה שגם בשוק היד 2 יהיה לך קשה למצוא אחת ועוד במצב אופטימלי.

ולמרות שההיצע נמוך והביקוש עוד יותר.

עדיין קשה מאוד לאתר רכב טוב,למרות ש99% פרטיים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכר של רכב עם הרבה קמ ישר יותר מאשר מוכר של רכב עם מעט? לא. א

כשאתה מחפש רכב בשוק היד 2 אתה יכול להשפיע על נקודת הפתיחה שלך. רכב שנסע מעט הוא נקודת פתיחה טובה יותר. אז לפסול רכבים שנסעו הרבה שיש היצע וזמן זו החלטה מאוד נבונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני עד כה עם רכבים 'ותיקים' בכביש (מעל עשור, ואפילו שניים), דווקא אלו שלא עברו את רף ה200 אלף קמ היו במצב מזעזע מכנית, ואומנם סלון הרכב נשמר יחסית. ביניהן היו קורולה 92 עם 115 אלף קמ, מזדה 6 05 עם 110 אלף קמ, גטס 05 עם 30 (!!) אלף קמ ועוד שלא עולות לראשי כרגע. לעומת זאת, ברכבים עם נסועה גבוהה שפויה (25-30 בשנה), מצאתי באמת רכבים מתוקתקים מבחינה מכנית לרוב.

לדעתי, עדיף להסתכל על כל רכב בפני עצמו תמיד, אבל להעדיף לקנות בהרבה פחות כסף בגלל קילומטראז גבוה, רכב שמצבו המכני מעולה. (כמו במקרה הפרטי שלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...