Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבוצת PSA מכריזה רשמית על גרסאות פלאג-אין היבריד ל3008,508,DS7

robertf
שימו לב! השרשור הזה בן 2036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שולחים אותי לחשב כל מיני חשבונות (זכותכם, אף אחד לא חייב כלום) אבל השאלה הייתה מאחד שלא מבין בנושא ולא בקטע של לקחת מחשבונים ולהתחיל להתעסק במחירי חשמל והמרה של ערכי חשמל (לא מבין בזה) לאלו שכן מבינים ויכולים לענות את התשובה הסופית - "כמה זה יעלה". מבחינתי כתב רכב שעושה כיום סקירה על רכב חשמלי ולא מספר לנו כמה עולה לנו להטעין את הבטרייה בשקע בבית חוטא לתפקידו. ולכן אשאל שוב את השאלה הפשוטה ואף אביא דגמים לדוגמה:

אאודי E TRON שצפוי לנחות בארץ בשנה הבאה

קיה נירו EV שצפוי לנחות בארץ בשנה הבאה

כמה כסף עולה להטעין את הסוללה שלהם מ0% ל100.

שאלה בסיסית ופשוטה שכל קונה ירצה לדעת, בכתבות שאני ראיתי בנושא ושל מערכות עיתונות שונות אין שום אזכור לזה ואני באמת שלא מצליח להבין איך זה יכול להיות, זה הרי צריך להיות הבסיס של כל כתבה בנושאי כלי הרכב האלו בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לדעת כמה קוט"ש לוקחת עמדה טעינה ולבדוק לפי תעריפים של חברת החשמל.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שולחים אותי לחשב כל מיני חשבונות (זכותכם, אף אחד לא חייב כלום) אבל השאלה הייתה מאחד שלא מבין בנושא ולא בקטע של לקחת מחשבונים ולהתחיל להתעסק במחירי חשמל והמרה של ערכי חשמל (לא מבין בזה) לאלו שכן מבינים ויכולים לענות את התשובה הסופית - "כמה זה יעלה". מבחינתי כתב רכב שעושה כיום סקירה על רכב חשמלי ולא מספר לנו כמה עולה לנו להטעין את הבטרייה בשקע בבית חוטא לתפקידו. ולכן אשאל שוב את השאלה הפשוטה ואף אביא דגמים לדוגמה:

אאודי E TRON שצפוי לנחות בארץ בשנה הבאה

קיה נירו EV שצפוי לנחות בארץ בשנה הבאה

כמה כסף עולה להטעין את הסוללה שלהם מ0% ל100.

שאלה בסיסית ופשוטה שכל קונה ירצה לדעת, בכתבות שאני ראיתי בנושא ושל מערכות עיתונות שונות אין שום אזכור לזה ואני באמת שלא מצליח להבין איך זה יכול להיות, זה הרי צריך להיות הבסיס של כל כתבה בנושאי כלי הרכב האלו בישראל.

האם ראית באיזושהיא כתבה על מכוניות בנזין כמה עולה למלא את מיכל הדלק שלהם מריק למלא?

השאלה שלך זהה לחלוטין לשאלה הזו ואין שום משמעות לענות עליה. באף מבחן, על אף רכב, מכל סוג שהוא.

מה שמעניין זה עלות לק"מ, כי זה מאפשר להשוות מכוניות עם מיכלים מגדלים שונים ועם סוגי דלקים שונים.

בכל מקרה לשאלתך - קווט"ש עולה בערך 55 אגורות - אז החישוב מגודל המצבר לעלות הוא דיי פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...