Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיקה לפני קניה - גראנדיס

blueblue
שימו לב! השרשור הזה בן 2067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מצורפות תוצאות בדיקה לפני קניה:

מיצובישי גראנדיס 2010

ק"מ 135000

לפי הבוחן (בע"פ) המנוע-גיר-שילדה במצב טוב. ללא תאונות.

צריך להחליף רצועת טיימינג ותושבות מנוע.

האם יש משהו גדול שאני מפספס?

בגדול שילמתי מקדמה מסוימת (מהנסיון שלי הגראנדיס הסבירים נעלמים מאוד מהר), אבל אני בהחלט יכול לחיות עם ביטול העסקה במקרה של משהו מהותי שפספסתי.

(להבנתי הטיימינג והרצועות זה סדר גודל של כמה אלפים בודדים. ז"א שאני מניח שיישור קו יעלה באזור 5K)

תודה!

grandis1.png

grandis2.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שים לב שיש לך סעיף "ליקויים בעל משמעות גבוהה: תיקון גג כולל חיזוקים ומשקופים"

זה לא משהו סנדרטי שאפשר להתעלם ממנו,

וזה בוודאות לא שלדה "במצב טוב".

מי שמוכר את הרכב הוא סוחר או הבעלים הרשומים ברשיון?

כמה זמן הרכב בבעלותו?

לקחת את הרכב לבדיקה במכון שאתה בחרת מנסיון/המלצה או שאולצת בטענות שווא לבדוק במכון הזה?

בכל מקרה זה לא מריח טוב בהנחה שזה מה שנאמר לך ע"י הבוחן כי זה פשוט סותר את הכתוב

Sent from my LG-H840 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה!

המוכר הוא סוחר שקנה את הרכב לאחרונה (לטענתו מיד2. בהחלט סביר בהתחשב במהירות שרכבים כאלו נעלמים, אבל אין לי ממש איך לוודא)

אני בחרתי את המכון (מכון אדיר ביהוד) אחרי שראיתי כמה המלצות, והיה נראה שהם עשו בדיקה רצינית (די ארוכה). לא היה נראה שהוא מכיר שם אנשים.

מה שהבוחן אמר זה שתיקונים בגג נכנסים אוטומטית לקטגוריה של משמעות גבוהה לפי הגדרה של משרד התחבורה.

הוא אמר שבוודאות לא מדובר במכה חזקה, כי היו רואים את זה.

לטענת המוכר מדובר בתיקון של צבע שדהה.

ביקשתי מהמוכר להוציא גם תוצאות ממרכז הסליקה של הביטוח, ואין שם אף תביעה.

בהנחה שאכן לא היתה תאונה והשלדה נקיה, מה יכולה להיות המשמעות של זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מנסה להשיג את הטלפון של הבעלים הקודם של הרכב כדי לברר אתו מה הסיבה לפגיעה בגג ומבקש ממנו לשלוח תמונות.

צביעה של גג דהוי לא הייתה נכנסת תחת משמעות גבוהה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

בהתאם להצעה של redroze השגתי את הטלפון של הבעלים הקודם (לא דרך הסוחר) ודיברתי איתו.

הוא אישר שמדובר ברכב שנקנה לא מזמן ביד2 ושלפחות בזמנו לא עבר אף תאונה (הוא החזיק בו מעל 5 שנים)

הוא בכלל לא היה מודע שמכר לסוחר...

אני אנסה מחר להתקשר למכון.

יש עוד משהו שכדאי לבדוק?

לפי הדוח של הביטוח היה לרכב ביטוח מקיף כל השנים. נראה לי לא כל כך סביר שהיתה תאונה רצינית ולא היתה תביעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מנסה להשיג את הטלפון של הבעלים הקודם של הרכב כדי לברר אתו מה הסיבה לפגיעה בגג ומבקש ממנו לשלוח תמונות.

צביעה של גג דהוי לא הייתה נכנסת תחת משמעות גבוהה.

אתה טועה ומטעה,

מבלי להתייחס לסיבה שמשרד התחבורה קבע... צביעה בגג נכנסת לקטגוריה של משמעות גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובות בנוסח עבור הלאה על כל דבר לא ממש יעילה.

מניסיון של אנשים שקרובים אליי, להשיג גראנדיס במצב טוב זה משהו נדיר, אנשים רצים לקנות את הרכב הזה בכל שעות היממה.

אז אם הוא התקדם והגיע למכון בדיקה, עדיף לנסות להבין את מהות ההערה ולא "לעבור הלאה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

בהתאם להצעה של redroze השגתי את הטלפון של הבעלים הקודם (לא דרך הסוחר) ודיברתי איתו.

הוא אישר שמדובר ברכב שנקנה לא מזמן ביד2 ושלפחות בזמנו לא עבר אף תאונה (הוא החזיק בו מעל 5 שנים)

הוא בכלל לא היה מודע שמכר לסוחר...

אני אנסה מחר להתקשר למכון.

יש עוד משהו שכדאי לבדוק?

לפי הדוח של הביטוח היה לרכב ביטוח מקיף כל השנים. נראה לי לא כל כך סביר שהיתה תאונה רצינית ולא היתה תביעה?

האם שאלת את הבעלים הקודמים אם הגג שלו היה דהוי?

יתכן והסוחר צבע את הגג כדי "להשביח" את הרכב (במרכאות כפולות או מכופלות)

בנוסף האם אימתת איתו את הק"מ הקיימים ברכב?

מה שגם צבע בגג לא מסביר את ההערה בטופס על המשקופים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאלתי את הבעלים הקודם לגבי צבע.

אני לא מאמין שהסוחר בעצמו עשה את זה.

הבעלים הקודם קנה מליסינג. אני מאמין שהם עשו איזה תיקון/צביעה לפני שמכרו את האוטו.

דיברתי היום שוב עם המכון והם אמרו שנעשה תיקון כלשהו בגג, אבל זה לא היה משהו רציני (לדוג' התהפכות) כי אין שום פגיעות נוספות. זה בעיקר ישפיע על מכירה עתידית.

שורה תחתונה - האם לדעתכם זאת אופציה טובה באזור 50k?

מחפש רכב 7 מקומות אמין ומרווח, ויש לי כמה קרובי משפחה עם גרנדיס מאוד מרוצים.

אין יותר מדי היצע של רכבים עם קמ סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאלתי את הבעלים הקודם לגבי צבע.

אני לא מאמין שהסוחר בעצמו עשה את זה.

הבעלים הקודם קנה מליסינג. אני מאמין שהם עשו איזה תיקון/צביעה לפני שמכרו את האוטו.

דיברתי היום שוב עם המכון והם אמרו שנעשה תיקון כלשהו בגג, אבל זה לא היה משהו רציני (לדוג' התהפכות) כי אין שום פגיעות נוספות. זה בעיקר ישפיע על מכירה עתידית.

שורה תחתונה - האם לדעתכם זאת אופציה טובה באזור 50k?

מחפש רכב 7 מקומות אמין ומרווח, ויש לי כמה קרובי משפחה עם גרנדיס מאוד מרוצים.

אין יותר מדי היצע של רכבים עם קמ סביר.

אני בספק גדול אם בחברת הליסינג היו צובעים גג אם לא היה מדובר בתאונה שמחייבת תיקון, הם מודעים היטב להשלכות של צביעת גג (כמו שנאמר לעיל משמעות גבוהה). במגרשי חברות הליסינג אפשר לראות מכוניות שצבעו להם חלקים רבים. לעומת זאת גג גם אם הוא דהוי הם ימנעו מלצבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...