Jump to content

blueblue

 • פרסום הודעות

  22
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות blueblue

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)
 1. תודה רבה לשניכם. אני אבדוק מולם.
 2. שלום, המפתח של המיצובישי ספייס סטאר שלי נראה כמו בתמונה. לצערי הוא התפרק לאחרונה, והצ'יפ של האימובילייזר שהיה בו נעלם. (המפתח והפלסטיקה עדיין אצלי, אבל הצ'יפ לא נמצא) המפתח הרזרבי עדיין תקין ועובד כשורה. האם יש דרך פשוטה לקנות צ'יפ "מתוכנת" וללמד את המערכת להכיר את הצ'יפ החדש? או שהפתרון במקרה כזה הוא רק לשכפל את הצ'יפ של המפתח הרזרבי? (אם אני מבין נכון מהחיפושים - הצ'יפ המדובר הוא ID46. בחיפוש מהיר באליאקספרס נראה שהמתכנתים הזולים עולים באזור 150$...) אשמח לשמוע פתרונות מומלצים/פשוטים. ואם אתם מכירים, המלצה למישהו אמין (ובמידת
 3. תודה רבה. נשב עם עצמנו ונחשוב לאיזה כיוון להמשיך.
 4. תודה. יכול להיות שאני עדיין עם דעות קדומות, אבל השילוב של רכב אמין עם טיפולים לא יקרים יותר מדבר אליי. אני מתכנן להחזיק את הרכב יחסית הרבה זמן, וחושש מרכבים עם עבר בעייתי ומחירי טיפול יקרים (זאת גם הסיבה שאני די חושש מהs-max) אולי אני עוד אשתכנע, אבל כרגע זאת הנטיה שלי... ראיתי היום פריוס פלוס - די התאכזבתי מהמפתח של התא מטען. היה צריך קצת אקרובטיקה כדי להעמיד את העגלה (כשמושב אחד מקופל). לא זכור לי שהיתה בעיה כזאת עם הגרנד סניק. איך המצב בורסו? משום מה נראה לי ששם אמור להיות יותר טוב.
 5. מבחינת אמינות 2 הטויוטות דומות? אני רואה שבאזור 90K ניתן לקבל ורסו 2015 עם 50K-75K ק"מ פריוס פלוס 2014 עם 100K ק"מ בהנחה שאני מתכנן להחזיק את הרכב לעוד כ-100K, יש הבדל מהותי או ששניהם יספקו אמינות טובה? אגב, אני רואה בחתימה שלך שיש לך verso 2016. אפשר לשאול למה בחרת בו ולא הלכת בעצמך על הגרנד סניק?
 6. אנחנו במצב מאוד דומה. (מצטער על "גניבת השרשור" - השרשור הזה מלפני חודש. לא ברור למה פתאום הגיבו אליו, אבל דווקא מתאים לי ) האם הפריוס פלוס יותר מרווחת מהגרנד סניק? ואיך הוורסו ביחס אליהם? אנחנו מתכננים להחזיק ברכב כמה שנים טובות, אז חשובה לנו האמינות של הרכב ומעדיפים שמחיר הטיפולים (שיגיעו) יהיה סביר. בקיצור - נטיה למשהו יפני
 7. תודה. עדכון: כבר נטיתי ללכת על זה, אבל אז אשתי החליטה שהיא בכלל לא רוצה גרנדיס... כרגע מתכוונן לאוטו יותר חדש, פחות מרווח, וכנראה יותר יקר... חשוב לי האמינות, אז כנראה משהו בסגנון טויוטה... אני אפתח שרשור חדש... תודה רבה לכל העוזרים!
 8. האם המחיר שהוא מבקש סביר לרכב עם כזה קמ שצריך גם טיפול של רצועת טיימינג וכו'?
 9. אף אחד כרגע לא יודע למה בוצע התיקון בגג. לפי המכון לא היתה פגיעה חזקה.
 10. אני רואה שהחלטתם לבלבל אותי זה כנראה סובייקטיבי, אבל הגרנד סניק הרגישה לי יותר צפופה מהאס-מקס. האמת שהנסועה השנתית שלנו צפויה להיות די נמוכה (8-10K), אז אם אין הפרשים גדולים בצריכת דלק זה לא אמור קריטריון מרכזי. אני כן קצת מודאג לגבי מה שכתבת על ההתבגרות בכבוד של הרכב. אני מתכנן להחזיק אותו כמה שנים טובות. האם היית הולך על הגרנדיס הספציפית שבדקתי?
 11. מעולה. אני רואה שיש כמה אפשרויות רלוונטיות שאפילו משאירות עודף מ-50K... אני אנסה לבדוק. האם יש הבדל גדול בין הגלקסי והאס-מקס מבחינת אמינות/עלות אחזקה/ביטוח/צריכת דלק? אני משער שהגלקסי צורך קצת (?) יותר דלק, לא יודע לגבי שאר הפרמטרים. תודה רבה. נראה לי ששכנעתם אותי לוותר על הגרנדיס בלב שלם.
 12. וכמובן שיש את העניין של העלות שקועה - כל בדיקה כזאת לוקחת לי כסף, ובעיקר זמן וכח נפשי... כאן ספציפית אפילו שמתי מקדמה מסוימת. מן הסתם זאת הסיבה המרכזית שאני מנסה "להצדיק" את האוטו. אבל בשביל זה באתי לפה. לשמוע ביקורת אמיתית. אני מרגיש שאני קצת מוטה...
 13. שוב תודה לכל העונים! guy.a - אתה מתכוון ל-s-max ולגלאקסי? ראיתי כל מיני תלונות על בעיות כרוניות בגיר/מנוע (לא זוכר בדיוק), לפחות בשנים האחרונות. עד שנת 2011 לא היו בעיות כאלה? Audi-T - אני בהחלט מחובבי מאזדה באופן כללי, אבל אני חושש שהמושב האמצעי הקטן של המאזדה 5 לא יספיק כשהילדים יגדלו קצת. orbah1 - המכון עשה בדיקת בלמים. לא היתה בעיה. Nakamichi - לא מדויק. לפי הדוח הביטוחי אפשר לראות שהיה ביטוח מקיף שלושה חודשים לאחר העלייה לכביש. בכל אופן, ההנחה שלי היא שהיתה פגיעה מסוימת, לא רצינית, בגג. הגג דווקא פחות מטריד אותי באופן פרטני. יותר חשוב לי לדעת האם שווה לשלם ב
 14. בדקנו אותו. לא מספיק מרווח.
 15. לא שאלתי את הבעלים הקודם לגבי צבע. אני לא מאמין שהסוחר בעצמו עשה את זה. הבעלים הקודם קנה מליסינג. אני מאמין שהם עשו איזה תיקון/צביעה לפני שמכרו את האוטו. דיברתי היום שוב עם המכון והם אמרו שנעשה תיקון כלשהו בגג, אבל זה לא היה משהו רציני (לדוג' התהפכות) כי אין שום פגיעות נוספות. זה בעיקר ישפיע על מכירה עתידית. שורה תחתונה - האם לדעתכם זאת אופציה טובה באזור 50k? מחפש רכב 7 מקומות אמין ומרווח, ויש לי כמה קרובי משפחה עם גרנדיס מאוד מרוצים. אין יותר מדי היצע של רכבים עם קמ סביר.
×
×
 • תוכן חדש...