Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה עם שובר לטיפול מתנה מהונדה

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 2101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

קנינו הונדה ג'אז בת שנה וקצת, בזמן המכירה המוכר הצהיר כי מוזן לו במחשב של השירות של הונדה טיפול חינם.

באותו זמן הקניה התקשרתי לשירות על מנת לוודא כי אכן נקבל את השובר למרות שאנו לא הרוכשים הראשונים של הרכב.

מפה לשם, כרגע אנו עומדים במצב שהמוסך שאנו רוצים לעשות אצלו את הטיפול , לא מוכן לקבל את השובר, וגם בשירות הונדה לא מוכנים לעשות לנו מחווה טובה למרות שיש לנו היסטוריה של הונדה במשפחה לאורך תקופה ארוכה.

שונא מתנות יחיה. אבל מה אפשר לעשות ?

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהתקשרת לשרות לוודא - האם אמרו לך שיש שובר בתוקף / מוזן במחשב ?

אם תשובה חיובית לשאלה ראשונה - מדוע המוסך לא מוכן לקבל את השובר ?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השובר הוא שמי (ע"ש הלקוח) ולא בעבור הרכב אזי הם לא ייכבדו.

ישנן פעמים בהן הלקוח מקבל מחווה מסוימת המותנת על שמו בלבד.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשרכשתי את הרכב הנוכחי קיבלתי כפיצוי על עיכוב במסירה, שוברים לשני טיפולים שוטפים , טיפול ראשון ושלישי (טיפולים קטנים)

השובר הראשון בתוקף עד לסוף השנה (לטיפול ראשון) ומצויין בפרוש התחייבות אישית, שמית עם ציון מספר ת.ז שלי ואינה ניתנת להעברה !

בנוסף מופיע בברור שההתחייבות תקפה אך ורק לרכב הרשום בשובר ואינה ניתנת להעברה לרכבים אחרים (שיש ברשותי מאותו יצרן), לא ניתן למימוש על הכנה לטסט או לטסט, ואינו כולל חלקי בלאי, רצועות,רפידות בלמים וכדומה.

אני מניח שנוסח דומה מופיע במחשבי החברה. לי יש העתק מודפס של השוברים. אני מניח שלוכר אין, ואם היה אולי לא סיפר לך אבלציין את קיום השובר כנקודת זכות בעת המכירה.

כפי שכתבת, שונא מתנות יחיה, ובכל מקרה לא תוכל לעשות דבר.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהשובר ניתן לבעלים הראשון של הרכב עבור אי נעימות או נזק שנגרם לו אישית, ולכן השובר מיועד לו בלבד.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטנוניות לשמה. האם השובר הוא על הרכב או על הקונה? אם השובר הוא על הרכב אז מה זה משנה מי ממש אותו ואם זה על הקונה אז האם הם יעניקו לו טיפול חינם כשהוא יגיע עם רכב אחר? ברור שלא. סתם קטנוניות ודוגמה לשרות רע. שאלה לפות"ש - מי העניק את ההטבה לכאורה, המוסך, הסוכנות או היבואן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מצאנו מסמכים שקיבלנו מהבעלים הקודם של הרכב שקיבל את ההטבה מטעם הסוכנות שהוא קנה ממנה.

אתם צודקים אני באמת יכול ללכת למוסך ולא לומר שומדבר, אבל השירות כאן אכן קלוקל ברמה גבוהה.

נציגת השירות הבכירה (ל') ביקשה שאשלח לה את המסמך ואכן שלחתי, ועל הדרך היא גם אמרה לי שהיא רוצה שאשלח לה את העברת הבעלות שעשיתי מול המוכר, כלומר לעדכן אותי במערכת שלהם שהרכב כבר לא שלו ומשם כבר להוריד את זה ממני לגמרי.

חבל שהם מתנהלים ככה, באמת שזה מבזה ולא נעים, וכל זה בשביל סכום יחסית זעום והרגשה טובה.

11111111111111.jpg

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שהם ככה מתנהגים. טיפול קטן בעליות שלו לרכב כללי-

כ40₪ פילטר שמן

כ35₪ פילטר אויר

שמן סינטטי מלא כ100₪ בשביל 170₪ לערך שווה להפסיד לקוח לעתיד?

מחשבה שגויה של נותני השרות!

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור ממשיך,

ביום חמישי האחרון, לאחר כשבוע של המתנה, מתקשר אליי מר גד מדינה מנהל השירות ב"מאיר".

הוא אומר לי שעל פי החשבונית הזו (שאין לה אותיות קטנות בנושא ההטבה) אני לא זכאי לקבל את הטיפול .

בהמשך, בדומה לנציגה הבכירה, גם הוא ניסה לגרום לי לעשות העברת בעלות בהונדה, הסיבה כמובן ידועה,

פשוט שירות בזוי ולא מקצועי, קטנוני ברמה הכי גבוהה שיכולה להיות, וזה אחרי שנים רבות שיש לנו הונדה במשפחה.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נשמע חבר

במצב דומה לשלך עם הונדה שקניתי חודש שעבר,

קניתי רכב עם הבטחה לטיפול ראשון וכשחייגתי לשירות בבקשה לבצע במוסך במרכז במקום בצפון נאמר לי שמדובר בשובר אישי ושהם לא מוכנים לכבד.

אצלי זה לא מופיע בחשבונית אלא בספר הטיפולים של הרכב,, טיפול חינם ושם המוסך\סוכנות.

מצחיק הוא שכשנכנסים להוראות הטיפול באתר אינטרנט של הונדה מאיר הם אפילו לא מפרסמים את העלות או התכולה של הטיפול הראשון כאילו שמדובר במשהוא שגם ככה לא משלמים עליו.

אחראית השירות שדיברה איתי לחצה לקבל צילום של הרשיון עם העברת הבעלות בשביל שתזין במחשב ותתן לי 12 אחוז הנחה בטיפול,, לא מסרתי,, אמרתי לה שגם ככה יש לי 3 חודשים עד שיגיע מועד הטיפול.

מעצבנים.

באמת לא דרך טובה להתחיל.

עריכה אחרונה על ידי Shmulik76
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...