Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר כזה ל508 לא היה מעולם!

אליהו שבת
שימו לב! השרשור הזה בן 2215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב נרשם במרץ 2017 כשעבר שנה מיום ייצורו, זה על פי החוק בישראל, אז הרכב היום בן שנתיים.

העסקה ממש לא רעה, על פניו, אבל לא מדובר בעסקה הכי טובה בשוק כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 252
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אני עובד בעולם הרכב וזה לא בפיג׳ו, אז אסור לי להגיב בפוסטים?

אני אשמח אם תאיר את עיניי באיזה רכב ה-508 מתחרה מהמותג שאני עובד בו?

ציינתי את כמות היחידות שנמסרו, כי מספיק שמתוך העשרות רכבים שנמסרו, יהיו 5 רכבים עם תקלה זהה, זו כבר כמות מעבר לנורמל.

המנוע הזה נמצא גם בדגמי ה-Ds. חבל שהיבואנים/ יצרנים לא מחויבים לחשוף את כמות התקלות, אז אולי היה אפשר לדעת בדיוק. לבינתיים, אני סומך על המידע שקיבלתי.

508 מצויה בקטגורית מכוניות המנהלים, העובדה שהיא היום זולה באופן משמעותי מחלק המכוניות אצלכם שמצויות באותה קטגוריה, אינה מעבירה אותה למקום אחר. ודאי שמותר לך להגיב ובאיזה אופן שאתה רוצה, גם אם חלק נכבד מהפוסטים שלך משבח את המכוניות אצלכם בחנות ומבקר את האחרות. התגובה שלי באה להסביר מדוע לפחות למראית עין יש לך אינטרס נחזה. לגוף העניין המנוע הזה נמצא בחלק נכבד מהמכוניות של היצרן הזה, גם בפז׳ו 508 החדשה הוא יהיה מנוע עיקרי בליין, גם בסיטרואנים למיניהם, אני בכל מקרה מתקשה להניח שיצרן רציני יכניס בליין של מכוניות חדשות מנוע ״דפוק״, כמו שאתה מנסה לתאר, זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא איוניק? חסכונית, מאובזרת, סחירה, בטוחה. לפי המפרט היבש תא מטען כמעט באותו גודל עם יתרון קל לאיוניק. המימדים החיצוניים גם כן כמעט זהים 508 קצת יותר ארוכה אז כנראה יש יותר מקום לרגליים במושב האחורי.

ממילא רוב המוחלט לא קונה רכב במזומן אז מה זה משנה עוד 200 - 300 שקל החזר חודשי תמורת רכב טוב משמעותית. (לאו דווקא איוניק)

בכלל כולם כל כך הסתנוורו מ-508 שלא שמו לב שניתן לרכוש סיטרואן C3 פיקאסו שנת 2018 טורבו דיזל ידנית ב-75 אלף. עכשיו זה דיל מטורף.

עם כל הכבוד לאיוניק, היא לא מתחרה באותה קטגוריה גם אם המידות דומות. אפילו ב 308 היא לא מתחרה בכל הנוגע לאיכות נסיעה, התנהגות, שקט ועידון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נרשם במרץ 2017 כשעבר שנה מיום ייצורו, זה על פי החוק בישראל, אז הרכב היום בן שנתיים.

העסקה ממש לא רעה, על פניו, אבל לא מדובר בעסקה הכי טובה בשוק כרגע.

לפי מה שאני יודע הרכב נרשם על שם היבואן שנה אחרי שנכנס לארץ/לבונדד..

ז"א הגיע במרץ 2016, ובמרץ 2017 לובינסקי רשמו אותו על שמם.

אם כך הרכב יוצר אפילו לפני מרץ 2016.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לובינסקי ניסו למכור את הרכב שנה דרכם ואח"כ העבירו אותו לסוכנות ליסינג? זה חתיכת רכב וינטג', מעניין אם תלך ל לובינסקי בכמה הם ימכרו את הרכב...

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

508 מצויה בקטגורית מכוניות המנהלים, העובדה שהיא היום זולה באופן משמעותי מחלק המכוניות אצלכם שמצויות באותה קטגוריה, אינה מעבירה אותה למקום אחר. ודאי שמותר לך להגיב ובאיזה אופן שאתה רוצה, גם אם חלק נכבד מהפוסטים שלך משבח את המכוניות אצלכם בחנות ומבקר את האחרות. התגובה שלי באה להסביר מדוע לפחות למראית עין יש לך אינטרס נחזה. לגוף העניין המנוע הזה נמצא בחלק נכבד מהמכוניות של היצרן הזה, גם בפז׳ו 508 החדשה הוא יהיה מנוע עיקרי בליין, גם בסיטרואנים למיניהם, אני בכל מקרה מתקשה להניח שיצרן רציני יכניס בליין של מכוניות חדשות מנוע ״דפוק״, כמו שאתה מנסה לתאר, זה הכל.

ואני אשאל שוב: באיזה רכב ה-508 מתחרה?

תקרא בבקשה שוב את התגובות שלי בפוסטים אחרים (שם אני מגיב כאדם פ-ר-ט-י). איך יכול להיות שאני משבח את ה-208? היא מתחרה בג׳אז...

איך שיבחתי את הסדרה 3? היא מתחרה ב-s60... ויש עוד מספיק דוגמאות.

אף אחד לא אומר שהיצרן מכניס מנוע ״דפוק״ במודע, אבל בעיות יכולות לצוץ גם אחרי מקצה שיפורים שהמנוע הזה עבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע הרכב נרשם על שם היבואן שנה אחרי שנכנס לארץ/לבונדד..

ז"א הגיע במרץ 2016, ובמרץ 2017 לובינסקי רשמו אותו על שמם.

אם כך הרכב יוצר אפילו לפני מרץ 2016.

החוק אומר מפורשות ששנה לאחר ייצור הרכב הוא חייב להירשם על שם היבואן (במידה ולא נמכר קודם לכן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי הרבה באינטרנט על המנוע החדש של פיג'ו, לא מצאתי כלום, לעומת זאת על המנוע החדש של הונדה יש המון מידע וחוסר אמינות, ככה שקונסיומר ריפורטס אומר שהוא הרבה פחות אמין מהממוצע, שזה ציון האמינות הנמוך ביותר שלהם, כנראה היפנים עוברים עכשיו מה שהארופאים עברו לפני כמה שנים בהכנסת מנועים מוגדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לובינסקי ניסו למכור את הרכב שנה דרכם ואח"כ העבירו אותו לסוכנות ליסינג? זה חתיכת רכב וינטג', מעניין אם תלך ל לובינסקי בכמה הם ימכרו את הרכב...

אין ללובינסקי רכבי 508 יותר, כולם נמכרו כנראה לקל-אוטו.

באולם התצוגה ניסו עד עכשיו למכור את אותם המכוניות (מודל 2017) בקצת פחות מ 130000 שקל.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול עוד תהיתי האם השרשור יגיע ל200 הודעות, עכשיו אנחנו ב250 (סליחה, 251...). שרשור על 508 במבצע, מי היה מאמין.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מהענין באוטו הספציפי הזה מדובר בהשתלשלות כמעט מובנית בשירשורים שמדברים על מכוניות של פז'ו וגם על פיאט ואלפא. ישנו הפתיח שמתאר את האוטו, לפעמים תכונותיו לפעמים מימד האטרקטיביות שבו, מהר מאוד נזעקים נציגי הציבור הדאוגים להזהיר את החברים מהקטסטרופה המוטורית המונחת לפתחם ובאופן טבעי מגיעות תגובות של אלו שחושבים אחרת או שנסיונם אחר. מה שאפשר כבר למסד היא את התגובה הקובעת שהאוטו יקר מדי ואם הוא פתאום הופך לזול, אז סתם אסור לגעת בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשורה התחתונה מדובר ברכב שעמד שנתיים בחנייה, לא נסע מעולם ונמכר ב-70 אלף פחות מהמחיר של רכב זהה חדש בסוכנות. אם הרכב המגיע עם שלוש שנות אחריות מלאות אז בהחלט מקבלים מחיר - תמורה מטורף.

מצד שני יש כאן עניין של סחירות בעייתית מאוד, ירידת ערך מטורפת ואולי בעיות אמינות. לדעתי עסקה מעניינת מאוד למי שמחפש רכב גדול וחזק למשפחה ומעוניין להחזיק ברכב 5-6 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...