Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזגן לא מקרר (סיטרואן C3) והמוסך אין לו מושג

Scraniel
שימו לב! השרשור הזה בן 2466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, המזגן בסיטרואן C3 2012 1.6L הפסיק לקרר. לפעמים המזגן כן עובד לכמה דקות ואני שומע את המדחס נדלק/נכבה באמצע נסיעה.

הבאתי אותו למוסך שלי. הנה מה שהתרחש בשני ביקוריי למוסך:

ביקור #1: מילאו גז. עבד חודש.

ביקור #2: בדקו לחץ גז שוב והיה בסדר. בדקו חשמל בכל מקום וחיברו מחשב לזיהוי הבעיה. זיהו בעיה עם נגד המאוורר והחליפו אותו. עדיין לא פתר את הבעיה, אז החזירו את הנגד והסבירו לי שאין להם את המכשיר המתאים לזהות איפה הבעיה החשמלית במעגל. (לזכותם שחררו אותי בלי חיוב :) והמליצו ללכת לחשמלאי)

מה אתם חושבים שיכולה להיות הבעיה?

אתם ממליצים פשוט לקחת את הרכב לסוכנות או יש לכם המלצה אחרת באזור פתח תקוה או נתניה? רק הבדיקה אצל הסוכנות עולה 300 ₪ בלי תיקון. :( תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזור יש לך את מוסך גבע בת"א. תושיה 24.

אני נכנס אליהם עם כל המכוניות במשפחה. הם מנוסים ומכסים את כל מערכות הרכב

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הייתי בעיה דומה ב c5

התברר שכמה מגעים בלוח bsi הותכו קצת מהחום, ונוצרה בעיה שלפעמים היה מגע ולפעמים לא,

לא החלפתי לוח, הייתי אצל גבע הוא סידר את זה עם ספריי מגעים ועם עבודה קטנה עם פלייר ליישור השיניים.

ללא עלות.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, המזגן בסיטרואן C3 2012 1.6L הפסיק לקרר. לפעמים המזגן כן עובד לכמה דקות ואני שומע את המדחס נדלק/נכבה באמצע נסיעה.

הבאתי אותו למוסך שלי. הנה מה שהתרחש בשני ביקוריי למוסך:

ביקור #1: מילאו גז. עבד חודש.

ביקור #2: בדקו לחץ גז שוב והיה בסדר. בדקו חשמל בכל מקום וחיברו מחשב לזיהוי הבעיה. זיהו בעיה עם נגד המאוורר והחליפו אותו. עדיין לא פתר את הבעיה, אז החזירו את הנגד והסבירו לי שאין להם את המכשיר המתאים לזהות איפה הבעיה החשמלית במעגל. (לזכותם שחררו אותי בלי חיוב :) והמליצו ללכת לחשמלאי)

מה אתם חושבים שיכולה להיות הבעיה?

אתם ממליצים פשוט לקחת את הרכב לסוכנות או יש לכם המלצה אחרת באזור פתח תקוה או נתניה? רק הבדיקה אצל הסוכנות עולה 300 ₪ בלי תיקון. :( תודה!

חבל שסתם ננחש, כל מה שאתה צריך זה לגשת למוסך שמבין ברכב במיזוג אויר, כי ההתרשמות שלי שהמוסך שלך לא ממש מבין.

אגב, מוסך שמבין מומלץ מאוד שגם יעשה את התיקון אז לא מומלץ שתגיע למקום אחר לצורך אבחון ותשאיר למוסך שלך את התיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...