Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרייד מוביל, למה נתתי להם עוד צ'אנס

Guest boobleit
שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק תזכיר לנו בכמה קנית את ה 301 מהם? אתה אני מניח לא שילמת מחירון. אז מה אתה מצפה? שיקנו ממך במחירון? אל תהיה שה תמים. וממתי כשמתקשרים אליך ואומרים "יש מבצע!" באמת הולכים? קודם תשמע מה המבצע ואחרי זה תחליט אם זה מתאים לך...

אתה משום מה נשמע כמו BOT אוטומטי,

איפה ריבונו של עולם העיניים שלך הראו שאני אמרתי "מצפה למחירון", תראה לי בבקשה, אולי יש לי פיצול אישיות.

falou,

לצערי הרב, כן, נסעתי לשמוע בתקווה כלשהי וכדי לתת להם עוד צ'אנס שכנראה לא היה כצפוי.

אם אתם חושבים שזה בסדר, אין לי התנגדות, שיהיה לכם בהצלחה, אני לא חושב כך, בגלל זה פתחתי את השרשור, למי שמתכוון לנסוע אליהם שיחשוב שוב ויתכונן.

עריכה אחרונה על ידי boobleit
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קראתי עכשיו את שיחתך עם נציג המגרש, וכל מה שהוא אמר היה הגיוני לחלוטין.

301 קשה מאוד למכור במחיר טוב, בגלל שהוא נמכר בתור חדש בהנחות גדולות, בגלל הגיר, בגלל האיכות הכללית של הרכב.

רכב כזה נטל בשביל המגרש, וגם להם קשה להעריך בכמה הם יצליחו למכור אותו.

תמכור לבד ואז תבוא - המלצה טובה מאוד. גם אני הייתי ממליץ לך לעשות את אותו הדבר, לא בתור נציג המכירות.

בקשר למשחקים עם מחירונים - מוכר, בכל מגרש. זה הרווח שלהם.

למזלך, אתה מרוצה מהרכב. אז שיהיה לך טוב איתו גם בהמשך. אל תמהר למכור כי ההפסד יהיה יותר קטן ככל שתמשיך עם הרכב הנוכחי.

אילו היית מגיע עם קורולה 2012 פרטית, ההצעה אולי היתה פחות מעליבה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא חלאות ולא כולירות, הם עסק שצריך להרוויח כסף ותו לא.

הם יודעים פחות או יותר בכמה ימכרו את המכוניות שהם קונים, ומשאירים שולי רווח, בדיוק כמו כל עסק אחר.

אף אחד אינו מחייב אף אחד לעשות איתם עסקים, ותמיד אתה יכול למכור את המכונית בעצמך.

וכמעט תמיד תקבל יותר.

ככה זה מרגיש כשמגיעים למקומות כאלה. עסק צריך להרוויח זה נכון, אבל יש דרכים פחות מגעילות לעשות כסף, תוך כדי קצת יותר התחשבות בזמן של אחרים.

"חבל שאי אפשר לעשות ריקול לבני אדם. יש כמה אנשים שהייתי מחזיר לכ**שלאמאשלהם". GB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה מגעיל? אמרו שיש מבצעים ויבוא. הוא החליט להשקיע את הזמן שלו וללכת. זו לא אשמתם שהמבצעים לא מדברים אליו. הוא יכול להאשים רק את עצמו.

לפותח השרשור, אז מה אתה כן מצפה? אם למחירון אתה לא מצפה... הקורולה גם אחרי ליסינג - יותר סחירה מהרכב שלך. זו העובדה. הרכב שלך יכול לעמוד במגרש גם חצי שנה - שנה עד שיבוא מישהו שיהיה מוכן לרכוש אותו. לקנות רכב כזה - זה סיכון מבחינת החברה, במיוחד כשהיא הטרייד הרשמי של טויוטה, קיה, סוזוקי ועוד מגוון של יצרנים הרבה יותר אטרקטיבים לשוק הישראלי.

עריכה אחרונה על ידי daniel.gri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה מגעיל? אמרו שיש מבצעים ויבוא. הוא החליט להשקיע את הזמן שלו וללכת. זו לא אשמתם שהמבצעים לא מדברים אליו. הוא יכול להאשים רק את עצמו.

לפותח השרשור, אז מה אתה כן מצפה? אם למחירון אתה לא מצפה... הקורולה גם אחרי ליסינג - יותר סחירה מהרכב שלך. זו העובדה. הרכב שלך יכול לעמוד במגרש גם חצי שנה - שנה עד שיבוא מישהו שיהיה מוכן לרכוש אותו. לקנות רכב כזה - זה סיכון מבחינת החברה, במיוחד כשהיא הטרייד הרשמי של טויוטה, קיה, סוזוקי ועוד מגוון של יצרנים הרבה יותר אטרקטיבים לשוק הישראלי.

אני לא מבין אתה קופץ צועק לשווא ובסוף עונה לעצמך?!!!

איפה בדיוק אמרתי שהקורולה המונית השחוטה פחות סחירה מהגרוטאה(אולי זה ירגיע אותך) שיש לי?

ושנית, לא, אני לא מאשים את עצמי, כנראה שתצטרך לחיות עם זה לצערך הרב, למה? כי טרייד מוביל לא מרפים, אפילו היום התקשרו אלי שוב פעם ולהוכחה אני אצלם את השיחה שנכנסה אלי היום מהמספר שלהם, וכן גם היום ניסו לשכנע אותי שאחזור כדי שיוכלו לטפל בי, פשוט מאוד הפעם אמרתי להם שיעזבו אותי, ולא רוצה טרייד אין בשום מחיר.

ואני מציע לך להפסיק עם זה, כי אתה נשמע כמו סוכן מכירות חסוי שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נשמע כמו כל האחרים שענו לך בדף הראשון. אתה מחפש את מי להאשים בזה שהלכת אליהם ולא מצאת את המבצע שקיווית לו ( לא יודע אפילו למה ציפית ), אני אומר שהאשמה בך. הלכת בידיעה מראש שישחטו לך את הרכב ( זה לא באמת הפתיע אותך, נכון? ) ובידיעה שהם בטח לא ירצו להפסיד כסף. אז באמת לא מבין מה האכזבה הגדולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מדבר על חברה ספיציפית,

אבל יש מערך שווקי טלפוני שמתוגמל לפי הגעה של לקוח לחנות

לא חשוב אם הלקוח רכש רכב/ ביצע עסקה או לא.

האינטרס שלהם זה רק שלקוח פוטנציאלי יגיע לחנות.

על זה הם מתוגמלים.

אני רתחתי מזעם כאשר סוכנת כזו הבטיחה לי במפורש טרייד במחיר מחירון,

התקשרה כמה פעמים,וחזרה על המשפט הזה שוב ושוב,

וכאשר הגעתי לחנות שנמצאת בעיר דיי רחוקה,המוכר לא ידע על מה אני מדבר בכלל.

יש מצב שאם השיחה היתה מוקלטת הייתי פועל כי זה לא תקין,ומי שמציב מערך

שווקי טלפוני/אינטרנטי צריך לקחת אחריות.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נשמע כמו כל האחרים שענו לך בדף הראשון. אתה מחפש את מי להאשים בזה שהלכת אליהם ולא מצאת את המבצע שקיווית לו ( לא יודע אפילו למה ציפית ), אני אומר שהאשמה בך. הלכת בידיעה מראש שישחטו לך את הרכב ( זה לא באמת הפתיע אותך, נכון? ) ובידיעה שהם בטח לא ירצו להפסיד כסף. אז באמת לא מבין מה האכזבה הגדולה?

אתה ממש לא נשמע כמו אף אחד אחר.

ולא, לא ציפיתי שישחטו וזה כן הפתיע אותי, במיוחד אחרי השיחה מול הנציג שלהם שהזמין אותי בגלל "מבצעי טרייד אין חסרי תקדים" (שאתה לא שמעתה כנראה, אלא אם צותתה לשיחה),

אתה יכול להאשים אותי לעוד שנים אם זה יעשה לך נוח, בגלל זה אתה גם לא יכול להיות שופט כנראה בגלל הדעה החד צדדית שיש לך שנשמעת כמו אגו לכל דבר ועניין.

אני כן מאוכזב, מה לעשות? לא תוכל לשנות את זה, בטח לא בגישה שלך "נציג טרייד מוביל"

והנה השיחה מטרייד מוביל מהיום (פשוט עזבו אותי בשקט כבר)

Screenshot_2017-07-23-14-39-58-035_com.android.contacts.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק. דבר כזה באמת מרתיח. אבל זה לא המקרה פה. פה סה"כ אמרו שיש מבצע. זה כמו שלפני כמה זמן אוויס פרסמו אסטרה 2013 ב 50 אלף ( שהיה מחיר מאוד נמוך באותו בזמן ). לא באמת ציפית להגיע ולמצוא את האסטרה ב 50 אלף עם ק"מ נמוך ויד פרטית. היה ברור שמדובר ברכבים שחוטים שנראים רע. לכן אני לא מבין את האכזבה של פותח השרשור. מה הוא ציפה למצוא שם? איזה "מבצע" היה משביע את רצונו אבל גם עומד עם המציאות?

פה בפורום לא מאמין שיש תמימים שבאמת מאמינים שיש מציאות בכל החברות האלו. אם יש רכב טוב - הוא יעלה ביוקר. אם יש רכב פחות טוב - הוא ימכר בזול. אין סיבה למכור בזול - מה שאפשר ביוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגיד לך מה היה נשמע לי סביר, גם כדי שתוכל להבין מה הכיוון שלי שזה ממש לא מחירון.

אם היו אומרים לי תוסיף 20000 ש"ח על פיג'ו 308 יוצאת ליסינג או לא שנת 2014, הייתי עושה זאת בשמחה, בתקווה שהמחירון שלה הוא70 פחות או יותר, אבל קורולה 2012 יוצאת ליסינג שאוטוטו מנשקת 100K ק"מ?, ועוד בלעג על מחירון סחירות, ועוד בגישה כאילו אני באתי על דעת עצמי ולא בגלל השיחות המחרפנות שלהם אלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להרגיע אותך. אני לא נציג של טרייד מוביל. אני סטודנט בטכניון.

עכשיו כשעברנו את המשוכה הזו, לדעתי הגעת עם ציפיות גבוהות סתם. זה היה ברור שזה מה שיקרה. בדרך כלל שיחות כאלו אצלי נגמרות אצלי מהר. למשל מתקשרים אלי כל כמה שבועות מפלאפון. איך שמתחילה השיחה אני שואל את הנציגה : " את יכולה להציע לי משהו יותר זול מ 25 שקח בחודש על הכל ? " היא אומרת שלא - וכך נגמרת השיחה.

לא הבטיחו לך משהו ספציפי, ולכן לא מבין מה האכזבה מהם. אתה יכול להתאכזב מהפנטזיה שהייתה לך בראש. תיכנס ליד 2 ותראה בכמה נמכר הרכב שלך, אולי ככה תקבל מושג לגבי איזו עסקה הם יכולים להציע לך באמת. גם אם תמכור את שלך ביוקר ותקנה בשוק הפרטי 308 משנת 2014 - ההפרש לא יהיה 20 אלף, אלא הרבה יותר. אתה קנית בעצמך את הרכב מהם ב 72 אלף. גם אם "הביאו" לך 64 - זה הרבה בשביל רכב שהשתמשת בו שנה... רכב כמו שלך כרגע מוצע ביד 2 ב 54 אלף שקל. וזה עוד לפני מיקוח ( והקמ הוא 23 אלף )...

במדינה כמו שלנו - כבר ממזמן היה צריך להיות לך בראש שזה שקר שנועד למשוך אותך לסניף. לכן אני לא מופתע ששחטו אותך במחירון ועל הרכב שלהם רצו יותר. אני מראש לא מגיע עם ציפיות למקומות כאלו.

עריכה אחרונה על ידי daniel.gri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שמתה לב רכב כמו שלי מוצע ב54 אך הבחור טוען שם שחייב כסף, כנראה זו הסיבה, וכדי להבין למה, התקשרתי אליו סתם לבדוק, הבחור טוען שהמחיר ברצפה ולא יורד שקל, הוא כבר ירד הרבה בגלל שהוא צריך כסף, אתה מוזמן להתקשר אליו בעצמך.

יש עוד אחד לא לחוץ ב67.

ורוב 2015 נמכרים בסביבות 53, 2014 לא רלוונטי כי זה לא אותו מנוע וגם הדגם הקודם קצת יותר קצר, לא ידוע לגבי שינויים אחרים.

308 2014 יש רק אחת מוצעת ב52.5, נו אז? מה יצאתה?!!!! ובהצלחה בלימודים.

11111.jpg

אגב, 308 2015 מוצעות בין 67 עד 90, כך שלדעתי הציפיה שלי מאוד לגטימית, כנראה שלך ולטרייד מוביל היא לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אותה. יש לה 107 אלף ק"מ... לא שכנעת.

זה שהוא אומר שהוא לא יורד שקל - לא אומר שזה לא יקרה. בקיצור אתה מנסה לרדת מהעץ שעלית עליו עם הכותרת שלך. פשוט תודה שאתה פיתחת צפיות לא הגיוניות ושלום על ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אותה. יש לה 107 אלף ק"מ... לא שכנעת.

זה שהוא אומר שהוא לא יורד שקל - לא אומר שזה לא יקרה. בקיצור אתה מנסה לרדת מהעץ שעלית עליו עם הכותרת שלך. פשוט תודה שאתה פיתחת צפיות לא הגיוניות ושלום על ישראל.

אחרי הוכחות אתה עדיין תקוע שם? :shock:

אתה חי בעולם משלך חבוב, יש אחת 2015 יד ראשונה עם 38000 ק"מ מבקש 75000, זה פתאום לא טוב? או שזה עדיין מוציא אותי באשליה? או שעוד לא הבנתה שזה בדיוק איפה שאתה צריך לפרוש כבר?!!!

11111.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום התקשרו אלי מבזק והציעו לי לשדרג את תשתית האינטרנט בחינם מ 40 ל 100 מגה. סירבתי.

אם הם התקשרו אלי כנראה שזה כדאי להם. בגלל שזה ZERO SUM GAME, אם כדאי להם אז לא כדאי לי.

ככה במכוניות: למי שיש זמן ואורך רוח, עדיף למכור ולקנות לבד ולא דרך חברות כאלו. מי שלא רוצה להתעסק, אין לו זמן, וחייב להחליף רכב ברכב במיידי, יואיל וישלם 10-20 אלף ש"ח בממוצע עבור השרות הזה ויפנה לחברות הללו. וזה עוד בלי לקחת בחשון את הסיכון עם טיב הרכב שתקבל והאמת במיצג שהם יציגו לך על הרכב.

לא מזמן מכרתי רכב שהיה שלישי בבית. בלי לחץ ובלי למהר. מחירון 19K. הרכב היה אצלי 12 שנה והיה שמור ומטופל. פרסמתי ב 33K וחיכיתי לטלפונים. כל מי שהתקשר אמרתי לו שלא יבזבז זמן לבוא לראות אם הוא לא מוכן לשלם 33K. בדיקה, לא בדיקה, מחירון, לוי יצחק, יודע ומכיר. הרכב אצלי בחניה מקורה עד שישלמו עליו 33K. אחרי פחות מחודשיים הרכב נמכר ב 33,200. למה עוד 200? כי לקונה לא היה מזומן להעברת בעלות אז גם את הוספתי לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...