Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוף סוף המיצי שלי אצלי... מסכת חוויות OUTLANDER

mpol
שימו לב! השרשור הזה בן 2634 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מחפש עבודת שטח

לא רוצה מנוע טורבו רוצה מנוע שעושה את העבודה

כן רוצה אמינות ודגם שקיים מספיק שנים בשוק בלי תלונות שחוזרות על עצמם

רוצה מחיר טוב לג'יפון ( בעיני הוא suv לא יודע מה אתם מכנים ג'יפון)

ולא רוצה לשמוע Vag בשנים הקרובות עד שלא יוכח אמינותם.

לא רוצה רכב שעל כל רחש אני צריך לחשוש שמשהו לא תקין ושוב הלך מצמדים.

לא סובל תdsg המעצבן הזה לא מבין איך אנשים מתחברים אליו אבל כל אחד עם ההחלטות שלו... יש כאלה שלא אוהבים רציף בעיני יותר נעים לנסיעה ו"רציף"

כן רוצה מערכות בטיחות ובלימה אוטונומית שאולי הצילה את הילד הטיפש שקפץ לי לכביש הבוקר בדרך לגן של הילדה... לא יודע אם לא הייתי בולם לבד כי שמתי לב שהרגל שלי הייתה כבר על הברקס ביחד עם הבלימה האוטומטית.

אבל לפעם הבאה שאולי לא אצפה את זה מראש.

ככה הגעתי למיצי...

VAG לא יהיה לי בקרוב... סקודיאק לא מעניינת לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגיטימי, אם היא עונה על הצרכים שלך אז זה מספיק.

אגב (לא מכוון אליך) אחרי שראיתי וישבתי ב5008 החדשה השבוע גם (זהה ל3008 אבל ארוכה יותר), אין סיבה שגם היא לא תעשה לאאוטלנדר חיים קשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שמר outlander יקרא את הפוסט הזה בעיון רב...

אוהו, היה תענוג לקרוא, ואני חושב איך פספסתי את השרשור הזה מאתמול בערב עד עכשיו...

אני מצטרף לאלה שמבקשים תמונות, וגם אם אפשר שתצלם תמונות מכל השינויים של דגם 2017. שמעתי שיש משהו שונה בדבר הזה שנמצא בין המושבים, ועוד כמה שינויים.

גם מעניין לדעת מה קורה בלי מובילאיי - אין צפצוף בזיגזג בין נתיב לנתיב? לא מציק בכלל? אני ביטלתי לגמרי את הצפצוף של הזיגזג, גם קיצרתי את המרחק של ההתרעה הקדמית, אבל מאוד הייתי רוצה בלימה אוטונומית. זה לפעמים ממש הצלת נפשות, וגם הצלת טמבון זה לא פחות חשוב... חוסך עוגמת נפש, כספים ביטוחים מוסכים.

מסקרן אותי איך קיבלת הנחה גדולה כשהם לא נותנים הנחה בכלל, וגם איך קיבלתי את הרכב כל כך מהר (אני חיכיתי כמה חודשים טובים).

לגבי המצלמת רוורס, אני אישית בכלל לא סומך עליה. בעיקר מסתכל במראות משני הצדדים. ותתחדש! היה מרענן לקרוא מישהו שאוהב מאוד את העיצוב של אאוטלנדר, כותב את זה ולא מפחד מסקילה :-) אני חושב שהוא בהחלט מהנה לנהיגה רגועה.

ceyal: המתחרים המעניינים באמת של אאוטלנדר הם פג'ו 5008 וסקודיאק, אבל יש את שאלת המחיר ושאלת האמינות של שניהם. לדידם של הרבה אנשים, לא יפני = לא קונה. כנ"ל לגבי גרנד פיקסו המהולל. חוץ מזה שיש לו צורה מכוערת מאוד לטעמי, והוא לא מתקרב לג'יפון מסוקס, אני אישית לא הייתי סומך עליו עם ההיסטוריה שלו. אתה מחפש כאן בפורום את המילה "פיקסו" ומגלה מגוון עשיר של בעיות. גולשים כאן כתבו שהדגם החדש מגיע עם מנוע וגיר אחרים (אם אני זוכר טוב) אבל עדיין יש עוד מכלולים כמו חשמל וכו' וגם אי אפשר לדעת אמינות של רכב חדש אלא לאחר 5 שנים שהוא על הכביש (שאז מתחילות הצרות).

עריכה אחרונה על ידי outlander

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, לאנשים נוח להתחבר למשהו שהם מרגישים אתו בעיקר יציבות ושקט נפשי, גם אם הם בשל כך צריכים להתפשר על בינוניות. ובדיוק בשל כך אין לאאוטלאנדר שום חשש מתחרות אמיתית מהכיוון הצרפתי האפוף סטיגמות. אין הרי שום דבר רציונלי באמירה "לא יפני, לא קונה", אבל מי אמר שרציונליות זה מה שמוביל אותנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והוא לא מתקרב לג'יפון מסוקס

מה זה ג'יפון מסוקס?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה ג'יפון מסוקס?

זקני הפורומים בוודאי זוכרים דיונים על האם הרכב שלך גבר או אשה...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה ג'יפון מסוקס?

הג'יפון של פאטריק קים

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי יש אאוטלנדר שנת 2016 , אתמול לקחתי לנסיעה , התחלפתי איתו עם הרנו קנגו שיש לי ,

הנסיעה מאוד מהנה , הישיבה מאוד נוחה בהתחשב שאני גדול מיימדים [195 ס"מ ] הרגשתי בנוח יותר מהטוסון

, פעם ראשונה עם מנוע רציף ,אז היה לי קצת משונה , מבחינת ביצועים לא התרשמתי במיוחד .

כאחד שמחקה לקוידיאק אם הוא לא יתומחר במחיר מפתה אז האאוטלנדר זה הרכב הבא שלי .

בינתיים מחקה לחודש מאי כי בסוכנות אין מידע לגבי הקודיאק , נכון שלא מי יודע מה אמין לפחות לפי מה שהבנתי מהפורום , למרות שאני מוקף המלא רכבים במשפחה וחברים עם סקודה וג'יטה ואין תלונות על בעיות בגיר . נהיגה בסקודה מאוד מהנה ההרגשה של הכוח של המנוע והתאוצה ,,, מאוד מהנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2634 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...