Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Plane Spotting Air Force One מישהו מצטרף ?

Alon_A
שימו לב! השרשור הזה בן 2775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תגיד מטוס של אובמה. למה לסבך את הכל :lol:

שמעתי גם ביבי מתחדשת במשהו דומה לא?

השמועות בפורומים של חובבי התעופה מדברות על 767-300. כנראה יוצא טרנסאיירו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ איזה יופי !

טוב, התמונות שלי לא מתקרבות לאיכות הזו, נראה לי שמדובר שם בספוטרים מקצועיים עם ציוד מתאים (ואני גם פיקששתי עם ה ISO :cry:), אבל בכל זאת... העיקר שנהנתי :-D

IMG_9119.jpg

IMG_9122.jpg

האמת שעם ISO מתאים (הייתי על 1600) היה יוצא הרבה יותר טוב.

עריכה אחרונה על ידי Alon_A

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש על זה צו איסור פרסום כמעט מוחלט,משום מה.

כי זה לא נוח פוליטית.

תמונות מרשימות של af1, שאפו.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביבי סגר איתו לרכוש את AF1 במחיר הזדמנות.

אני לא מאמין שבן אדם קם ב0600 כדי לחזות בנחיתה של המטוס

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביבי סגר איתו לרכוש את AF1 במחיר הזדמנות.

אני לא מאמין שבן אדם קם ב0600 כדי לחזות בנחיתה של המטוס

קמתי כי הבת שלי העירה אותי. בדכ ההשקמה היא ב 7 ככה שלא "הפסדתי" הרבה שעות שינה :) הצפייה במטוס היתה שינוי אווירה מרענן לחובב צילום ותעופה כמוני.

תאמין או לא, יש עוד רבים ו"משוגעים" לדבר, Plane Spotting הוא תחביב ידוע ומאוד נפוץ ברחבי העולם.

בלינוקס זה לא היה קורה.

אני נמנה מחסידי Windows

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי Alon_A

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

guya - צולם בצומת אלעל?

תאמין או לא, יש עוד רבים ו"משוגעים" לדבר, Plane Spotting הוא תחביב ידוע ומאוד נפוץ ברחבי העולם.

מחזק,אני והחברה כל פעם דוחפים (לא מספיק) אחד את השינה לעשות איזה פיקניק ולצפות (כנראה גם לצלם מעט) נחיתות,אבל עוד לא יצא לפועל :|

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלק התחתון של AF1 שבחלקו האחורי ולפני הכנפיים, מצופה במשטח מבריק כלשהו מאוד מעניין. בטח קשור לאיזו מערכת הגנה כלשהי. מישהו יודע פרטים כלשהם על מאפיין זה ?

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

בחו"ל זה פשוט תענוג.

הייתי במרפסת בסכיפהול והיה מדהים. פשוט כיף לצלם, אין גדרות, לא צריך קומבינות, לא צריך כלום. תבוא ותצלם בכיף שלך. גם החלונות נקיים יחסית ואיפשרו לי להפיק יופי של תמונות.

בסוף מאי הייתי בפרנקפורט, יש לא מעט עמדות, אבל גם שם פשוט תענוג לראות איך אנשים באים סתם להסתכל וכמובן הספוטרים שבאים לצלם, ולא מפחדים שאיש ביטחון יפריע להם או שהגישה לתמך לא תהיה פתוחה, פשוט באים ומצלמים בכיף.

דוגמות להמחשה:

פרנקפורט:

DSC_4582.jpgDSC_4608.jpgDSC_4624.jpgDSC_4672.jpg

סכיפהול:

DSC_2390.jpgDSC_2406.jpg

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...