Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוכן נסיעות? טסים בפעם הראשונה לחול

HiTRuN
שימו לב! השרשור הזה בן 2831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לחברי הפורום, אני וזוגתי רוצים לטוס בפעם הראשונה שלנו לחול.

במידה וזה רוולנטי אז בתאריכים 17-10 עד 22-10 היעד אמסטרדם .

אני לא יודע איפה להתחיל לחפש, נכנסתי לכמה אתרים ולא ממש הסתדרתי.

סוכן נסיעות נתן לי הצעה של 6500 ש"ח כולל מלון במרכז דאם, מה דעתכם? .

אשמח להמלצה או לכל דבר שיכל לעזור לי.

תודה רבה והמשך יום נהדר, איציק.

- איציק -

מאזדה CX 5 2015

עמוס השרת יצא לפטרול. קראנו לו במ.ק. 77 והוא יחזור כל רגע.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

6500 ש"ח לשבוע - מה זה כולל?

איזה טיסות?

איזה מלון?

דרגת האירוח?

הטבות אחרות?

אתה צריך להבין שטווח המחירים עצום. הבדל בין טיסת בוקר לטיסת ערב, בין מוביל מסורתי למוביל מוזל, דרגת המלון, מיקומו ( ככר הדאם מרכזית מאד), רמת הארוח (לינה\לינה+ארוחת בור\לינה+שתי ארוחות או לינה+3 ארוחות).

גורם שמשפיע מאד על המחיר הוא התאריך המדוייק. לפעמים הבדל של יום עושה הבדל של מאות דולרים במחיר טיסה. לא רק יום - הטיסה בטיסת בוקר בד"כ יותר יקרה מטיסת ערב, יש הבדלים בין ימי השבוע וכמובן שבתקופות חופשה המחירים מזנקים.

המלצה נוספת - בדוק את המלון המוצע ב-tripadvisor או אתרי מלונות פופולריים. למרות המניפולציות בד"כ כדאי לשים לב להערות, בעקר השליליות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר הפורום סלע הוא סוכן נסיעות. נעזרתי בו כמה פעמים אבל עוד לא יצא לי לטוס דרכו. מאוד נחמד ומנסה לעזור.

בנוגע לדיל שהוצע לך - נראה לי יקר מידי. בדקתי גם לאמסטרדם (לחמישה לילות) בספטמבר ומצאתי דילים ב5000 שקל לזוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי פשוט תכנס לאתר של klm, של איסתא וכו.. ותחפש טיסה.

אחרי תלך אתר booking ודומיו ותחפש מלון ותבחר מלון בתקציב שמתאים לך לפי הביקורות והמיקום. בעיקרון המרכז של העניינים הוא באזור של תחנת הרכבת המרכזית וכמה קילומטרים מסביבה . משדה התעופה סכיפהול באמסטרדם לעיר יש רכבת שמגיעה תוך משהו כמו 45 דקות למרכז העיר ולא צריך הסעה מיוחדת. זה סופר פשוט.

לא צריך סוכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני טסתי שנה שעברה בחגים (ראש השנה) ללא עזרת סוכן ועלה לי ~850-900 דולר לכרטיס כולל מלון.

חפש לבד טיסות עם מלון או טיסות בלבד + מלון בנפרד.

אל תפחד מלחפש לבד תנבור קצת באתרים תראה מה כל אחד מציע ולאט לאט תבין מה הולך.

גם לי היה את הפחד הזה שנה שעברה...מתגברים :)

בהצלחה

404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיותר.

תתחיל לחפש חברות שטסות טיסות ישירות לאמסטרדם ותראה מי הכי נוחה לך מבחינת שעות ומחיר.

קח כמה שמות: אלעל, KLM, ישראייר, ארקיע, TRANSAVIA. אני מניח שזה יכסה לך את רוב החברות ואף את כל מי שטס לשם בטיסה ישירה.

אני באופן אישי מעדיף טיסות בוקר או צהריים בהלוך ולחזור בטיסה המאוחרת ולנחות בארץ בשעות הלילה המאוחרות או לפנות בוקר של היום לאחר ההמראה מחו"ל. זה שיקול שלך.

מלון אני מציע לחפש בבוקינג, בהוטלס קום ולפי המלצות מחברים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזנה כפולה. בבקשה למחוק.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיף את איזיג'ט, ולהפתעתי ראיתי גם את Travel Service הצ'כית בתוכנית הטיסות לאמסטרדם.

השיטה לבדוק מי טס ישירות - נכנסים לאתר של רש"ת, טיסות מתוכננות, מכניסים את היעד ותאריכי היציאה והחזרה ומקבלים רשימת כל הטיסות. לפיה נכנסים לאתרי החברות ובודקים. וגם מחפשים חבילות אצל סוכני התיירות הגדולים (שטיח מעופף, אשת, קשרי תעופה, דקה 90 וכו').

תמיר ודור - גם אני מהמעדיפים להרכיב את הטיול לבד. אבל הבחור נוסע בפעם הראשונה ועדיין לא מבין מי נגד מי. סוכן יעשה לו סדר בדברים, וביעד פופולרי כמו אמסטרדם קרוב לודאי שכל האפשרויות הרלונטיות יהיו פתוחות לפניו במחיר הוגן. אחרי שיבין מהם כרטיסי טיסה, אים עוברים צ'ק אין ואיך מגיעים לאיסוף המזוודות ומהשדה למלון יגיע לשלב של הרכבת נסיעה באופן עצמאי. הסוכן יוכל גם להמליץ לו על פעילויות בחו"ל, אולי גם לחבר אותו לאיזה סיור בעיר או טיול מאורגן בסביבה.

פות"ש - אמסטרדם עיר קטנה, אם אינך תייר עוגיות חלל העניין בה יגמר אחרי 3-4 ימים. מציע לך לתכנן בסוף הטיול 2-3 לילות בהאג או ליידן, לטייל בערים אלה ובדלפט הסמוכה. יתרון של שהות בערים אלה - חיבור רכבת ישיר לסכיפהול כדי להגיע לטיסה הביתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש חייבים ללכת לאתרי החברות. כמו בוקינג.קום יש גם אתרים שמחפשים לך טיסות.

גוגל עושה את זה.

http://matrix.itasoftware.com/

https://www.kayak.com/

http://www.lastminute.com/

https://www.expedia.com/

ועוד ועוד.

אני משתמש לרוב ב-ITA או בקאיאק. המחירים די דומים והאתרים מאפשרים לך לכוון תאריכים, להשוות בין תאריכים שונים, לבחור טיסות ישירות או קונקשן, לבחור באילו שעות לטוס וכדומה.

אח"כ אתה הולך לבוקינג או ל-hotelscombined ומוצא מלון באופן דומה.

את זה אתה משווה למה שהסוכן מציע לך - אם שלו יותר טוב, לך על זה. אם לא - תגיד לו שישפר את ההצעה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני - שתי בעיות באגרגטורים:

1. מרבית ה-LCC לא מופיעים בהן.

2. אתה מקבל מאות תשובות לא רלוונטיות עם כל מיני קונקשנים מוזרים. כמובן שאפשר לסנן לטיסות ישירות בלבד, אבל זה לא פותר את בעיה מס' 1.

ניסיוני עד היום היה חיפוש באגרגטורים, בסופו של דבר תמיד הזמנתי את הטיסות באתרי החברות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את http://www.golovo.com שבודק טיסוץ ביותר חברות לואו קוסט. תסמן שאתה רוצה טיסה ישירה non stop.

ספציפית אמסטרדם היא עיר סופר נוחה לתיירים, יש רכבת נוחה ומהירה משדה התעופה למרכז העיר וממש קל להתנייד שם והרוב מרוכז באזור מרכז העיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל, סביר להניח שהטרוול סרוויס שראית מבצע טיסות לישראייר או ארקיע, הם חוכרים בתקופה האחרונה איזה 738 מהם.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני - שתי בעיות באגרגטורים:

1. מרבית ה-LCC לא מופיעים בהן.

2. אתה מקבל מאות תשובות לא רלוונטיות עם כל מיני קונקשנים מוזרים. כמובן שאפשר לסנן לטיסות ישירות בלבד, אבל זה לא פותר את בעיה מס' 1.

ניסיוני עד היום היה חיפוש באגרגטורים, בסופו של דבר תמיד הזמנתי את הטיסות באתרי החברות.

זה לא נכון. איזיג'ט ודומותיה בהחלט מופיעות אצל מרבית האתרים הללו.

זה נכון שאתה מקבל גם תשובות לא רלוונטיות, אבל א. אם אתה משקיע קצת זמן בפילטור (למשל רק טיסות ישירות או רק טיסות בזמנים ספציפיים) אתה בקלות מוצא את האופציות הטובות, וב. יש לך ראות מצוינת על כל האפשרויות שלך, כולל תאריכים גמישים ושלל דברים. ITA למשל עושה את זה מצוין עם תצוגה גרפית של זמן הטיסה.

אגב, אני מסכים איתך שלפעמים עדיף להזמין באתרי החברות. אני בודק אופציות במקום אחד, ומזמין באחר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל, סביר להניח שהטרוול סרוויס שראית מבצע טיסות לישראייר או ארקיע, הם חוכרים בתקופה האחרונה איזה 738 מהם.

מדובר בטיסה בקוד QS.

ד"א - אם אתה מעיר כלבים ישנים אולי תעיר את שרשור הקיטורים על אל-על? כיון שמניסיון הקיץ האחרון יש לי כמה תובנות לא סימפטיות לגבי TK.

רוני - בפעם האחרונה שבדקתי ישראייר וארקיע לא מופיעות באתרים אלה. אולי בינתיים משהו השתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...